Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u Nišu

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Sve sto ocekujem veceras je da maksimalno nerviramo Vesnu i Nebojsu i da prenesemo zarazu i u njihovu svlacionicu. Koprivica mora da se zrtvuje, istrpi batine, ali ne sme da izadje iz njihove svlacionice dok ne kine bar desetak puta.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Neizvesni i Andric i Lukovic!
Pise N1
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
I desetkovani moramo da idemo na pobedu pa makar to značilo ispucavanje trojkama i završetak utakmice sa nekompletnom petorkom usled faulova. Voleo bih i da navijači iskuliraju prozivanje porodice Čović, ne zato što nije zaslužila već što nam treba ono staro navijanje kada se prati igra svakog sekunda, žviždi kada treba i peva kada treba a ne navijanje za braću u zatvoru po 10 minuta dok ekipa ne zna gde tera. A ako budemo u situaciji da privedemo utakmicu kraju u našu korist, onda pred kraj pevati sve.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Da da odlepicemo se 20 razlike 15 minuta pred kraj ,sa sve ovih sedam igraca sto imamo,,pa da pomenemo malo tada prepostenu porodicu Covic.

Jebem im sve mrtvo i zivo i sada i tada,kao i svim klosarima koji ih brane i pozivaju da se ne vredja porodica Covic,zamisli jebote
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Jednocifren poraz ce biti jednak pobedi... Samo da odigramo muski, bez lakih koseva, makar svi zavrsili sa 5 licnih... borba do kraja...
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Nema veze, nek i ja pokupim malo negativnih reputacija, ne zato što što sam jedan od "objektivnih " Grobara nego stvarno mislim da bi nam to skandiranje večeras, ukoliko ne bude pametno dozirano ili zapakovano u skrivenu formu, bilo klip u točkove, uz sve probleme koje imamo, jedva bi dočekali i da nas zbog toga jebu. A najviše sam svojevremeno uživao uz "UZALUD TRUD, DŽABA VAM SVE..." ali da bi to pevali moramo opet da budemo šampioni.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Meni je poraz od pola kosa i od 30 razlike isti kurac. Cemu taj defetizam u nekim postovima. Samo da nas trojka krene kao sto zna i da sudije sude fer kriterijumom. Pobjeda veceras bi postala moja najdraza ikad za sva vremena.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Meni je poraz od pola kosa i od 30 razlike isti kurac. Cemu taj defetizam u nekim postovima. Samo da nas trojka krene kao sto zna i da sudije sude fer kriterijumom. Pobjeda veceras bi postala moja najdraza ikad za sva vremena.

Isti ti je kurac bezmudi poraz od 30 razlike ili borba do kraja u kost sa daleko jacim finansijski i igracki klubom?! :pop
Nije stvar u defetizmu, vec u realnom sagledavanju situacije u kojoj se nalazimo... Smanjite ocekivanja od ovog tima, mislim da Dzile i Novica kao kapiten i grobarcina cede drenovinu iz ovog tima. Nasi rezultati su bolesno dobri u odnosu na kvalitet kojim raspolazemo...
Tako ce i ostati dok je psiho na vlasti...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Veceras samo ne izaci sa stavom kao da smo izgubili i vec smo pobjedili. Ako kao proizvod toga dodje i pobjeda, ova ekipa zasluzuje i titulu.

Borba za svaku loptu pa sta bude!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Meni ovo liči na trovanje, nije realno da pola sportskog tima pokosi virus ko da su deca od 3 godine
Samo da nije salmonela
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Da je ovo normalna drzava rekao bih slucajnost, ali u pickoustoj srbciganiji ja bih kupovao i vodu svoju, a de hranu...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@rus ne zavisi od razlike dal si igrao sa mudima ili nisi...gines dajes sve od sebe..ali neki sutevi ne udju a protivnik pogodi svasta i mozes se jebat relano gledano..da bi razmio to moras igrati basketi...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Meni je poraz od pola kosa i od 30 razlike isti kurac. Cemu taj defetizam u nekim postovima. Samo da nas trojka krene kao sto zna i da sudije sude fer kriterijumom. Pobjeda veceras bi postala moja najdraza ikad za sva vremena.
aman covece o cemu ti pricas, kakav defetizam.. da krene trojka ?! koga da krene, sta ako njih krene trojka ?! ko ce loptu uhvatiti pod nasem kosem, ko ce pod njihovim... ovde ko da ljudi zive u 2010 godini kao da niste ni svesni gde zivimo, mi dovodimo POJACANJE koje nije igralo godinu ipo dana !!!

nadam se da ce ono dno sto nam vodi tribinu pruziti podrsku kako treba igracima na terenu i nadglasati musave !!!

samo borba za dres za grb za ponos !

"aristokratski je boriti se za unapred izgubljenu stvar" D.V.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ajmo braco,pobedite danas,a ako ne pobedite danas,pobedicete neki drugi put
Indijaaa Pakistann tamo Romi ovde samoo Partizannnnn
:napred Partizan:BB:pfc:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Ajmo crno beli!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.827
Na 30 sekundi do kraja trece cetvrtine imamo slobodno bacanje i loptu sa strane, pri neresenom rezultatu.
Na 9:30 u cetvrtoj cetvrtini je deset razlike za cigane.

Kako?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Cigani bace baklju i pogode coveka u glavi, a u novinama naslov da su navijaci Partizana bacili baklju:puke
Zadovoljan vidjenim. Gordon dobar ima muda. Kad budemo kompletni bice tu jos svasta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top