Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Neznam zasto ste toliko sigurni sa ovog Samualsa?

I neznam sta hoce govna iz FK u vezi skupstine, nije mi bas jasno?
Prestace da daju pare ???
Ili nemaju veze sa SNS??
Aaa dali bi oni, eto onih 100,000 sto je jos Djura obecao Duletu 2012 kada ga je podrzao na skupstini, ali nisu pri parama sada, samo 20 miliona evra je uslo u FK ovih mesici, , nema se...
Dali su po 5.000 evra najsiromasnijim klubovima a ovi se zahvaljivali do neba..
More sve su to banditi teski a mi zivimo za Partizan u nekom paralelnom svetu...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Da su stvarno hteli svog coveka na celu kluba mogli su to jednom donacijom u vrednosti onih famoznih kapija koje postavljaju na stadionu da obezbede sebi bez problema.Njima i odgovara da tu imaju suprotstavljenu struju i da im to bude razlog za nemanje para za pomoc kosarkaskom klubu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Samjuels potvrdio: Dolazim u Srbiju!

Samadro Samjuels je novi košarkaš Partizana! Nekadašnji centar Klivlenda i Barselone na svom Instagram profilu je potvrdio da karijeru nastavlja u Srbiji.

Snažni Jamajčanin je, posle dve godine u Barseloni u kojoj je imao velikih problema sa povredama, prošlu sezonu proveo u Kini nastupajući za Đangsu Dregonse, a završio je u italijanskom Brindisiju. U karijeri je igrao još za Reno Bigorn, Hapoel Jerusalim i Emporio Armani.
U toku leta je potpisao ugovor sa španskim Betisom, ali je posle mesec dana raskinut. U proteklom periodu sa ekipom Makabija iz Haife bio je na turneji po SAD.
Partizan od starta sezone ima problema na centarskoj poziciji. Tokom prelaznog roka je angažovao Džejmija Skina, ali je zbog povrede američkog košarkaša saradnja brzo okončana.
Angažovanjem Samjuelsa ekipa trenera Mirsolava Nikolića će dobiti novu dimenziju i nema sumnje da će Jamajčanin, ukoliko u Humskoj iskontrolišu njegov temperament, biti veliko pojačanje za crno-bele.

Izvor: Sportklub
 

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
Nigde ne pise da dolazi kod nas,strah me da mafijaska pudlica nije umesala prste.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
I neznam sta hoce govna iz FK u vezi skupstine, nije mi bas jasno?
Prestace da daju pare ???
Ili nemaju veze sa SNS??
Aaa dali bi oni, eto onih 100,000 sto je jos Djura obecao Duletu 2012 kada ga je podrzao na skupstini, ali nisu pri parama sada, samo 20 miliona evra je uslo u FK ovih mesici, , nema se...
Dali su po 5.000 evra najsiromasnijim klubovima a ovi se zahvaljivali do neba..
More sve su to banditi teski a mi zivimo za Partizan u nekom paralelnom svetu...

Ne znam sto bi bilo ko imao nesto protiv mocnog Ostoje? Samo da nasi prihvate uslove koje je postavio i da se udaramo u dupe od sreće. Odavno takav kapacitet nije vidjen na ovim prostorima i jos hoce kod nas. Harizma, poštenje, dosljednost ( mislim da je Milance 032 pisao o kvalitetima gospodina, iz njegovog je kraja) išto je najbitnije dokazana legenda Partizana.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Verovatno ime sve kvalitete koje si nabrojao, pa ga je i Vucelic zbog toga toliko voleo kao sina, bili su nerazdvojni jedan period, verovatno je prepoznao sebe kao mladjanog i perspektivnog...:banghead
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Popisao ih brat.
 

Прилози

  • FB_IMG_1508042759444.jpg
    FB_IMG_1508042759444.jpg
    38,8 KB · Прегледа: 244

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Koji degenerik moras da budes da pises ovako nesto,ciganski maloumnik.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Govno cigansko. Mrzim ih kao nikada, svakim danom moja mržnja prema njima je sve veća.
Živim za dan kada se budu davili u svojim govnima koja su izasrali, ja ću to gledati sa osmehom.
Koliki moraš imati kompleks od institucije da pišeš čoveku ovakve stvari?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
dve stvari kad bi saznali lakse bi mogli da imamo pogled na kkp.

zeka vs nedic (ko ima kakve planove, da li nekome od ove dve struje pomaze Zeljko)

da li su tacne price koje kruze da su Iskrin i Kijanovic sa jedne strane (dosta su regulisali dugove igracima koji su nas tuzili ili bili pred tuzbom...mada toliko ih ima to ce neprestano da se pojavljuju novi batovi, iznova i iznova :D ) a sa druge Tosa, koji po tim pricama busi KKP kod Cokija, dajuci infoe i sl
i koja od te dve strane ce imati glavnu ulogu kod novog predsednika, ovog Nedicevca
i Muta kao trener sa kim je blizi (posto Muta nikad ne dolazi u klub ako nema jaku podrsku, politicku, i kombinacije).
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Van svakih ocekivanja pobjeda u Zadru..bravo za momke.. to sa jedne strane.. a sa druge strane po ko zna koji put odbranu smo ostavili negdje u imaginarmom svjetu...

Vanja demolirao..svaka cast.. iznenadio sam se pravo..

Djoko dominator :D majko moja mila samo...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
22426413_10155092505491647_8810662521257669150_o.jpg
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nisam bas na Vi sa engleskim, ali jesam sa postavljanjem slika sa tvitera, pa cu ovako:

Again! I never mentioned Partizan or gave advice to anyone. Read all 10 of my tweets and not only what the journalist wrote smart guy

Koliko ja shvatam, Frenk uopste nije mislio na nas u onom postu. Iskreno, mrzi me da citam sve njegove postove, da bih video sta je mislio.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Zna li ko kada stize Samardo?
Za bolesnika koji mu salje ona sranja da porucim "zadavio se sa sendvicem dabogda"
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Valjda sutra stize :))) inace kad je Ostoja doveo Samuelsa neka se otvori i za Kembela pa da pucamo na najveci plasman:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top