Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Cestitke na pobjedi pa kako god.

Inace,bas je bilo lijepo u hotelu Hilton vidjet Raja,Šarića,Lončara,i ove nase nesretnike iz uprave kako šuškaju.

Ako je iko od njih uzeo makar eura na kladionicu,dabogda ih u apoteku trošio.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.801
Cestitke na pobedu.

Od Djukica nema lebac. Koja e poenta 4-4-2 ako ta 2 napadaca nisu raznovrsna, Suma na krilu i sl.
Ceo uspesan svet danas koji ostvaruje rezultate igra isto, samo mi izmisljamo toplu vodu. Zna se, jedan spic i 2 brza krilna napadaca. Jedan zadnji bezvezni i 2 raznovrsna kreativna vezna igraca. Visok nivo koncentracije, sto manje gresaka, kad se branis svi u 25 metara, brza transformacija u napad,...

Ne dopada mi se Djukicev tim i igra i nema dalje.
Djukic kad je ispao od slovacke levake i nije stvorio mrtvu sansu trebao je dobiti otkazcinu kao vrata.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
On je trebalo da dobije otkazcinu kao vrata proslog avgusta kada nije prisao golu ciganima, ali nije... Ali ne znam cemu frka!? Kaze da radi najbolje sto zna i da svakog dana napredujemo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Cestitke na pobedu.

Od Djukica nema lebac. Koja e poenta 4-4-2 ako ta 2 napadaca nisu raznovrsna, Suma na krilu i sl.
Ceo uspesan svet danas koji ostvaruje rezultate igra isto, samo mi izmisljamo toplu vodu. Zna se, jedan spic i 2 brza krilna napadaca. Jedan zadnji bezvezni i 2 raznovrsna kreativna vezna igraca. Visok nivo koncentracije, sto manje gresaka, kad se branis svi u 25 metara, brza transformacija u napad,...

Ne dopada mi se Djukicev tim i igra i nema dalje.
Djukic kad je ispao od slovacke levake i nije stvorio mrtvu sansu trebao je dobiti otkazcinu kao vrata.

Rekoh danas, a rekao si i sam upravo. Da bi igrao moderne formacije, moras imati dva brza krilna igraca. Mi nemamo nijednog, vise su na korneru bili bekovi nego srednjaci. 4-4-2 jeste zastareo, ali jedini moguc sistem sa trenutnim kadrom. Voleo bih da vidim i 3-5-2 u situaciji kad branimo rezultat, s obzirom da bekovi izgleda mogu da iznesu uz liniju, znaci 3 stopera, Sehovic i Enake da pokrivaju linije trojicu veznjaka i dvojicu napred. Vise bih voleo da pored novajlije vidim 51 nego Nikolica. Ustvari voleo bih tako nesto da vidim vec u revansu, barem na pola sata.

I da, Suma nema mesta u ozbiljnom fudbalu. Poklonite ga ako treba, propali ste dva miliona i gotovo, nemojte dalje da propadate sa njim. Covek nikada nece igrati vrhunski fudbal.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Ah da, prosle godine smo se mucili u prvom kolu, i rezultat je bio 0:0, kada nas je golman spasavao od bruke... Sada smo utakmicu dobili ubedljivo, medjutim ne lezi vraze, nije dobro pa nije dobro... dokle vise?
Nismo mi ni Real ni Barsa, pustite igrace da igraju, a kritikujte malo manje.....
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Igrace niko ne kritikuje nego trenera i sd-a. Ako je tebi super da igramo ocajan fudbal budemo daleko od prvog na tabeli onda ok, uzivaj.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad dovedemo barem jedno krilo koje je u stanju da napravi razliku nasa igra ce dobiti teziste ka nekoj tacki, imat ce lopta gdje da ide, ovako se samo dodajemo bez ikakve ideje.
 
  • Like
Reactions: Zex

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Pobeda je u redu
Igra isti qrac kao i prosle sezone...sporo i bezidejno...
Ovakvom igrom i bez pojacanja jos jedno kolo i to je to...
Kako Djuka unistava ovu prelepu igru...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da li je jos neko primijetio da Pantic doslovno stoji na krecu aut linije i tu prima lopte...a mi pricamo o fudbalu, formaciji i taktici..igracu Panticevog profila je receno da stoji na krecu i odatle kreira nesto..samo se ubiti gledajuci.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
Da li je jos neko primijetio da Pantic doslovno stoji na krecu aut linije i tu prima lopte...a mi pricamo o fudbalu, formaciji i taktici..igracu Panticevog profila je receno da stoji na krecu i odatle kreira nesto..samo se ubiti gledajuci.

bravo za zapazanje. decko je bio totalno beskoristan danas.

sa zebnjom iscekujem prvog malo ozbiljnijeg protivnika.

crni dresovi lepi I fina podrska u niksicu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Kad dovedemo barem jedno krilo koje je u stanju da napravi razliku nasa igra ce dobiti teziste ka nekoj tacki, imat ce lopta gdje da ide, ovako se samo dodajemo bez ikakve ideje.

