Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Potez Arene je po meni logičan. Ljudi žele da nateraju što više ljudi da kupe Arena paket. I to što KKP ili one druge puste jedne nedelje na prvom, a zatim recimo na trećem programu je deo njihovog marketinga... Koliko god se naši bunili, možda bi iz te oblasti mogli nešto da nauče od njih...

E sad... Zajebavanje je recimo ono što SK radi čergarima. Namerno ih stavljaju na trojku u EL zbog toga što im je Čović oteo ABA ligu. Trojku dobar deo ljudi nema, a SK nema pakete za kupovinu
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kako se ovaj Grbovic javi, tako moja podrska Peri i Pekmenu zivne...Ja stvarno ne znam sta je Grbovicu u glavi. "Digao se iz mrtvih" kod tegija u emisiji kada smo otisli na final four, i od tada se ponasa sve gore i gore.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Redovne platice se moraju braniti svim sredstvima.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.110
Reaction score
1.532
Локација
Topèidera lepša strana
''Niko srećan, niko dovoljan, niko miran, a niko spokojan.
Sve se čovjek bruka sa čovjekom, gleda majmun sebe u zrcalo.''
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Grbovic je coviceva podguzna muva.Glup je pa se odao kod Tegija jos onomad kada je hvalio uppr.Tegi prebledeo.....još ga pita "kako to Grbovicu niste ranije reagovali kada ste bili član skupstine"
"Pa nisam znao da sam član skupštine"
Hrrrk pljuc
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ok znaci sad je i Tosa dosao na tapet... A Grba od osobe koju ste pljuvali kada je napadao Duleta postao novi heroj opozicionar...

Svima se moze nesto reci, ali Tosa je stvaralac Partizana kakvog nas vecina poznaje ... sve trofeje nam je on dao ... i opet nam na kraju ne valja...

Bravo za nas ...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa to tako ide. Ja sam Grbovica kritikovao kad je kenjao Vujosevicu kao i kad sada kenja Todoricu. Nisam selektivan, ali dobro svako cuje ono sto zeli.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Čović se istresao za ručak Grbi....
Toliko ga boli to sto je 99% stvari bilo spremno za njega,čovica,sns,busplus ekipu da nije mogao da veruje da je neko uleteo u 5 do 12
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.123
Reaction score
16.061
Локација
Храм фудбала
GRBOVIĆ OŠTRO PO TODORIĆU: Ti si samo loš kladioničar!

Ништа му не вјерујем, овде су људи говорили да има Тоша добрих погодака на клаџи :D

Не знам да ли је блиц и даље забрањен, ако јесте нек иду поени, али било би добро да се стави у неки нови пост шта је све забрањено а шта није.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Koja smo mi ciganija postali... :(

Ne zelim uopste da se stavljam na stranu.. Smeta mi sto Tosa daje intervju ciji je jedini cilj ocigledno rasprava sa Grbovicem. Meni konkretno nije jasno sta znaci konsolidacija kluba za 2,3 godine? Vracanje dugova, smanjenje dugova, rezultati..? Kako se i cime meri konsolidacija kluba?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.798
Reaction score
55.930
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Grbovic polako ali sigurno ubija svoj status legende blamiranjem po novinama.
A sto se tice covica i Partizana, nemojmo se zajebavati da je on besan na nekog, ovaj Partizan mu savrseno odgovara, cak i sudjenje u poslednje vreme imamo skroz ok, ovaj Partizan im nije nikakva pretnja i sada mozemo da budemo u "ljudskim", "gospodskim" odnosima.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
I mi Moku Slavnica za trku imamo......igracka legenda koja je imala specifican smek, polako je postala dezurno laprdalo za kvalitetnu diskusiju sa Andjusom I Jakovljevicem. Ja sam uvijek gotivio Grbu I tuga me uhvati kad vidim sta je sebi dopustio
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top