Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Koliko me secanje sluzi, cini mi se da smo imali, mozda pre 15-20 godina, jedan zuti amblem/logo banke na grudima, mozda i nisam u pravu.

Dao si povod Ostoji da se pohvali i novim sponzorom, Addiko banka :D
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.430
Reaction score
4.169
Локација
127.0.0.1
Neka mi neko osveži pamćenje... Kada nam se poslednji put na dresu našlo ime neke banke kao sponzora?

Погледајте прилог 23225

Imam utisak da je prošla čitava večnost, a vidim to kao dobar znak...
Plasim se da smo mi tu slabo sta dobili. Verovatno, ako su sezonske na rate bez kamate, je taj amblem "placen" tom kamatom koje su se odrekli (iako dobijaju klijentsku bazu koju mogu konvertovati u bilo sta ako znaju ali eto). Banke su generalno jako glupe kad je u pitanju ugovaranje kvalitetnih marketing aranzman u kojima one prodju bolje, ali se nekako plasim da smo mi jos gluplji. Zato, ne bih se ja previse nadao u neke pare, verovatno neka kompenzacija.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.612
Reaction score
13.698
Локација
Yaoundé
Da se ne lažemo, i ja sam ih uglavnom gledao na TV, mada me je ćale vodio jednom na neki meč u našem neposrednom komšiluku, ali bio sam previše mali da bih se nečeg jasnije sećao, već su sve uglavnom neki fleševi i priče pokojnog ćaleta...
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
54
Reaction score
289
Локација
Smederevska Palanka

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.150
Локација
Академија
У оном истом бизнис подкасту где је Остоја причао како је довео Жељка, доста је паламудио и о томе како је он махер предузетништва. Да скратим причу, има неколико фирми које је сада спојио у неку врсту холдинг корпорације. А његов син је направио апликацију коју користе свих 1350 запослених у његовим фирмама. Та апликација омогућава сваком запосленом да прода било који производ који фирме из корпорације нуде и тако увећа приход фирми а и себи заради новац. Па кад је тако паметан што није направио апликацију за продају сезонских карата? Ајде што су скупе, ту више нема дискусије, али и онај ко је решио да их купи мора дебело да се исцима, истрпи разна понижења, прође ролеркостер емоција од ишчекивања преко беса до потпуне агоније, и опет не зна на чему је. Курац си ти, мој Остоја, од предузетника, да ти није снс-а не би видео жуте банке од прихода. Јадан онај Партизан са тобом а и ми са њим.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.150
Локација
Академија
Истина, пар пута сам гледао по радњама. По ценама су егал са air Jordan-ом. Нема смисла уопште.
Остоја прди како је Партизан бренд. Па што то не искористиш, мајсторе? А кад се сетим оних тезгица у Арени на којим се продају мајице и шалови, онлајн шопа где ретко кад можеш да набодеш оно што ти се свиђа а да није XS величина.... Шупља му је прича скроз. Његов једини успех је то што је довео Жељка а и то не би успео да овај није имао мотив и жељу да се врати.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Online prodavnicu posećujem svaki dan u nadi da će se pojaviti nešto iz ove sezone, dres, trening dres međutim ništa od toga. Cene su naravno astronomske, reče kolega sa foruma da su dres procenili na 11000 dinara što je zaista previše. I uopšte taj Under Armour kao da je najbolji sportski brend na svetu, strašno koliko su skupi, prosto te vređaju i odbijaju svojim cenama. Umesto da prodaš 2000 dresova za 50 evra ti ćeš prodati 100 dresova za 100 evra. Da ne govorimo o tome da čak i da izuzmemo finansijski momenat oni nemaju dovoljno robe.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Prodje 9 dana ser gajger mi jos nije poslao sezonsku. Pocinjem da paranoisem. Mejl kao spam, rekli najvise 7 dana kad evo 9 dana nista.
Istovremeno zavrsih online porudzbinu sezonske sebi i drugaru, par dana kasnije u isto vreme dobismo mejl, zbog njegovog odsustva stavili smo moju adresu za dostavu obe sezonske, i juce stigne njegova a od moje ni traga jos uvek... on rece da je prekjuce dobio neku poruku od nekog cardsprinta (a to je koliko znam jedna sasvim treca firma koja radi isljucivo vizit kartice, akreditacije za seminare i slicne dogadjaje), da tipa ako zeli da se posiljka preusmeri na paketomat neki, ja ni to dobio nisam... takodje i rece da i taj sms isto vredja inteligenciju kao i e-mejl u smislu da deluje kao prevara i tera te da se zapitas da li da otvoris prateci link... kakve su ovo svinjarije ljudi moji...

