Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Da mi smo ga "ubacili" na tribinu kroz dimnjak verovatno....

Kad smo vec tako slicni Koperfildu, sto ne "ubacismo" Cokija na nasu tribinu u pm...,kontam da kamera nebi uspela da zabelezi njegov nestanak,jednostavno bi ga progutala crna rupa...:D, nestao bi u kontinuumu prostora...:D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
sad kad sam se malo smirio i razmislio ...

nama sjutra nikako ne odgovora cijela utakmica da se igra ...

mi bez gordona ne mozemo ...

sa druge strane je minus sto ce rakocevic biti odmoran

njima je drugi centar u problemima sa faulovima

Raduje odlicna igra Lea i Gagica .. Saradjuju sjajno

Musli molim te trazi da ti daju otkaz ... Da kupimo nesto umjesto tebe ili da damo ljudima plate.

Naravno sve pod uslovom da je gordon nespreman za sutrasnju utakmicu ... :) ako je sve ok onda da ih karamo svih 40 min :) :)
Aj brate iskuliraj jos malo i probaj da se smiris. Taj Musli je zatvorio reket, sve lopte je kupio, imao cak i 2 asistencije, tako da nije tragican kao sto vii karikirate. Dok je on u igri mi ne mozemo u reketu da primimo poen, dok smo sa Gagicem suplji u odbrani, ali bolji u napadu.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Значи добра утакмица по нас, могло је да се заврши победом.

Савовић је промашио отворене шутеве, Ракочевић јео банане промашио унутра неколико пута, Самарџиски брзо ушао у проблем са личним грешкама, промашили су много слободњака, доминирали смо у скоку...
Сутра је нови дан, нова утакмица која ће да траје 15так минута. Тек сад не видим како ћемо да победимо.
Сад играчи морају да остану психички стабилни, да се добро наспавају им се сутра најебемо мамице милосне.

Ипак, могло је другачије да се реагује, да каже Дуле, или играмо сад или ето му пехар на гроб нек му стоји. Овако, потуриће у новине да смо ми изазвали инцидент, Ракочевић ће се одморити за сутра, и добиће утакмицу.

Реално, цигани без Ракочевића су НУЛА.
Сазнати вечерас где ће да спава и омогућити му миран сан :D
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58

555

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
194
Reaction score
7
Локација
Beograd (Sremcica)
U kakvoj mi banana drzavi zivimo. Ne slazem se sa odlukom da se sutra izadje na teren, ali kada smo vec tako odlucili onda treba jebati milu majku ovim ciganskim govnima predvodjenim Coravim lopovom i ubicom.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Потпуно разумем све који кажу да треба сутра играти и супроставити се на терену, типично гробарски приступ који бих и сам одмах потписао, али то је став за регуларно стање, за нормалну утакмицу, за такмичење у коме нема ничег другог осим спорта.
И нема ту ни речи о некаквој предаји било чега, јер на овај начин где с кадијом играш и кадија ти суди и кадија ти утакмице прекида, никакве борбе за трофеј није ни било. Момци су наш трофеј одбранили у овоме што је до прекида одиграно и ту је причи крај.
Ми се кошарком бавимо, али се само кошарком са овим злом изборити не можемо. Верујем да би добили наставак, али чак и уз тај тријумф ми смо само кулиса у читавој фарси. Наплатиће они то пре или касније, можда када буде још важније од ове вечери. Зато просто морамо рећи да је за нас све завршено оног тренутка када је Ћорави одлучио да прекине утакмицу, да извидамо ране и завршимо ово што смо вечерас започели победом у Аба лиги.
Ovo isto i moje srce kaže, ali mi um ukazuje na nešto što se desilo 89 u Splitu, kada nismo hteli da se vratimo na teren posle razbijanja glave Divcu, a gamad u vidu Bilića(koji nam i danas presuđuje u aba ligi) nas sjebla i uzela titulu. Svi koji su tada bili u klubu su danas svesni da je onda napravljena greška. I ova ciganija je slična priča, nikada mi nismo bili miljenici moćnika...

Puna podrška našim ljudima u klubu šta god da odluče, a ovu ujdurmu treba isterati do kraja, sva ova dogovaranja koja se jasno vide na snimku. Uostalom ovo nije ništa novo, svako ko iole pamti zna da je ovo njihovo uobičajno ponašanje, zato smo mi tu gde jesmo, a oni smrznuti u tri lepe pičke materine. I najebem se pirgavom sve živo za ovu njegovu agitaciju, i za ono ćutanje posle finala plej ofa. Spojili se dva umnobolna cigana ,još nam kroje politiku i sport, sačuvaj nas bože.
И да, јел још неко сумња да је Един мутант, са Колетом заједно, циганштуре мртве маму им јебем! Као причају ништа страшно се није десило, није сузавац, није димна бомба, то је неко мало активирао и бацио апарат за гашење пожара (то је сасвим дозвољено и најнормалније да инстант навијачи користе апарат у сврху давања ритма навијању)! Онда кажу како су Гробари и Делије направили инцидент опет, па онда на крају Един прича како је Дуле направио инцидент и утакмица се одгађа за сутра јер та кап је прелила чашу (после разговора са Томасом)! Срамота!

edin mutant najjaci. nakon svega sto se izdesavalo.

na njega je najveci utisak ostavilo vredjanje covic vesne.


hahahahah pravi se da je naivan, a ustvari mutant neopevani
Edin je ladno u jednom trenutku rekao, tu je i Čović koji pokušava da smiri situaciju.:puke
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo nema nigde, samo kod nas.

