Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
E ali ovo pišu ljudi na stranicama posvećenim isključivo Partizanu... neshvatljivo mi je da budem jedina od recimo 15 ljudi koji komentarišu, koja napiše nešto protiv sadašnje uprave... svi su u hvalospevima i to oni koji, kad im zagrebeš malo po profilu (FB) vidiš da su svršavali na DV-a.... pa koja su to govna to je neviđeno.!!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jasmina, pa preletači, trude se da napreduju u stranci.

Mislim, pretostavljam da su članovi biblioteke, ili su glupi kao k, nema treće.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Pa bas zbog takvih bezkicmenjaka, jajara, podguznih muva i bezmozgasa smo u ovakvoj situacii.
Pa imas mozga i osobinu da sam donosis zakljucke mucnji malo tamburu, a ne da ti neka napredna limarska botina kaze sta je tacno i ispravno. Ali izgleda da je sve vise ljudi koji umesto mozga u glavu imaju bumbare koje trkalaju govna.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Ma Dule i jeste kriv.Trebao je da naplati sve pare na vreme.Kakvi igraci i dobrobit kluba pa ko to gleda u krezavoj srbiji morao je da zna da ce cim ga sklone da krenu da pljuju po njemu.Mada on je inteligentan covek znao je verovatno sta sledi.Lepo je trebao da obezbedi sebe prvo a onda bih ja na njegovom mestu otvorio galeriju u sred Beograda i unutra izlozio slike (one iz skupstine :buhaha) i napisao zabranjen ulaz ciganima(iz rupe) i politicarima.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
na onom forumu gde pise partizan style navijaci partizana pisu da je limar u pravu i da je vujosevic napravio dugove, a vlasnik tog foruma je partizanovac.
ako tako kojim slucajem pocne i ovde da se razilazimo polako....
duboko sam razocaran ovim ljudima sto sebe nazivaju navijacima partizana, a pljuju vujosevica i glasaju za zvalonju koji rasparcava srbiju.
takvi su mi gori od terzica i covica zajedno, a takav je jedan pekovic, grbovic itd.
propali smo nacisto, odavno vise nema moralnih vrednosti i nacela, svi ze prodaju za sendvic i neko bedno radno mesto.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Kakvo i to ne vise ni provlacenje nego direktno optuzivanje da je Vujosevic napravio dugove i da i ne zasluzuje da mu se ista vrati. A ono sto jos vise zabrinjava je ovo sto Jasmina pise, da je poruka stigla gdje treba.

Evo, janjicari i partizanovci (namjerno malim slovima), pokazite da volite Partizan i da nista ovce koje ce zarad mozda nekog trenutnog mizernog uspjeha prodati dusu, time sto cete zajedno makar 5 minuta slijedece utakmice pjevati pjesme Duletu.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Aj se ugasimo ko ljudi i secamo lepih vremena sa ponosom, a ne ovo I ovako. Pa kome treba trofej da se oseca srecan I da voli nesto- neka proseta do zeleznika, uclani se u stranku, ima nacina, cuva bilbord, promeni ime, nacina je milion da se osecas serB ...
Sramota me je grobara objektivnih pa svega ostalog. Sada da mi neko da moc odluke, ugasio bih nas kao dva I dva, ako nam je ovo sad I ovaj magarac alternativa.
Razna gamad su vladala, raznih boja I oblika, ali ovo sad, pa ovo su mentoli vanvremenski.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.851
Neke stvari MORAJU stalno da se ponavljaju, koliko god to nekoga nerviralo, do nekih boljih vremena, a kako stvari stoje, nece ona skoro. Ako prestanemo da ponavljamo, podsecamo, pricamo, pisemo...ispasce da on nije ni bio trener, da je krao pare, namerno pravio milionske dugove, zamerio se sa kafe kuvaricama cak, stresirao pripravnike tosu i mladju...
I da se razumemo, jedno je kritika glede nekih poteza, na terenu i slicno, ali histericna pljuvacina i oznacavanje coveka koji je ugasio ciganku najvecim problemom sa kojim se suocava nas KK, nesto potpuno drugo.
Zato, svi koji pljuju po Generalu, a sebe nazivaju navijacima Partizana, za mene to nisu, vec najobicniji crvi u rangu ciganskih govana!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.881
Локација
Beograd
Negde naletela na link intervjua, sačuvala da kasnije pročitam, udjem ovde i izbrišem ga, neću da čitam pljuvačinu po Duletu, jednostavno neću. Ovo govno sektaško neće promeniti moje mišljenje o Dušku Vujoševiću, kao ni bilo ko drugi. A na Duletovom mestu, osim potraživanja novca, časno i pošteno zaradjenog, gOvedo bi popilo tužbu za klevetu, momentalno. Pa kakogod se završila, a u ovoj truloj Srbiji, i ona bi zastarela... :(
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Nismo telad valjda pa da povjerujemo u sve te gluposti.
Jasno je svima da je Dule bio više od trenera, ali ove nebuloze ne treba ni komentarisati.
Mora da su Todorić, (Danilović), Šilobad i družina zaslužni za rezultate, a Dule za dug :)
Doduše, i uprava uvijek mora da bude zaslužna kako za dobar, tako i za loš rezultat.
Glupo je o ovome uopšte i da se piše, ali toliko puta se ponavlja ista ova priča da mi se smučilo.
Gebelsove metode su karakteristika ovih ljudi i ponavljaće ovo još dugo dugo...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Negde naletela na link intervjua, sačuvala da kasnije pročitam, udjem ovde i izbrišem ga, neću da čitam pljuvačinu po Duletu, jednostavno neću...

