Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.199
Reaction score
18.679
Локација
U Kinšasi
Eno kolega na temi oglasi traži ljude za građevinu, Saničanin deluje kao jak momak.

Što se čudite odakle nam pare za obeštećenje. Cigani 70 miliona dug, a troše kao ludi. Dala država zeleno svetlo da idemo još malo u dugove.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Изненађен сам овим трансфером, позитивно. Бољи бек од Филиповића у готово сваком сегменту, агресивнији, бржи, спретнији са лоптом, боље чита игру. Може да игра и задњег везног.
@Goran Tomić
Дете Телеоптика :)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Saničanin je misterija veća od Stounhendža, ono što znam od ljudi koji ga poznaju je da je dobar momak i da nema neku jaku menadžersku priču da ga gura, što čini njegovu situaciju neobjašnjivom. Imali smo rupetine pozadi ali obično ih je neko gurao. Ovaj je valjda paradigma ovog Partizana slučajno se tu zadesio i tolko je loš da radi posao.
I uspeo je neverovatno da zbog njega žale ljudi za Vujačićem.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Dobro je, polako su poceli moje rekonstrukcije da se ispunjavaju.

Posle dolaska Arandjela, mozda ce Filipovic na stoperu?

Previse bi bilo interesatno kad bi sad vratili Matiju i doveli jos jednog normalnog veznjaka.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Iako ova pojacanja kasno dolaze barem su svi fizicki spremni i naspanovani, necemo morati da ih cekamo da se dovedu u red. Ostaje da Duljaj to poslozi kako je zamislio.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
368
Reaction score
1.596
Локација
Novi Sad
Najveća prednost cigana su žvalo i njihov novi trener koji ih je dobro utegao. Strani iskusan trener je potreban Partizanu, kakav crni Duljaj, on još treba da stažira.
Pokazao je taj njihov, da ume kvalitetno da postavi igru iz tranzicije (to je i Savo umeo), plus što je dobio neograničen budžet i sastavio solidan igrački kadar..
Protiv ling long bunkera, imam osećaj da bi se druga pesma pevala (onih 10 igrača u 30m, kako se godinama igra protiv nas), sa takvim stvarima se niko od tih njihovih novajlija nikad nije susreo, samo je pitanje da li neko želi/sme (verovatno ne) to da igra protiv njih.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Najveća prednost cigana su žvalo i njihov novi trener koji ih je dobro utegao. Strani iskusan trener je potreban Partizanu, kakav crni Duljaj, on još treba da stažira.
Човек је свестан и својих способности и целе ситуације и у оном интервјуу ме је купио размишљањем. Осетио сам искреност, најбољу намеру и да је то онај стари Дуљај.
Укратко, између осталог рекао је да би био најсрећнији да брзо дође дан да Фонсека може да нам буде тренер, а он да ужива у гледању тог Партизана са трибина.

Saničanin je misterija veća od Stounhendža, ono što znam od ljudi koji ga poznaju je da je dobar momak i da nema neku jaku menadžersku priču da ga gura, što čini njegovu situaciju neobjašnjivom. Imali smo rupetine pozadi ali obično ih je neko gurao. Ovaj je valjda paradigma ovog Partizana slučajno se tu zadesio i tolko je loš da radi posao.
I uspeo je neverovatno da zbog njega žale ljudi za Vujačićem.
Физички је предоминантан и то му је уједно и једини квалитет по мени. То је први разлог због којег опстаје, а други је вероватно тај да није ни финансијски захтеван, да је свестан донекле себе и да на конто тога одржава свој статус. Бар ја тако мислим. Да му је Бог подарио само мало више вештине и концентрације била би друга прича. А овако, има слабију пажњу од пијанца и технички је лошији од свих наших голмана икада, камо ли играча у пољу. А Пантић беспотребно троши место неком нашем клинцу, Желим му што пре да постане капитен Челзија.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.317
Локација
Beograd
Saničanin je misterija veća od Stounhendža, ono što znam od ljudi koji ga poznaju je da je dobar momak i da nema neku jaku menadžersku priču da ga gura, što čini njegovu situaciju neobjašnjivom. Imali smo rupetine pozadi ali obično ih je neko gurao. Ovaj je valjda paradigma ovog Partizana slučajno se tu zadesio i tolko je loš da radi posao.
I uspeo je neverovatno da zbog njega žale ljudi za Vujačićem.

Levonogi domaci stoper sa solidnim fizikalijama i pas igrom (za uslove ovog raspada od lige). U praksi to nista ne znaci jer covek ima najmanje 3 pomracenja uma na svakoj utakmici i zbog toga je neupotrebljiv, ali u teoriji nije ni malo cudno sto je dogurao do Partizana jer igraci koji imaju ove kvalitete koje sam nabrojao a da mogu da se dovedu skoro i da ne postoje.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Saničanin je misterija veća od Stounhendža, ono što znam od ljudi koji ga poznaju je da je dobar momak i da nema neku jaku menadžersku priču da ga gura, što čini njegovu situaciju neobjašnjivom. Imali smo rupetine pozadi ali obično ih je neko gurao. Ovaj je valjda paradigma ovog Partizana slučajno se tu zadesio i tolko je loš da radi posao.
I uspeo je neverovatno da zbog njega žale ljudi za Vujačićem.
Da ne idemo u off ne znam kakav je momak ali za menadzera nisi u pravu, pisali su bosanski mediji o mutnim poslovima njegovog menadzera, prelasku u Partizan i sumnjivim transferima novca.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
368
Reaction score
1.596
Локација
Novi Sad
Статус
Затворена за писање одговора.
Top