Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Znači da ne tražimo nikog boljeg pod košem, Gagić će naredne sezone svakako biti najbolji
centar ABA lige, tako da s njim i PG slabijim od Gossa imamo sasvim realne šanse za titulu?

Kao da ja ne znam da je teško naći dobrog igrača za male pare, pogotovo ispod koša,
i da nije lako dovesti pleja poput NWG, ali nisam ja taj koji je najavio borbu za titulu i povratak u EL.

Ja samo vidim da smo mi prošle sezone bili 5. u ABA ligi i da će Budućnost sigurno biti mnogo jača
nego lani.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne izvrći. Pod košem nam treba neko, ali taj neko u oba smera pod košem bolji biti neće. Može neko da dođe da donese neke poene i da bude simpatičan i da primimo 2 puta više poena preko njega iz pika. Ako smo pametni da ne gađamo tako nekog samo da zadovoljimo navijače sa poenima u rukama, možda nešto i uradimo.
Mogu i ja da tražim za 1000 evra Maseratija, ali mogu da nađem punta.
Čisto da se ljudi ne tripuju, bolje od Gosa i Gagića naći nećemo. I to je normalno.
Dal možemo na titulu zavisi i od drugih timova, pre svega Budućnosti, Olimpije i cigana. Male su šanse, ali više zavise od uigranosti nego od nekog ekstrakvaliteta koji možemo da nađemo.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
uz dužno poštovanje prema njemu...

Veliki igrac, jos veci covek...

A, sad da predjemo na ozbiljnije stvari.

Prilicno sam sumnjicav da ce gazda da dozvoli Ostoji da se razigra. Sem, ako mu nije vec dozvolio radi neke unutrasnje borbe medju njima, cergarima. Ovako, Ostoja da se pita za nesto vise od toga da li naneti antikorozivnu zastitu ili ne, nema sanse.

Treba videti kakav tim se pravi u predgradju, pa ce mnogo toga biti jasnije. S druge strane, Buducnost ima Mila iza sebe, te cenim da su nam sanse svakako mizerne.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Pominje se Bogdan Radisavljevic iz Albe na mestu petice.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.606
Локација
Kej Republika
Realno pleja kao što je NWG dugo naći nećemo. I dalje mi nije jasna priča po kojoj je on završio kod nas.
Kao što kaže Stojance, za početak jula meseca imamo i više nego solidnu bazu igrača. Nekoliko mladih momaka zrelih za nadogradnju, kao i par prekaljenih likova koji mogu da doprinesu dosta.
Ukoliko opet pogodimo pleja naše šanse da uradimo nešto drastično rastu.
Jbg prošle godine u ovo vreme smo imali Obada svadbara pod košem...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
@tobacco

1. Nisi naveo izvor informacije.

2. Ne postoji Bogdan Radisavljević iz ALBE.

3. Ako misliš da je KKP zainteresovan za Bogdana Radosavljevića,
ta informacija je objavljena na ovoj temi još prije 6-7 dana.

Bonus: potencijalno navodno odumiranje moždanih ćelija ne bih komentarisao.

spusti malo loptu, ne napadaj druge clanove radi slovne greske..
Spejs
 
Последња измена од уредника:

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.803
Reaction score
2.578
Локација
CyberSpace
ja se samo nadam da eventualno dovođenje onog belog amera znači da imamo prvog pleja, jer je on očigledan backup igrač komplementaran pomenutom :unsure:
pa makar nam taj prvi plej i otišao na kraju iduće godine za džabe.. :confused-smiley-013:
 

Sale84

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2018
Порука
41
Reaction score
120
Локација
Vrsac
Iskreno, krivo mi je za Jaramaza, za koga je on na kraju uopste potpisao ?
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
877
Reaction score
2.721
Локација
Beograd
Jaramaz je potpisao za neki španski klub. Burgos ili tako nešto. Piše većina medija od jutros da Gos ide u Olimpijakos. Trogodišnji ugovor, nama 100 hiljada. Sića za takvog igrača.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.012
Reaction score
2.132
Локација
BGD
100.000 samo? Uzas... Al ajde bolje ista nego nista pretpostavljam.
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Negde videh da je 250.000 e za el klub,sad dal je to tačno ili ne nemam pojma,a za ec 100.000.Cenim da to koliko dobija klub nećemo saznati.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
877
Reaction score
2.721
Локација
Beograd
Klauzula je bila 250.000 dolara za NBA klub a za evropske klubove 100.000 evra. Koliko se ja sećam:D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Za NBA 250 000 nije klauzula koja je odredjena unapred, vec je toliko maksimum koji jedan NBA klub placa za igraca pod ugovorom. Sve ostalo igrac doplacuje od dobijenog novca tamo.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Ako se ne varam za NBA je maksimum 500 000 dolara, tj tako je bilo ranije, ne znam da li su šta promjenili.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Moguce je da sam pogresio, trenutno ne mogu da nadjem informaciju da potvrdim ko od nas dvoje je u pravo.
Ako je 500 000 dolara onda moj gornji post i nema bas puno logike..


edit:
@Petar Bozovic
upravo sam pronasao i tvoj podatak je tacan. nesto sam gadno pobrko loncice..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top