Dakle, sve se videlo na tv-u, ali sve. Coravi ubica zove Rakocevica, jasno mu govori da se ne igra ovaj ga gleda i pita "Sto"? pa coravi povisenim tonom vice "Ne igramo". Rakocevic odlazi slusajuci svog gazdu i okuplja saigrace i govori im naredbe, na kraju obavestava i trenera koji zadnji saznaje to. Kakav cirkus, klasicno ciganski.

Ja sam poludeo kad sam video da se nasi nisu usprotivili tome. Potpuno sam bio za to da nastavimo utakmicu kao i vecina nas ovde. Cini mi se da se Dule samo pitao da bi i bilo tako. Tuzno je ovo sto nam se desava, da nam neki coravi lopov, gmaz, ubica govori sta da radimo...

Fmp je bio u kurcu, usla im voda u usi. Oni su se pogubili, ocekivali su da ce nas dobiti 20+ razlike ali malo su se zajebali. Nasim klincima svaka cast, tako se igra i bori za sveti dres. Mozda sam bio pesimista ali pogresio sam i ja to priznajem. Verujem u KK Partizan, verujem u jedinu pravu instituciju !!!
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Boze moj, kakva je ovo kampanja protiv Partizana... Kako smo molim vas ubacili tog navijaca Zvezde na nasu tribinu, kako je moguce da smo palili coveka na nasoj tribini, medjutim da policija nije reagovala...
Okrenuce se ovo protiv nas, medijska kampanja protiv nas kako smo mi sve zapoceli, pazi molim te, palili smo coveka, zar to komentatori koji sede na tribini ne bi videli i prokomentarisali ?!
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Mi smo za sve krivi, jer kako kazu novosti, mi smo UBACILI njihovg navijaca na nasu tribinu! :pop
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ако неко у међувремену на нету нађе снимак РТС-а (укључење у дворану током прекида) када навијач ФМП-а у дресу са смешком показује рукама како ће утакмица бити прекинута, нека окачи овде. То је пре овог последњег укључења, када је ћорави мафијаш одлучио да се не игра.

Управо тај детаљ потврђује спрегу ћоравог мафијаша и његових следбеника са трибине и даје потврду да је све режирано са њихове стране.

И за крај, питање за госте - како је то кад уместо свог, замрзнутог клуба, мораш да навијаш за неки ФМП? :D
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265

Ajde probaj opet da kliknes na naslov :buhaha:buhaha:buhaha
http://www.zurnal.rs/2013/02/10/delije-prekinule-finale-policija-reagovala-video/index.html
Ja se izvinjavam ,ali ovi smajliji su od muke.Pasoš i preko sto rece Stojance ,dovidjenja
EDIT: ali u linku i dalje stoji originalan naslov:D
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
44316_423391971078747_1675727750_n.jpg
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
haha koja komeNdija sa zurnalom...
hahahahahahaha, pa jbt ocekujes da su mediji iskusi u mutnim radnjama..msm, godinama dozvoljaju da se sa njima manipulise, cudi me da imaju ovakav propust sada...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ubijedjen sam da cigani sjutra dobijaju.. AL' KURAC ! :wink:
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ja se osećam kao da smo uzeli Kup, mislim da se i većina vas tako oseća :)
 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.155
Reaction score
157
Локација
..
Покидали их у навијању, а и у игри би да се наставило. Али ћемо зато сутра довршити започето!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Mene samo cudi sto pristadose Dule i Sasa na ovo?
EDIT:udjite ponovo na zurnalov link...saga se nastavlja :D
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
I posle kažu Danilović lupa gluposti...A lepo je čovek rekao šta se sprema!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ajde probaj opet da kliknes na naslov :buhaha:buhaha:buhaha
http://www.zurnal.rs/2013/02/10/delije-prekinule-finale-policija-reagovala-video/index.html
Ja se izvinjavam ,ali ovi smajliji su od muke.Pasoš i preko sto rece Stojance ,dovidjenja
EDIT: ali u linku i dalje stoji originalan naslov:D

Променули наслов опет. :D

''Партизанови хулигани'' и '' и људи са Звездине трибине и хтели да пређу преко терена.'' ...
Гњиде, олош.
Кубура и Божо Копривица су све лепо објаснили.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top