Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Slazem se sa tobom u potpunosti, samo mi zadnje sezone sa Duletom nismo imali Muslija, vec Gagica koji je pobegao na pola sezone, ja sam ubedjen da je ostao da bi sve drugacije bilo da bi dobili cigane nego je doveden Bozo Djumic u zamenu pa su Macvana od muke dizali na 5 a Murica na 4 jbg tu smo pukli
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Čekali ste, načekali se, ali stiglo eto meso u reket :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Dobro došao Dimitrije Nikolić (1997)
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Mladi centar potpisao za Partizan

http://mondo.rs/a1043796/Sport/Kosarka/Dimitrije-Nikolic-KK-Partizan.html

Novo lice u Košarkaškom klubu Partizan je i dvadesetogodišnji centar Dimitrije Nikolić, koji je prethodne sezone igrao za KKK Radnički.

Nikolić je uspešno prošao probu i potpisao višegodišnji ugovor sa crno-belima.

Nikolić je rođen u Kragujevcu 1997, visok je 211 centimetara.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Dobrodošlica momku, ali nadam se da on ne pretstavlja to dugo očekivano pojačanje.

Mali off, ali šta im je ovo treće K ? :D KKK Radnički?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Bilo bi dobro da sad ono drvo vrate na cigansku svadbu, sa koje je i dosao.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ceka nas jos jedna klasicna sezona sviranja q , najvise se iznerviram kad cujem kako ce to muta da sredi !!!! ima da gledamo prangijanje za 3 poena pa ako nas kenja sut dobijamo ako ne jbg

samo da pionir bude sto puniji i ja cu biti srecan no tesko

ako dozvolite za mali off
ne znam gde da okacim mozda u temu zkk al ova je posecenija

sa fb stranice gtr :

Podjimo u Halu na Novi Beograd da bodrimo ŽKK Partizan i uzivamo u svirci Grupe JNA! Proslava rodjendana sportskog drustva Partizan i novog albuma Grupe JNA u organizaciji GTRa i ŽKK Partizan. Voditelj Bojan Peric zvani Boki Perić. Posluženje: Partizanov čips iz Čačka i Fanta. Takmičenje u trojkama, Grobarski kviz na poluvremenu. Možete da pazarite novi album Grupe JNA i Grupa JNA i GTR majice.
ULAZ BESPLATAN

sreda 4 oktobar u 19:00
svako al svako ko moze nek dodje, momci se sami cimaju i trude da ucine nesto za nas klub odvajaju od svojih usta i trose svoje vreme trud i znoj, dodjite podrzite momke

ove legende iz grupe jna snimile 3 album !!!!!!!! :pfc:
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Dobrodošlica momku, ali nadam se da on ne pretstavlja to dugo očekivano pojačanje.

Mali off, ali šta im je ovo treće K ? :D KKK Radnički?

Verovatno oznacava kragujevacki nisam upucen pretpostavka posto je bivsi KK Rdnicki bio u dugovima a niko ne moze da mu zabrani kako ce da se zove...

Da li dolazak ovog klinca znaci da neko od postojecih centara otpada (Tomic nadam se) ?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
sudeći po zagrevanju, ima meku ruku..
pitanje je samo kako igra odbranu..
a još veće hoće li nas i njega trener častiti nekim minutima da ga vidimo na terenu..
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Nama treba neko tipa Raduljice, ne mislim konkretno na njega ali taj profil, klasican C , a domaci ,a bradat, a lud, a da je zdrav :)))
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Slavko Vranes ispunjava sve kriterijume :D
Ali ne vjerujem da mu se vraca iz Irana/Iraka (gdje je vec) u ovu zabokrecinu.
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Evo ga Slavkan u Valjevu,viđao sam ga do preneki dan svakodnevno_Otišao je ili ide u Kinu sa Metalcem ,uslov za turneju je bio da ide i jedan igrač preko 220 ,veseli Dujkan se posvađao sa Šuškom još letos i otpao u startu a mogao se prodati tamo lagano.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
je l' to onaj što je treb'o, pa nije, pa sad opet treba da dođe?
znači, ako bude zdrav na pregledima dolazi, pa onda kad uđe u formu da ne gledamo više svadbara..
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Svuda pisu razlicite povrede vezane za Kembela, on je imao prelom stopala? Sada kada je gotovo sigurno nase novo pojacanje, moze li neko upuceniji da kaze planira li se ugovor na 2 god ? koliko dugo je on u trenazni proces kada bi mogao da zaigra? i kada se ocekuje njegov dolazak u Beograd i kolike su sanse da prodje taj pregled? Ovo vec moze da lici na interesantan Partizan
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Ne zivi mi se uopste veceras, buljim u prazno evo dva sata posle utakmice...

Za ovog Kembela :
nesumnjivo je bio odlican igrac pre tih povreda..kazem povreda jer je posle povrede stopala u januaru imao izgleda jos jednu...
Niko ne zna u kakvom je stanju jebiga...
Trebao je da dodje na probu i preglede pre mozda mesec dana ali njegov menadjer (amerikanac) je zeleo ugovor pa se tu sve zavrsilo...
Sada je pristao da ga probamo na 4-5 dana pre nego sto potpise ugovor.
Ugovor ce biti na 2 godine ako je OK, nema vise jednogodisnjih ugovora...
Kazem ako bude sve po planu, mozda ce igrati protiv FMPa...

Inace, Wilson je zavrsio svoje pre nego sto je poceo...nije licenciran za ABA ligu, nije danas ni dosao u Skoplje, verovatno se trazi nacin da se raskine ugovor i da se vrati odakle je dosao...
Muta je mislim u pravu u ovom slucaju, i mali Tadic i Jovanovic su bolji od njega i bar su nasi, tu se prica zavrsava...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.614
Reaction score
13.700
Локација
Yaoundé
... samo što to miriše na plaćanje penala za raskid ugovora... ne znam na osnovu čega bi mogli da mu uruče otkaz, osim neke teške povrede klupske discipline, a da to ne padne na teret kluba...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kako fmp otera onog Mekela. Kažeš mu dečko ako nećeš da raskines sledeće 2 godine nećeš da vidiš parket. On ako iole nešto vredi ima da ode, inače će da propadne.
Ako ne vredi onda da se objavi koji ga je mozak potpisao pre nego što smo doveli trenera...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top