Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.668
Reaction score
2.856
Локација
Humska ulica
Potpuno je nebitno s kim cemo da igramo ako prodjemo litvance,sanse su nam ionako nikakve pored ovakvog nazovi trenera i sportskog direktora da prodjemo dalje.
P.S. I sa litvancima ce biti show program...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ljudi, ne znam da li preko tv može da se stekne taj utisak, ali juče na stadionu ko je bio mogao je da vidi da nas je Radnik fizički pojeo. Jeste da su igrali bunker ali naši igrači su fizički bili slabiji u duelu, a što se trčanja tiče, ništa posebno nismo bili bolji... Hoću da kažem ako naš sledeći protivnik u kvalifikacijama bude fizički spreman bar kao Radnik iz Surdulice, teško Partizanu. Mada, igračima sigurno nemamo šta da zamerimo.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.536
Reaction score
4.201
Локација
Ljubljana
Nordsjælland (DEN) v AIK (SWE)
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.967
Reaction score
8.043
Ako ostane Djukic ispadamo 100%. Protiv Rudara i Radnika nas nema, ovo je ozbiljan fudbal.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Odlicna prilika za divljanje "najvernijih" sad kada ih skadinavci popakuju u jedan kavez...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
AIK koji ove godine verovatno osvaja ligu..
Ni sa jačim trenerom i ekipom ovo ne bi prošli
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.536
Reaction score
4.201
Локација
Ljubljana
AIK bez poraza u švedskom prvenstvu posle 15 kola
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Verujem i ubedjen sam da cemo proci Litvance isto tako da je tu kraj naseg ovogodisnjeg evropskog izleta. Mozda to i nije toliko lose, ispascemo relativno brzo, a u ligi necemo zaostajati previse mozda nekih 6-7 bodova. To ce biti 15-16. avgust, tako da ce novi trener imati nekih 10 dana do dve nedelje da dovede nekog igraca i spasi sezonu.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Gde se igra prva utakmica u Q3? U Beogradu ili u Danskoj/Stockholmu? Ja sam u Skandinaviji, idem! :)))
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ovaj FC Trakai iz Vilnusa je prosle godine igrao sa siptarima iz Makedonije(Skendija) u 3-em kolu.Tamo je bilo 2-1,a u MKD 3-0 za Skendiju.U plej ofu je Skendija ispala od FC M Milan. Ono sto je za nas interesantno je to da je ovaj Trakai izbacio u 1-om kolu Skote,St.Jonsom,a u 2-om su izbacili Norcheping.Ove sezone sam gledao njihovu utakmici sa Irtshom i mogu reci da nisu 5uopste slabi.Napadaju i sutiraju kad god imaju makar i najmanju sansu.Mada,sutirao je i Irtish kad god je mogao.PS Mucno mi je sto ovo pisem dok nam se klub i tim raspada ali...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
I jos nesto, uklonite Bilju sa ovakvih pracenja zreba i slicnih dogadjaja. Trener Trakije, i klub Baškešehir, brate mili.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Odlican zreb. Prolazimo bez problema.

Ziveli.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.905
Reaction score
13.789
Sa djukicem, bombasem i naprednom upravom mi Ligu Evrope vise videti necemo cak i da se nekim cudom dovucemo do play-ofa (a trebace nam cudo)....
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Sve to nam nije smetalo prosle godine za lep rezultat u Evropi.

Idemo dalje, opusteno.
 

Петар

Početnik
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
3
Reaction score
0
Локација
Vrsac,Srbija
Ove sada mozda i prodjemo, ali protiv ozbiljnijih ekipa ovaj Partizan nema sta da trazi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top