Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u Nišu

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pobjeda i solidna igra...isla nas je trojka..nadam se da ce ici ovako i u finalu. Nek se spreme cigani.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Laka pobeda i sa ovim skraćenim timom :clap
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Bravo momci odlična igra cele ekipe..
Bravo Čanak 3/3 ,dobro vodjenje ekipe..
Nadam se da će se neko oporaviti do sutra,Hecher i Vanja nam trebaju sutra da prebijemo mutant klub..
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke Čanku‚ koji sad 'ladno ima 3-0 kao prvi trener‚ i igračima na pobjedi.
Novica, po meni, danas najbolji, a uz njega i Luković. Kad je on u pitanju,
dodao bih i da se nadam da se igraču KKP više nikad neće ni na revijalnoj
utakmici desiti da sa linije penala ima 1/9.

Nadam se da će sutra svi biti zdravi i spremni.

:napred Partizan
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Cestitke momcima na pobedu sto u ovakvim uslovima sa skracenom rotacijom odigrali su sasvim solidno (osim slobodna bacanja) i dobili su mega frizuru lakse nego sto sam ocekivao :clap

Sutra samo jako u meso neka prsti neka potuku mutirane cigane :napred Partizan
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Cestitke momcima....
Sada se naostriti na limenkare,makar im povrediti nekog igraca....prebiti govna....
:napred Partizan
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Taktika za finale: samo u meso!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Citavu cetvrtinu smo cekali da se zavrsi utakmica. Da smo hteli i ovako oslabljeni bi ih odvalili 20+ razlike (uz bacanja 40%). Canak daje novu dimenziju igri sa nekim akcijama (dvostruki blokovi i otvaranje livade za kamaru lakih koseva) a i videli smo konacno da centar ledjima zazida i pogodi (Majstorovic Kabu) I pogotovo mi se svidelo na piku protivnika iskakalo se selektivno, znaci iskace Novica i Vrabac koji znaju a recimo Lukovic samo iskoraci i bezi nazad odmah. Rizikovali smo potencijalnu tranziciju zalizane ergele ganjanjem skokova u napadu i isplatio se rizik. I nadasve koristenje tajmauta, nema cekanja da se razmase protivnik.

Ozbiljan trener ce on biti, veoma :respect

Velickovic nas predvodio, a Dzamont pokazao da nije zaboravio da igra. Njemu bih ponudio ugovor za sledecu sezonu cim se zavrsi ova. Realno do kraja ove nece pokazati ni delic onoga sto moze. Ostali su znali da brljaju na momente, ali jednostavno smo bez 100% snage odradili deo utakmice cuvajuci se za sutra

Da se Hecer i Vanja oporave pa da se sibamo sa FMP-om :D::BB
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Losa situacija generalno. Pitanje je kako ce to biti sutra. Hecer nije osetio teren,Dzikica isto nije bilo...sutra ce svi igrati ja se nadam ali pitanje je u kakvom stanju i kako ce to sve izgledati.
Dok se sa druge strane spinuje vec mesec dana o povredama i umoru oni u ovih par dana odradise dva lagana treninga,u ovom cirkus takmicenju gde igraju prijateljske utakmice u polufinalu i gde ce prvu ozbiljniju tekmu odigrati sutra. I to je pitanje kad se uzme u obzir u kakvom smo mi stanju.
Gordon dobar,jedan faul mu je sviran na pravdi Boga,faul je bio nad njim.
Pot solidan,o Novici nema sta da se prica. Ratkovica i Majstor uzas.

Sutra borba pa sta bude.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Eto, mi idemo sutra za Niš da vidimo kako će Čanak da uzme prvi trofej.. izgleda da je on j**e sledeći :D

:napred Partizan
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Canak daje novu dimenziju igri sa nekim akcijama (dvostruki blokovi i otvaranje livade za kamaru lakih koseva) a i videli smo konacno da centar ledjima zazida i pogodi (Majstorovic Kabu) I pogotovo mi se svidelo na piku protivnika iskakalo se selektivno

Ozbiljan trener ce on biti, veoma :respect



Da se :D::BB

Brate nisu to čankove akcije to se radi cele godine, ako neko sedi na klupi ne znači da se nešto menja u igri za jedan dan

Pohvalio bih pota, jer od igrača koji nije ništa igrao sada legitimno odrađuje posao i trebaju mu jake utakmice da bude solidan igrač, ima telo savršeno za tu poziciju
Čestitam svima na parketu, borba nije izostala i čini mi se da je dosta igrača individualno napredovalo

Ne znam kako nas pokosi dva puta virus za par meseci ali ajde
Nerealno je da neko sad ustane iz kreveta i da 30 poena, ako nije Jordan jel :D, ali naše je da se borimo
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Svaka cast na pobjedi svima koji su igrali. Vidio sam da je Gordon dobro poceo i da smo kontrolisali utakmicu od pocetka do kraja. Nisam je mogao gledati cijelu bez prekidanja, ali vidim da je to i vas utisak.

