Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ovaj intervju je u rangu vodjinih copy paste... ista matrica... samo kod vodje u taocima cela zemlja, zuti ostavili haos, ja sam marljiv, sve to resavam i pravim tigra...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Moze sns govedo da laprda kolilo hoce, ali medju navijacima Partizana ima malo manji procenat mentalnih invalida, nego medju glasacima sns-a, pa vodjina oratorska skola malo slabije prolazi...

Koliko se ja sjecam, sns govedo je nakon preuzimanja kluba reklo da je cilj da se klub za 2-3 godine vrati u Evroligu - Klub mu nakon 3 godine nece ni Evrokup igrati, ako mu ne udijele pozivnicu...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.738
Локација
Beograd
Aha car je obezbedio pare, ali sportski sektor nije našao igrača. A da onda zamenis i sportski sektor kad već ništa ne radi, a ti si tako dobar i uspešan?
A tek što se nalupetao oko vraćanja na princip rada Duška Vujoševića...
Dule je svake godine promovisao po jednog mladog igrača koji je postepeno dobijao šansu i učio igrajući uz iskusne saigrace, nikako petoricu odjednom, i trpeo ga je mesecima, ponekad i više godina dok ne "procveta" pa da moze i klub da zaradi.
Ne budi pička nego odjebi gazdu i vrati Duleta, tako ćeš najbrže vratiti u Partizan princip rada Duška Vujoševića,a ne ovom jeftinom demagogijom.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ljudi, pa oni su sami sebi pucali u nogu u nacionalnom smislu, unistavajuci fabriku vaterpola na Banjici, da bi dojucerasnji neplivaci uzimali titule, predvodjeni nasim bivsim igracima.
Sta je za marvu da unisti KKP.
Djavo dodje po svoje, i nama je ovo kazna za nesto, verovatno za malodusnost i melanholiju, da ne kazem kurcobolju.
Ali kod njih kad rogati navrati sa racunom, gorece planeta.
Nadam se da cu poziveti do tada.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
kakav racun, kakva naplata.
Budite svesni da u ovoj smrdljivoj zemlji mongoloida ima koliko hoces i koji god dodje na vlast uvlacice se u dupe maksimalno drugim mongoloidima.
Ja se sve nadam nekoj intervenciji spolja, kao ste je sve kod nas u stvari intervencija spolja.
Da se nekako kocke sloze da dobijemo bar nezavisnost, a za njihove reinkarnacije nek navija ko hoce
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686

Niko normalan ne zna, samo nalogodavci znaju.
 
Последња измена од уредника:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
I dalje se smejem na Ostojinu izjavu "ja sam obezbedio pare, sportski sektor nije našao pojačanja"

To je kao da ja mom detetu kažem "Evo ti 100 evra, idi na pripreme". A pripreme koštaju 300 evra.
I onda pričam kako sam mu ja obezbedila pare za pripreme, a on nije hteo da ide :buhaha
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Bolje Ostoja da ti pošalje te pare što sportski sektor nije potrošio :p
 
  • Like
Reactions: ZM

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.077
Reaction score
14.330
Локација
Kipar
Totalni raspad. Ceo tim promenili na pola sezone. Bravo za Loncara.

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top