Silvija, potpuno razumem tvoj stav, međutim mislim potpuno suprotno.

Ja svoju mržnju prema ovim govnarima pažljivo negujem i pojačavam svakom sledećom bljuvotinom koja se ispili iz njihovih zakržljalih mozgova.

Smatram da je naša dužnost, kao Partizanovaca, da nam nijedna od umotvorina ovih smradova ne promakne. Mržnja prema onome što jesu i prema onima čije interese predstavljaju i za čiji račun sve rade, mora da živi i da se hrani. Hrani se baš tim bljuvotinama. Barem u mom slučaju.

Lično, sve što nam rade nikakvim spletom okolnosti i nikakvom vremenskom distancom ne bih mogao da zaboravim, ali mislim da mi je neka primalna i perverzna dužnost da im dozvolim da me stalno podsećaju kolika su govna.

Verujem da ima mnogo Partizanovaca kojima emocija svakodnevno slabi jer se ne obaveštavaju o smatranjima i putevima ovih govana.

Imamo različite načine, ali gajimo sličnu emociju.

Hrani svoju mržnju, molim te.
 
Последња измена:

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.612
Reaction score
13.701
Локација
Yaoundé
OVo što predsednik :puke KKP-a priča nije najstrašnije... ja sam večeras saznala zapravo koliki broj ljudi njega podržava i priča kako je u pravu, da je DV u stvari kriv za sve dugove !!!

ja se inače ne upuštam mnogo u diskusije po društvenim mrežama, i pratim samo vesti o Partizanu, ali ovo o čemu pišem pričaju, tj pišu vajni Partizanovci..

ŠOKIRANA SAM!!! i taman kad pomislim da ovaj narod nema čime više da me iznenadi, naiđem na novu količinu bednika...
Kakvo i to ne vise ni provlacenje nego direktno optuzivanje da je Vujosevic napravio dugove i da i ne zasluzuje da mu se ista vrati. A ono sto jos vise zabrinjava je ovo sto Jasmina pise, da je poruka stigla gdje treba...
Одавно, нажалост, слушам сличне ствари од људи у мом окружењу. Неки од њих су ме посебно разочарали... :confused

Оно што им је заједничко је да сва та ''мишљења'' имају исту, политичку позадину и гађају пре свега на Дулетово југословенство.

Против себе не могу, Дуле је један и једини, највећи и о њему не ногу мислити лоше... а свакако себу нећу дозволити да на то што мислим утиче некакав Остоја или некакви свињформерски текстови...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Na čelu KK-a sns limar, u FK-u crveni udbaš. Pa šta dobro i pozitivno da očekuje čovek? Apsolutno ništa.

Tužno je da jedan izdrkani abortus ima tu mogućnost da pljuje po najvećem treneru KK Partizan i da tako ispunjava želje napredne Srbije. U usta je jebem, onako naprednu!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Одавно, нажалост, слушам сличне ствари од људи у мом окружењу. Неки од њих су ме посебно разочарали... :confused

Оно што им је заједничко је да сва та ''мишљења'' имају исту, политичку позадину и гађају пре свега на Дулетово југословенство.

Против себе не могу, Дуле је један и једини, највећи и о њему не ногу мислити лоше... а свакако себу нећу дозволити да на то што мислим утиче некакав Остоја или некакви свињформерски текстови...

Sigurno su sinoć dok su gledali "repku" s drugarima ciganima i pili pivo iz sns čaša komentarisli limara i kako konačno neko otvoreno da kaže šta je šećeraš radio u klubu.

S takvima sam na "jebo te cigan u guzicu retardiranu naprednu".
 

Papaya

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
40
Reaction score
24
Deo iz gore navedenog teksta:

Novac ne samo da sam zaradio i zaslužio, već mi je i neophodan. Ne zbog presađivanja kose, nego za moje ozbiljno lečenje.

Tako je kralju jebi majku konju polupismenom. Kako lepo neko odavde voli da kaze, kada pomenes Dule Vujosevic u intervjuu moras mirno da stojis. Jel jasno polupismeni zavarivacu krila skodilaka, lada i ostalih limuzina?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top