Suma sumarum:
- obnovu sezonskih nam radi sergiiger iz fanceetickets-a
- prodaju novih sezonskih radi efiniti
- izradu sezonskih radi cardsprint

Pitam se ima li jos neka firma da se uvali u ovaj spektakl i uzme deo kolaca...
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Online shop nije u stanju od 2. septembra, dakle evo danas 17. dan da isporuče dres na teritoriji BEOGRADA!!!!
Naravno, u radnji ga nije bilo. Stari dres, za klinca.
Toliko o našem marektingu.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Kod nas se marketing izgleda svodi iskljucivo na vodjenje instagram stranice.

Sve ostalo je na sacuvaj me Boze nivou. Prva utakmica u EL je za 2 nedelje, a i dalje niti se zna cena novog dresa niti kad ce ga biti u prodaji.
Toliki momentum imamo, a oni kao da se posebno trude da se to nikako ne iskoristi. Prosto neverovatno.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jos jedna sjajna zamisao oca idiota i genijalca mu sina sto je razvio aplikaciju za sve tatine firme - prodajes sezonsku, obecavas kupcima mogucnost da istu prodaju kad ne mogu doci na utakmicu, ali im ne kazes da li ce dobiti 1 ili 50% od te prodaje....
Pretpostavljam da ce dobiti kurcinu ili eventualno tokene na nekoj aplikaciji koju vunderkind tek razvija..

Tesko je marketing strucnjacima zamisliti da bi ta informacija znacila nekom ko nije iz Beograda, a ipak razmislja kako da se nategne i izdvoji citavu platu za kartu...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.062
Локација
Beograd
Novac koji smo dobili od grada je novac koji nisu uplatili prošle godine koji nam je sledovao po Zakonu. Ostatak novca je ono što nam sleduje za ovu godinu. Grad je tu svoje dao, ali država ono što "duguje" još uvek nije, ni za prošlu ni za ovu godinu.

Postoji neka informacija da nam je ove godine 10% veće sponzorstvo sa kladionicom nego prošle godine, jer su "kasnije" ušli u priču. Pod uslovom da je cifra o kojoj se priča istinita, moram priznati da je to veliko iznenađenje i sigurno najveće pojedinačno sponzorstvo u istoriji JSD.

Što se tiče sezonskih, popriličan broj ljudi iz prošle sezone je obnovio svoje karte, ostatak, nažalost (ono što sam pričao) koristi mogućnost promene sektora sada i uzima jeftinije.

Ono gde moram pohvaliti klub iako to sada radim mnogo manje nego ranije je deo gde su skuplja mesta ponudili pravnim licima, a oni svojim zaposlenima (pa im odbijaju od zarade) . Tako je jedan naš bivši generalni sponzor u FK-u kupio stvarno ozbiljan broj ulaznica za svoje zaposlene.

Ono što ostane, biće problem kada za par dana krene slobodna prodaja, mnogo malo će ostati najjeftinijih karata, a one skuplje pitanje je ko će moći da priušti nažalost.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Mi 3 milke od grada, oni 6!!!
A isto takmičenje igramo, jos smo uspesniji

 
Top