Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Ledej je bogotac i tacka, zver od coveka pre svega.
Mada ima i ta opcija da ga gurnemo na 5, jer ga niko ne moze pomeriti:D
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Кога мрзи или не жели да слуша:
О одласцима и доласцима ништа конкретно, за Пантера је рекао да је понуда из Барселоне незванична тј. да клуб нема информацију о понуди, али свакако је рекао да ћемо га тешко задржати (једини конкретан играч о коме је било речи). Све је на Жељку и Савићу, они бирају играче клуб аминује ако има средстава, дакле ништа ново.
Дивљу карту нисмо купили већ нисмо добили од Евролиге 500 хиљада евра које даје сваком клубу почетком сезоне.
Од карата смо зарадили више од 5 милиона евра, од ТВ права није рекао конкретно.
Планира се да се пусти 15 хиљада сезонских улазница, право прече куповине имаће сезонци, уз апликацију ће бити омогућено да уколико особа са сезонском не може да дође на неку утакмицу пусти карту са својим местом у продају уз одређену компензацију.
Наредни финалних четири биће ваљда у Берлину.
Регистровање играча за КЛС био је "административни" пропуст, иако је клуб желео да игра ове године, напоменуо је да лига није национална већ приватна и да треба да се врати у КСС.
Од акције "Један Партизан имамо!" и пара које ће држава дати за наредну сезону (то се чека) биће уплаћен део пореског дуга, јединог дуга који КК Партизан тренутно има.
За однос домаћих/страних играча - КК Камерун је освојио Аба лигу и жели да нарави још јачи тим него ове сезоне, наравно у складу са могућностима.
Примарни циљеви су одбрана титуле шампиона Аба лиге наредне сезоне и дугорочно играње Евролиге.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Tipično jedenje govana i priprema navijača da će otići pola ekipe.... JBG "radni vek im je kratak, mi nećemo dati pare da ne dođemo u poziciju kao 2017."... Sreća da je Žoc tu pa ćemo se nekako patti do titule EL inače bi bila mrka kapa....

Bolja smo ekipa ako neko dođe a ne ako neko ode. Za mene je matematka jasna. Ko god da ode, od njega mora doći BOLJI ili barem isti... A to će ići tešlo. Ako nisi platio ppstojećeg kako ćeš boljeg? Kraj i pčetak svake priče na ovu temu.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Opet se ponašamo (mi navijači) kao pijani milioneri... Dal ste svesni da imamo najboljeg beka Evrope?! Prosto nema šanse da ga zadržimo jer ga svi žele, nismo mi real, Barsa, nemamo gazdu kao PAO... Ovo se sad poklopilo da imamo ekipu za titulu EL, nismo je uzeli jbg, šta da radimo... Sad se vraćamo u realnost, finansijsku pre svega, a to je grčevita borba za TOP8 do kraja, a dalje šta nam Bog da... Nerealnu prvu petorku smo imali ljudi, zato smo i bili na korak od F4 a možda i titule, nikad nećemo znati...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ma čim se ovaj smrad toliko upljuvao da objasni, ima da ode... Ali ajde... da sačekamo.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.168
Opet se ponašamo (mi navijači) kao pijani milioneri... Dal ste svesni da imamo najboljeg beka Evrope?! Prosto nema šanse da ga zadržimo jer ga svi žele, nismo mi real, Barsa, nemamo gazdu kao PAO... Ovo se sad poklopilo da imamo ekipu za titulu EL, nismo je uzeli jbg, šta da radimo... Sad se vraćamo u realnost, finansijsku pre svega, a to je grčevita borba za TOP8 do kraja, a dalje šta nam Bog da... Nerealnu prvu petorku smo imali ljudi, zato smo i bili na korak od F4 a možda i titule, nikad nećemo znati...
Nismo ni pocetkom ove sezone imali tim za viise od grcevite borbe za top 8, ni najboljeg beka evrope, ni jednog od najboljih centara Evrope, ni dvojicu od 5-6 najboljih mladih igrace Evrope...

Ne sumnjam da smo se za Pantera ispruzili koliko god smo mogli, ali ocigledno nije bilo dovoljno ( ako je tacno da je gotovo).
Takvog igraca je skoro nemoguce naci, a i kad ga nadjes, ne igra odmah onako kako igra nakon 2 godine sa Zeljkom...Sigurno smo bili spremni ici bar do 1.5M, ali ako neko nudi znacajno vise...

Madar, Smajli i Aleksa sigurno ostaju, mislim da su solidne sanse da ostanu Zek, Naneli i Dante....Kad bi na sve to ostao i Panter, definitivno bi bili ozbiljni kandidati za f4, taman da vise niko znacajan ne dodje, ovako - Kevina sigurno necemo nadomjestiti jednim igracem, ali cemo pokusati timskim i individualnim napretkom ostalih igraca.

Krenucemo od grcevite borbe za top8, pa dokle doguramo.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.022
Локација
NbG
@Spalding a jel on bio najbolji bek Evrope u trenutku kada smo ga doveli...? I ko ti garantuje da će i sledeće sezone biti najbolji ili da taj koji potencijalno dođe kao zamena neće biti bolji sledeće sezone od njega, kao nekada npr Bo Mekeljb, Aleks Marić nakon odlaska Pekovića i sl.

Ne zaboravimo da je taj proces alhemije ono što čini Košarkaški klub Partizan onim što jeste i što nas razlikuje od drugih. Tako bilo u vreme Duleta, tako je sada i kod Željka. Iako je košarka u Evropi danas neuporediva u odnosu na period pre 10 godina (videti samo sa kojim se ciframa danas frljaju oko ugovora igrača) nemamo mi i dalje ta finansijska sredstva da se trkamo sa španskim, grčkim i turskim velikanima ali zato imamo nešto što nijedan od tih klubova nema (a što bi voleli da imaju ili da bar mogu novcem da kupe).
Zato se ne brinem dok je Željko tu i dok je ovakav odnos nas navijača prema svom košarkaškom klubu. Miran, nasmejan i puštam mašti na volju jer nam su nam i Željko i Savić pokazali da ništa nije nemoguće. Za prave sportiste, željne takmičenja i osvajanja titula, a kojima je bitno u kakvoj atmosferi i sa kim rade imamo da ponudimo možda i najviše u odnosu na sve velike evropske klubove. Takvog sklopa su nam i bili strani igrači u prethodne 2 sezone i takvi igrači su nam najpotrebniji i za predstojeću sezonu.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
To sam i rekao u suštini, ni Kevin Panter ne bi bio to što jeste trenutno bez rada sa najvećim trenerom. Uostalom videćemo njegove partije ove godine, neće biti loš to je sigurno, ali bez Željka sumnjam da će održati ovaj nivo...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.572
Reaction score
29.739
Локација
Novi Sad
Opet se piše ovde o transferima iako je otključana odgovarajuća tema.... drugi put upozoravam danas oko odlazaka/dolazaka, treći put častim.......poenima :D :ziveli
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ja ga nisam pljuvao imam pravo da kukam.... :D

Prošle godine sam kukao i ispostavilo se ne bez razloga. Sad opet vičite da kenjam i opet ćete pobrisati do kraja sezone jbg. Al neka ima vas na braniku mora neko i da napada da bi vi imali šta da branite....
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.929

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.364
Ja sam iskreno tek tada video da smo mi bez njega kurac na biciklu (za ozbiljnu košarku ). Tacnije da kad njega nema da vuče pola odbrane na sebe ostali su bar 50% slabiji.
Posle je samo potvrdio ono sto je verovatno samo Željko znao od samog početka .
 
Top