Mislim da su rekli i kako se zove virus pa ako je neko cuo nek nam pise cemu mozemo da se nadamo. Ono sto je jasno je da nije bezazlen cim Dzile ima temperaturu od 39 vec dva dana, a Hecer nije ustao iz kreveta isto toliko.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mi smo na pravom putu... Bez obzira na sve probleme, veceras cemo pokazati snagu. Ja verujem, gledajuci igrace kako igraju, kako se ponasaju, kako su bez ikakve euforije juce ostali u Hali da se isezu posle utakmice, gomilu pozitivne energije koja vlada - mi smo dosli po trofej. To je ono o cemu ja pisem svih ovih meseci. Veceras je to vece.

Ovo je jedina utakmica u bilo kom sportu gde su dve navijacke grupe jedna naspram druge u proporcionalnom broju i tako blizu. Treba pokazati da ni svi milioni, ni bolesni premijer ne mogu da slome sampionski duh. U hali ce biti ludnica, verovatno ce biti i isceniranih prekida, tim nam je na ivici (zdravstveno), ali ja verujem. Novica nece ustuknuti, niko od nasih ni za pedalj. Ko god je u mogucnosti, neka dodje i ne propusti ovo spektakularno vece u najavi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dati sve od sebe neka cigani propisaju krv za svaki kos. Ako svaki igrac bude dao neki pozitivan doprinos imat cemo egal tekmu bez obzira ko bude igrao veceras. Treba se sacuvati provokacija kojih ce biti mnogo. Nadam se ok kriterijumu sudjenja.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Не знам како ће се овај дан окончати и не знам шта ће се све збивати вечерас. Не знам ни да ли је то оно вече.
Требао бих рећи- борите се највише што можете и то је већ довољно - али лагао бих, јер је победа једино што даје смисао сваком нашем напору и једино што може призвати некакву правду.
Лепо је славно погинути, али од тога зло неће постати мање.
Кошаркаши Партизана морају вечерас отети победу, не зато што се такав покушај очекује, већ пре свега зато што победу желе. Једино тако ће бити довољно добри и јаки, да буду бољи од себе и свих својих ограничења и буду јачи од свега што противник има и онога на шта рачуна да ће свакако добити.
Тежак задатак, али што би рекао Душко Вујошевић, да је лакши не би ни допао нама и зато вечерас, као што једном рече Душко Радовић, далековидо и мудро, баш као да је видео нас данашње:
Letite, letite!
To je tako otmeno i lepo, danas toliko retko i neobično.
Letite, prosto poletite,
kao što se letelo nekad,
pre nego što smo se uplašili.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
http://sport.blic.rs/4ege962

Hecher,Vanja i Koprivica na infektivnoj u Beogradu..
Jbt kako nemamo ni srece,baš u najgore vreme,pred kup i Paok..
Momci svak čast za partiju od sinoć,videla se želja..
Večeras želje neće faliti..režite im u face..preskočite ih..srcem..željom..borbom..
Institucijom protiv prostitucije..
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Cudi me da ne znate da Hec nije ni doputovao u Nis. Potrebno je da se svi pripreme za utakmicu protiv Paoka koja je, bar po meni, daleko vaznija od ovog kupa. Realno. Da probamo da uradimo nesto u tom evropskom takmicenju. I kad je eurocup bio ,,kikiriki kup", cigani su punili arenu. Ajde sad da vidimo sta mi mozemo..

Da ne bude off. Sto se tice kupa, ja sam za sad polu zadovoljan. Atanskovic je veliki plus, ali on decko ne moze da igra cetvorku sa gradjom koju ima, a i ne verujem da ce da raste jos. Presaltati ga na trojku jer ima slifa.

A veceras - jako i u meso, pa sta bude. Neka se plase do kraja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ovde uopšte nije poenta u trofeju nego u utakmici sa ciganima. A ako nam je taj kup hanke paldum tako bitan, što onda na ta gostovanja nismo vodili Novicu nego smo ga odmarali?

I što onda jako i u meso, ako je večerašnja utakmica tj Kup nebitan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top