Ja bi parafrazirao ovo sto si napisao i rekao: kad dovedemo barem trenera koji je u stanju da razume svoj posao i mesto gde radi, onda cemo gledati Partizan kakav zelimo, ili bar priblizno onome sto zelimo...

Ah da, prosle godine smo se mucili u prvom kolu, i rezultat je bio 0:0, kada nas je golman spasavao od bruke... Sada smo utakmicu dobili ubedljivo, medjutim ne lezi vraze, nije dobro pa nije dobro... dokle vise?
Nismo mi ni Real ni Barsa, pustite igrace da igraju, a kritikujte malo manje.....

...
 
Последња измена од уредника:

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ah da, prosle godine smo se mucili u prvom kolu, i rezultat je bio 0:0, kada nas je golman spasavao od bruke... Sada smo utakmicu dobili ubedljivo, medjutim ne lezi vraze, nije dobro pa nije dobro... dokle vise?
Nismo mi ni Real ni Barsa, pustite igrace da igraju, a kritikujte malo manje.....

a dobro, a ti pohvali, i manje pričaj drugima kako da misle i šta da rade :icon-confused:
rezultat od prošle godine, od pre dve godine, od pre dvadeset godina - koga zabole za to? pa nismo cigani da pričamo o Bariju :krsti:
gleda se samo ono što dolazi, i ova utakmica je bitna par dana nakon nje radi analize šta može i mora bolje, i to je to

što se iste tiče, pogledao samo mali deo jer sam bio na slavi, video golove, par pozitivnih detalja kod bekova i demant izjave "voleli bi da vidimo Ćelu Miletića na terenu" u njegovom ispadanju tj. predaji lopte direktno u noge protivniku - ono je primljen gol kod neamaterskih ekipa :thumbsdown:
kad pogledam snimak na miru možda podelim i više zapažanja, a za sada je rezultat super za prvu utakmicu u sezoni i da se ide u drugoj na isto radi atmosfere i poboljšanja koeficijenta


:napred-partizan:
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.370
Локација
.
Rudar je previše amaterska ekipa da bi se davale neke ocene, veoma je bitno i za ekipu i za nas navijače da ih rešimo ovako rutinski. Pobeda svakako raduje, pogotovo 3:0 jer smo se u prošloj sezoni nagledali dosta mučenja sa ovakim timovima.

Mislim da je Valiente doveden da donese odredjenu mirnoću u odbrani a i da Sveta još više napreduje uz njega. Rano je još za bilo kakve pohvale ali se odmah vidi da je školovan štoper, u prvom poluvremenu je par puta iz zadnje linije proigravao Sumu i Pantića kad čak i ono to nisu očekivali :D

Enake mi je baš nepoznanica na trenutak pomislim da je baš težak divljak a na trenutak da će biti top pojačanje. Raduje njegova prisutnost u fazi napada ali ćemo videti protiv neke ozbiljnije ekipe kakav je u defanzivi.

Šehović mi se svideo još na prvoj pripremnoj utakmici, momak od 17 godina ne jebe živu silu i igra kao da ima 27 i internacionalnu karijeru. Bez pardona prema ikom i pokazuje karakter baš onakav kakav bi trebao da ima igrač koji dobije šansu iz omladinskog pogona.

Za Rikarda je veoma bitno da je dao gol, videlo se da je u ogromnom grču i da je sam sebi napravio pritisak da mora da da gol. Biće sad sve to bolje kad je skinuo mrak :D
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Pohvale za pobedu i obezbeđen plasman u narednu rundu već posle prvih 90 minuta.
Za ocenjivanje naših realnih mogućnosti treba sačekati jače protivnike.
Domaćinska atmosfera za Partizan u Nikšiću, svaka čast za veliku i brojnu podršku :navijac
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Kao i vecina, ne vidim poentu u guranju Pantica i Sume na krilne pozicije. Zasto ne romb?
Ako ne igraju Tosic i Jankovic, a ocigledno su im masnice vec zakacene, onda djeluje logicno da igramo romb...

Gomes Ivanovic
Suma
Pantic Kosovic
Zdjelar
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Cestitke na pobedi.Pobeda za miran revans i podizanje sampouzdanja.
Sehovic sjajan, ofanzivan, borbrn. Tako treba svaki omladinac da nastupa koji se prikljuci prvom timo iz omladinske skole. dodduse videcemo kako to funkcjonise u odbrani protiv jacih ekipa.
Jedino mi se nesvidja nekako igra cele ekipe u globalu. jer mi deluje nekako mlitavo, bezidejno (osim Sehovica), kao da ocekujem da su vise agresivni, brzi da vise grizu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne trebaju pojačanja, samo drugi trener.
Ali pošto je ekipa uništena opet lošim pripremama, ne znam ko bi mogao da im sredi kondiciju.
Tek posle toga motivacija i neke ideje u igri.

Igra se opet svodi na individualnu inspiraciju. Ovako bi igrali i da nemamo trenera.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top