Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Баш чекам да видим које ће објашњење бити, да ли ће имати муда и рећи да га смјењују због сукоба са ЊВАВ, или ће већ у почетку постати јајаре и измислити неке глупости.
Наравно много штошта ће зависити и од Дулетове реакције али свима је јасно да је пао због борбе за Партизан.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.533
Reaction score
23.730
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nek' se raduje vecinski deo Srbije, i manjski, bas manjinski deo navijaca Partizana...

Sad kad krene prica, kao i 2010, ovako je i Zeljko, blabla truc...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Andrei pokazi malo postovanja prema coveku koji nam je doneo toliko radosti i opstenja sa musavcima.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
sА ово што пишу да ће ДВ бити саветник, има ли истине?
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Znajući sta se dešavalo ...ne mogu
Evo ovako cu
Gdin Duško Vujošević više nije trener Partizana,nije ni savetnik ,ni asistent niti ima bilo kakvu funkciju više u klubu
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Dočekali razni crvi da isplivaju i likuju zbog odlaska čovjeka koji nam je svima mnogo radosti donio. Nikad se lakše bagra ne demaskira nego u ovakvim trenucima. Dule hvala ti za sve, a svakome ko je glasao za tvoj odlazak neka je Bog u pomoći jer košarka je jako čudan sport. Jednom su komšije demonstrativno napustile postolje prilikom dodjele medalja i evo na to isto postolje nikako da se vrate. Strah me da je ovo naš odlazak za pobjedničkog postolja. Nadam se da griješim...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.508
Reaction score
13.782
Локација
tamo daleko...
Sensei nisi trebao da obrises post, kao ni reakcije. Treba ljudi da vise kakvi smo i od cega sazdani, tj kakav je ko.

Dule je pao za Partizan, nadam se za bolji Partizan. Vreme ce pokazati. Hvala mu za sve.
Molio bih nekoga da napise zasto je smenjen, sa kojom vizijom i iz kojih razloga. Kosarkaskih, u sta ne verujem, ili iz nekih drugih razloga. Hvala.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ako vec pominjes da znas nesto, onda napisi. Ako neces da napises, onda nema mesta ni provokacijama, jer ne mogu sad ljudi gatati u pasulj sta se tebi vrzma po glavi.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.779
Reaction score
6.501
SRAMOTA!

Razocaran sam odlukom UO. Jel.to Pekmene najbolje resenje za trenera Partizana?
Jel smo se zato skupljali pre 10 dana da bi dosli ,,nasi" ljudi i oterali DV.

Sacekacu da se zvanicno klub oglasi i da svi daju izjave. Valjda ce neko reci zasto je DV smenjen. Ili se sam povukao...

A onda ce mnoge stvari biti jasnije i objektivnim grobarma:puke
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
@Andrei

Па ето, ако је већ Вујошевић бивши а ти си толико упућен у материју, отвори нам свима очи и реци шта је по среди, доста рекла-казала више у пичку материну.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
E sad kad je sve gotovo, mislim da se duguju objasnjenja, tj odgovori na pitanja sta se zapravo desavalo i zasto je oteran trener, sta ce biti dalje, ko ulazi u UO itd... Mislim da se predugo cekalo na neke konkretnije informacije...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.431
Osecam se kao da mi je neko otkinuo deo srca.

Bar da je to uradio neko sa strane, a ne rod najrodjeniji...
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Кад бисте знали само шта се дешавало у ПКБу кад је испао из Српске лиге, не бисте веровали...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ispuniću to....kasnije
Mada nisam ni siguran da li vredi.Možda je bolje da ga pamtite iz perioda pravog DV
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.533
Reaction score
23.730
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa receno je, dukljanin, komunjara, davitelj, nekima ne da da sede u VIP lozama, galami na kafe kuvaricu, seceras, psihopata, bolesnik... I najvaznije, ono sto misli - to i kaze!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
До кад више постови е шта је он рекао, е шта је он урадио, е како је се понашао.
Да није нагузио Андрију Младеновића и силовао га, или да није силовао ону гњиду Шилобада дај реци нам па да га славимо за вјек вјекова.

едит: Јел стигао који нови државни спонзор? Да нису џаба кречили.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.779
Reaction score
6.501
Osecam se kao da mi je neko otkinuo deo srca.

Bar da je to uradio neko sa strane, a ne rod najrodjeniji...

I ja isto... Necu da pljujem nikog ali sta je ovo ako ne ulazak SNS u klub.

Pekmen i Pera ce biti maske a mi ikebana.

Mislim bice i prazna hala ali koga sad za to boli kurac.

Dusko je oteran cigani i objektivni grobari su srecni. Jeaaa...

A u Srbiji ce se ziveti bolje:banghead:pop

Mmogo se lose osecam, mnogo... lakse bi mi bilo da ga je ono govno mladenovic oterao
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.090
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Hvala duletu za sve. Iako ne bude imao zvanicnu ulogu perinog savetnika valjda ce mu drugarski pomoci kad zatreba jer nema nikog ko moze bolje da ga uvede u posao.

Hvala za sve trofeje, sve pobede, sve formirane igrace, za mnogo kultnh izjava! Osecanja su mi bila podeljena tokm ovih sranja, ali lagao bih sad kad bih rekao da mi nije zao. Ipak je ovo kraj neverovatno uspesne ere!


Ko sto danas vec rekoh..kako god bude mi tu ne mozemo nista i na nama je da peri pruzimo podrsku. Ne bih voleo da buf zle krvi prema njemu od starta, nije on kriv za ovo!


A sta je sa fikusom? Taj smrad nema hrabrosti da se povuce kao psd? Sta ce taj majmun i daje tamo?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top