Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Spreman sam na razne udarce, ne samo iz FK Partizan

"Ne obazirem se na komentare iz fudbalskog kluba, moramo da skinemo drugi klub”, kaže Ostoja Mijailović, verovatno novi predsednik košarkaša Partizana

Fudbalski klub Partizan je preko Vladimira Vuletića rekao svoje - za njih Ostoja Mijailović ne može da bude predsednik košarkaške sekcije crno-belih jer se kao narodni poslanik nalazi u sukobu interesa.

Ipak, prema navodima Informera, razlog sukoba između jedinog pretendenta na mesto predsednika KK i čelnika FK je činjenica da je Mijailović svojeveremeno podržao kandidaturu Nenada Bjekovića za predsednika Partizana.

Mijailović poručuje da se mnogo ne obazire na izjave pojedinih čelnika FK Partizan, uoči današnje sednice skupštine košarkaša na kojoj bi trebalo da bude izabran za čelnog čoveka.

“Ne obazirem se na komentare iz fudbalskog kluba, sada sam okrenut samo košarkaškom. Svako ima pravo da priča šta želi, a ja sam spreman na razne udare, ne samo iz FK Partizan. Svi smo svesni da je Partizan došao u ovu situaciju zato što je neki drugi klub zauzeo njegovu poziciju. Ako želimo da se vratimo na šampionski put, moramo da skinemo taj drugi klub”, poručio je Mijailović u izjavi za Informer.

Sednica Skupštine KK Partizan zakazana je za danas od 14 časova u hotelu Radison i biće to faktički samo promocija Ostoje Mijailovića na funkciju prvog čoveka jer drugih kandidata nema.

Izvor: cigošsport
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Šta to znači "drugi klub je zauzeo našu poziciju"?!?!
Kad je to nas država u tom obimu i na takav način favorizovala, pa nas je sad neko drugi zamenio?
I šta mi to onda treba da uradimo?

Ništa ovo ne miriše na dobro...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Dobrodosao momce.
Sada vec pocinjemo da delujemo ozbiljnije. Ako Obada istupimo sinovima Manjace na dvojnu, ako Djoko nastavi da pozitivno iznenadjuje, i ako Samard opravda deo ocekivanja, eto nas na F4 Aba, uprkos nepostojanju odbrane..
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Šta to znači "drugi klub je zauzeo našu poziciju"?!?!
Kad je to nas država u tom obimu i na takav način favorizovala, pa nas je sad neko drugi zamenio?
I šta mi to onda treba da uradimo?

Ništa ovo ne miriše na dobro...

mozda misli na evroligu, sampionski tron i to...
ali eto, ako je on buduci predsednik, mozda bolje sto ga docekujemo na noz, nego kao Pekovica sto smo ga docekali sa euforijom...mislim ja prvi...
neka se dokaze i neka nas razuveri, nepoverenje je normalno posle svega...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Grobarstvo je ponovo u modi :) Nadam se da ce vec protiv Igokeje zaigrati
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.209
Neka je cestitio pa sa novim predsednikom da se vratimo na stare staze.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Novom centru i novom predsjedniku zelim mnogo srece i da nas vrate gdje nam je i mjesto.
Jos da nam novi predsjednik nadje mjesto u KK za Duleta i da otjera kuvarice bio bi #1
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.817
Локација
Beograd
Koliko videh, do petka ništa, kaže da traži da bude 19 a sad ima 17 članova UO...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
"nisam hteo da prihvatim predlog da danas budem izglasan za predsednika JEL zelim da dobijem 4 dana da u prosirenom sastavu......" poznavanje gramatike srpskog jezika definitivno nije presudna komponenta u izboru novog preCednika :)
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.226
ljudi u ovom pokusaju od drzave, presednik opstine neke vukojebine ne sme da sedne u fotelju dok ne aminuje sns, ko god da dodje na celo kluba dobio je njihovu dozvolu :puke
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Realno ne svidja mi se ovo nista. Ovakvi ljudi dolaze iz manje vise javne anonimnosti i odlaze jako brzo posto obave neke zadatke. Imali smo jednog takvog u FK a to je bivsi predsjednik Popovic koji je bio samo paravan za dolazak Vucelica na veliku scene. Ciji se povratak ovaj put priprema i dali je to sportsko drustvo Partizan rastrgnuto izmedju dvoje frakcije naprednjaka koje se bore za licni profit. U principu je to pitanje koje me najvise interesuje. Sa druge strane se prica kako je ovaj lik Zeljkov izbor. Od kad to Zeljko Obradovic vodi klub? Ostoja dolazi da odradi ono sto mu je recenu i on odlazi cim to bude zavrseno. A na kraju ce se anagazovati objektivni grobari na forumu i drustvenim mrezama da ispljuju Obradovica. Vjerujem da je Zeljko pomogao kako je mogao samim time sto je doveo Fener u BG ali i na druge nacine ali se to nije svidjelo nekome u klubu pa hoce da urade ono sto su uradili Duletu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Da me ne shvatite pogresno, ali šta Željko realno ima sa klubom i po kom osnovu se postavlja njegov čovek?

Izadji Želimire iz anonimnosti pa da znamo koga da hvatamo za gušu i/ili odajemo priznanka...

Postoje valjda institucije i pravila. Ovako sve podseća na Srbiju - nema institucija samo kult licnosti.
 
Последња измена:

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Vidim da je drug kandidat već postao "ugledni biznismen", tako da ne bih ništa dodavao tome.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top