Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Vuk je zverka cudljiva i gadna,
Sad zbog proslih sadasnji se znoje,
Pazi guza da ne bude gladna,
Dos'o djavo da pokupi svoje.

Gde su pare tu ljubav prestaje,
I sujeta mrznju seje samo,
Krupna rec, junastvo nestaje,
Nek se gasi kad ja nisam tamo...

Pa se jave svi verni sinovi,
Crnja, mrsa i debeli rezi,
Pritrcali moralni dzinovi,
Daj da sutnem dok nemocan lezi...

Osta junak sam na bojnom polju,
Velikan bez svojih '' velikana'',
Ceka milost ceka tudju volju,
Pa se nada bice boljih dana.

Kadinjaca odavno je pala,
Svima sada i kristalno jasno,
Nemo gleda grupa ''generala",
Nek pogine makar slavno, casno...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Varda potpisao za Dinamik, cini mi se da on vise enrgije (iz penzije doveden) ima nego Djoko i Obrad zajedno.

Ratko Varda? Jbt covek je partizanovac na kub, a nije odigrao zvanicnu utakmicu za nas, a svakakve ciganske protuve su se naoblacile naseg dresa bez ikakvog doprinosa. Skoro sam negde citao interviju sa njim, i stvarno je steta da jedan takav autentican old school partizanovac zavrsi karijeru bez da je ispunio svoj san, a ovamo ciganske rabadzije mogu kako hoce... E moj Partizane...
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Kako Varda nije odigrao zvaničnu utakmicu za nas? Nisam ukapirao taj deo.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Čovek je igrao 6 godina za Partizan ali sada i nije baš za ozbiljnu košarku.Poslednje dve godine igrao je biznis ligu(amateri).Doduše osvajao je sa ekipom Nisan ali dosta je nespreman i pratio sam ga jer i sam igram te amaterske lige.Nisam siguran da bi bio od ozbiljnije pomoći.
 
Последња измена:

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
bogami biznis lige znaju da budu jace od trece srpske, ova najjaca (ta koju osvaja Nisan) i od druge :D
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Živa istina.Baš se dobra košarka igra.Ima tu dosta bivših profesionalnih igrača i oladili bi većinu timova iz nižih liga.Inače i Sloba Jovanović očekivano ide na kaljenje u Okk Beograd.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kako Varda nije odigrao zvaničnu utakmicu za nas? Nisam ukapirao taj deo.

Meni treba oduzeti telefon petkom uvece i pristup Forumu. Ocigledno ne mozes da gledas u kratku suknju i pises smislene postove jednom rukom, ako nisi Tulja.

Htedoh da napisem zapravo da u moru ciganskih protuva i centara sa masom Tripkovica i tehnikom vola koji hramlje, mi nismo dali priliku Ratku da zavrsi karijeru kod nas, makar i jednom jedinom utakmicom. Garant bi u 37. godina napravio ratnicku ekipu sa Novicom. Ali ne, nama su Obradi i Gagici etalon petice.

Pardonne moi.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.434
Локација
tamo daleko...
A jbga ako se mnogo boris, mozda se i izboris.
Mozda i ugrozis diktatorovu kurvetinu. To bas ne ide u prilog todoricu i naprednom kumu.

Samo postoji i ne talasaj previse. Savrsen dekor za legitimitet ciganskih trofeja i enormnih budzeta.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Bravo za degenerika koji se setio da se na karte metne koji je ulaz i da se onda ljudi zajebavaju sa redarima. :buhaha
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Meni je najvise zao sto nas Miloje nije preuzeo 2015 god, on je tip trenera koji je potreban Partizanu.Njegova Partizanstina je neupitna a dubioza u kojoj smo dovoljno govori da nas on nikada nece preuzeti.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Meni treba oduzeti telefon petkom uvece i pristup Forumu. Ocigledno ne mozes da gledas u kratku suknju i pises smislene postove jednom rukom, ako nisi Tulja.

Htedoh da napisem zapravo da u moru ciganskih protuva i centara sa masom Tripkovica i tehnikom vola koji hramlje, mi nismo dali priliku Ratku da zavrsi karijeru kod nas, makar i jednom jedinom utakmicom. Garant bi u 37. godina napravio ratnicku ekipu sa Novicom. Ali ne, nama su Obradi i Gagici etalon petice.

Pardonne moi.

Zbunio si me maksimalno, ali razumem obrazloženje.

Umesto "Kada pijem ne vozim" kampanje predlažem "kada pijem, ne nosim telefon" :ziveli
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
DAJ CENTRA TODORICU, POTROSIO SI DVOJICU DO SAD U KLADIONICI OD PARTIZANOVE PLATE!!!

Kad vec odbrane nema, barem da igramo za kos vise pa kud puklo.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kakav je? ne svidja mi se visina (samo 206) ali mu ne znam ostale karakteristike
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Dok je bio u Armaniju, zverina,jak i skočan,posle u Barsi je imao par izuzetnih utakmica posebno jednu protiv Reala. Ja iskreno ne verujem u ovo,njega bi i sa povredom doveo,zato sto je za nase uslove igracina.
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
monstrum, nerealna fizikalija, ne treba pricati koliko bi nam znacio... u kakvom god da je stanju bio bi dominantan u ABA... nadam se da je tacno
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Malo je priglup i ima lose odluke ali zato imacemo konecno igraca koji moze da zakuca :buhaha
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Tegeltija naglašava najtrofejniji srpski klub :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top