Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Naravno sa nema treće, mi samo možemo da diskutujemo da li nam takav igrač treba ili ne. Ja mislim da ne. Jer on dečko ima potencijala možda, ali to pokazuje na mahove. Protiv Budućnosti u finalu kad je bilo bitno manje vise nista nije pokazao. Šutirao one trojke ko retard. Po 3,4 I mislim da je u samo jednoj utakmici uspeo da pogodi. A osim toga nista. Igra na niskom postu ništa, leđa ništa...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mislim da gresis Stojance, da je zaista tako da li bi ga Zeljko Obradovic uzimao da radi sa njim sto u reprezentaciji sto u Panatenaikosu dok je bio. Vecina nasih igraca se takodje sa njim spremala individualno za predstojecu sezonu (Danilovic, Divac, Paspalj, Rebraca) i svi su imali samo reci hvale za njega i njegovu zenu Vesnu koja je takodje kondicioni trener. Sad necu da sporim sigurno imas i neke druge informacije o njemu cim tako kazes i postujem tvoje misljenje ali iz onoga sto ja znam covek je sjajan trener.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.478
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da gresis Stojance, da je zaista tako da li bi ga Zeljko Obradovic uzimao da radi sa njim sto u reprezentaciji sto u Panatenaikosu dok je bio. Vecina nasih igraca se takodje sa njim spremala individualno za predstojecu sezonu (Danilovic, Divac, Paspalj, Rebraca) i svi su imali samo reci hvale za njega i njegovu zenu Vesnu koja je takodje kondicioni trener. Sad necu da sporim sigurno imas i neke druge informacije o njemu cim tako kazes i postujem tvoje misljenje ali iz onoga sto ja znam covek je sjajan trener.
Rebracu je načisto upropastio. Da sprema reprezentaciju može jer je to spremanje za takmičenje i to atletičari razumeju, pojam kosarkaske sezone tempiranje forme, bitne datume i delove sezone, održavanje mišićnog tonusa, oporavak igrača, briga o ishrani i zdravlju, zna jako malo kondicionih dostupnih nama. Biće igrači jaki, pitanje je samo koliko dugo i koja je cena. Isti fazon kao Šćekić.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Nadam se da ti cokijevci nece prici Instituciji. Cak i samo pominjanje njih kao pojacanja mi je katastrofa. I dajte ljudi ne treba nama neka prodana dusa da odmenjuje Ubicu kapitena.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Steta bi bila da nas kondicioni upropasti potencijalno tim koji bi mogao da pomrsi racune mnogima. Nadam se da nece doci do toga a manje mi je bitno da li zbog toga sto ce taj nauciti ili sto ce doci novi, naravno, prije nego sto ovaj zabrlja.
 

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
danguba, kinsey, jankovic... sve bi ja to u isti kos :))) mada u svetu punom aparthejda mogu i oni da pogrese pa ne treba biti drakonski nastrojen kaznjavanju istih :))

Кинзија боли курац за све, игра човек за паре. Дангубић јесте наш навијач и испао је сиса, а Јанковић је ментол, не знам ни за кога навија. Једни кажу једни, други друго. Поента је да не треба странце којима је битно колико ћеш лове да им даш, стављати у исту контекст са "нашим" играчима који ипак, ако већ гаје емоцију према једном клубу, треба то и да испоштују.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Rebracu je načisto upropastio. Da sprema reprezentaciju može jer je to spremanje za takmičenje i to atletičari razumeju, pojam kosarkaske sezone tempiranje forme, bitne datume i delove sezone, održavanje mišićnog tonusa, oporavak igrača, briga o ishrani i zdravlju, zna jako malo kondicionih dostupnih nama. Biće igrači jaki, pitanje je samo koliko dugo i koja je cena. Isti fazon kao Šćekić.

Stojance brate nas, tvoje upise bas cijenim posebno jer bas volim kosarku a nacin na koji je ti rezonujes mi se dopada. Zanima me bas, sta ti mislis koji je najbolji kondicioni trener dostupan za nas na trzistu ... ono Sta bi bilo kad bi bilo ... Vjerujem da mora biti neko u Ex Yu koji to dobro radi.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
danguba - rahiticni nesrecnik iz Supanca...
Moze taj da bude jos sto puta nas navijac...ono sirenje ukrstenih ruku prema nasoj tribini koje oznacava "kraj" posle zakucavanja u derbiju mu nikad necu oprostiti i taj za mene grobar nikad biti nece...prodao decko bulju cokiju...
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
bas zato sam i napisao "danguba" jer je izdangubio vreme na pogresnom mestu poslednjih par godina, ali neki ne skapirase iz prve :))) dok sam ziveo u pancevu za vreme studiranja gledao sam ga skoro svaki put u grupi grobara kako ide na partizanove utakmice, bio je redovan... ali na kraju je prodao veru za veceru!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.478
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stojance brate nas, tvoje upise bas cijenim posebno jer bas volim kosarku a nacin na koji je ti rezonujes mi se dopada. Zanima me bas, sta ti mislis koji je najbolji kondicioni trener dostupan za nas na trzistu ... ono Sta bi bilo kad bi bilo ... Vjerujem da mora biti neko u Ex Yu koji to dobro radi.
Rekao sam vec ovde na temi, neki ucenik profesora Koprivice za koga bi on garantovao, kao sto je bio Radonjic, ne znam sta se desi i s ovim prethodnim koji je takodje bio njegov ucenik.
Nama dostupan niko bolje ne razume tematiku kosarkaske sezone, zdravlja i stvari koje sam napomenuo od njega i njegovih ucenika.
Ne kazem da cemo lose izgledati pod Seadom, ali da opet gledam kako igraci idu iz povrede u povredu, ne bih voleo.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
ako sam dobro razumeo iz tvoje izjave a u vezi novog kondicionog trenera, uprava se pomalo i kocka sa tim povredama. Oni hoce da po svaku cenu budemo najspremniji od starta, pa ako prodje bez povreda mozemo se nadati i 1. mestu, u suprotnom fijasko...
 

Papaya

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
40
Reaction score
24
https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=08&dd=09&nav_id=1428842

Nista od Todorovica, kao sto je i sam najavio. Vec vidim njega naredne godine u stilu Zagorca, ali im nista ne zameram. Boze zdravlje, pa da se vidimo do godine. Svako ima pravo izbora.

Inace mislim da u nekoj rotaciji Nenadic moze da posluzi. Ako smo vec prosle godine mogli da gledamo kao back up soluciju Mihajla (nista lose za momka, samo nije za Partizan cak i u nasem verovatno najslabijem izdanju u poslednjih x godina), mozemo i ovog da gledamo. Barem je malo agilniji, sa malo vise muda ide ka kosu i ima malo bolji sut. Na kraju krajeva bolje barata i loptom, a od podmlatka ne vidim koga gurnuti, pa da kazemo da mu zauzima mesto.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Todorovicu je citavu karijeru u spaniji, ocigledno nije covjek koji je spreman na rizik i neke velike zaokrete u karijeri i zivotu. Iskreno je rekao kakav mu je plan i to je za postovanje. Sretno mu bilo i nek napravi sto bolju karijeru pa da se vidimo u Evroligi sto prije.

Sad se pojavila prica da nije Nenadic u pitanju nego Radanov, koji je kako se suska podneo zahtev za raskid arbitraznom sudu zbog neisplacenih plata a pored toga nije zadovoljan ulogom i minutama. Dal ima istine u svemu tome i sta ce na kraju biti od svega toga samo Bog zna. Iskreno mislim da nece biti nista ni od Jankovica a ni od ovog drugog.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Rece mi jedan kosarkaski.. da kazemo radnik, da ulazimo u Radanova.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top