Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Ma daj ko plaća obeštećenje za igrača kog nema ni na menadžeru ako ne ukjučiš bazu na huge, ovaj je mašina za izvlačenje love.
Nemoj tako. To je naša moćna skaut služba iskopala gdje nije mogao niko drugi. Ne znam samo kako su gledali snimke bez struje. Vjerovatno je zato radio agregat.

Ovo je odlično što igrači stižu ovako kasno. Neće moći pilates da im uništi kondiciju.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
165
Reaction score
507
Локација
Ruma
Teško je prognozirati da li ćemo biti bolji ili lošiji, ali da nam je trebalo osveženje igračkog kadra, to sigurno. Mislim mnogi koji su otišli u skorije vreme su bili dugo u klubu. Ništa nisu uradili, naravno ne toliko svojom krivicom, ali jebeš ga kada imaš neuspeh za neuspehom, dozlogrdi ti sve. Videlo se to na kraju prethodne sezone, većina na ivici živaca ili nezainteresovana. Tako da u suštini morali su da odu, iz ovog ili onog razloga. Da li će zamene biti bolje, pa vreme će pokazati. Jovanović svakako iskusniji i ozbiljniji golman, Antić tu i tamo, Urke svakako više nije bio isti igrač, tako da bi verujem igrao sve slabije. Arandjel dosta kompletniji desni bek. Na štoperu je sigurno najgore, niko nije na nekom zadovoljavajućem nivou. Markec je najbliži tome, ali mu treba ozbiljan i pouzdan saigrač (jer kada ga nema više se proserava, nego što igra), Ilić mi se čini samo solidan, a Saničanin, pa neću trošiti reči. Kanute pismeniji defanzivni vezni od Traorea, a Šćeka svakako spremniji od Fejse koji je igrao rekreativno. Menig je ostao, što je za mene najveći plus, mogu ljudi da pričaju šta hoće, ali lik može nekad ni iz čega da stvori šansu, pogotovo za saigrače. Biće opasniji kada su tu Severina i Kalulu (koji su nadogradnja za ovaj tim), neće toliko biti fokus na njemu. Neko će reći zaboravio si Dijabatea, pa ja mislim da su ga zaboravili sve protivničke ekipe, jer ga je očigledno manje više bolelo uvo za većinu utakmica na kojima se pojavio. Naravno dobrim delom zasluge idu neozbiljnosti uprave, ali očigledno je i sam problematičan (nema evrope, nema želje). Što se tiče Saldanje, svakako mladji i čini se pokretljiviji igrač od Rikarda, da li će biti efikasan, pa ko zna. Ja mislim da može da iznenadi, a Riki svakako nije bio baš igrač odluke kada je najteže. Za male utakmice dušu dalo, za ostalo retko kad bljesnuo. Da nisu ova govna u upravi, ja bi čak rekao i solidan posao, posle ko zna da li bi izvukli neku prihvatljivu sumu. Na sve to treba dodati tog Nikolića koji ima taj štof, ali kada je voljan da igra. Valjda će biti s ozbirom na izjave. Sve u svemu tu su i ti neki klinci, na Belića može da se računa, tj da će da pokida (nadam se ne previše). Od Pantića neočekujem ništa, taj se istrošio pre vremena, tu je Natho, koji će nadam se povremeno da poveže redove i ako je fizički sve inferiorniji. Uglavnom sa štoperom bi to mogla da bude bolja ekipa, jer niti će biti pod nekim pritiskom, niti su u kanalu kao svoji prethodnici. Želeće da se dokažu, pa time možda budu igrali taj fudbal...
Njih svakako treba podržati, a ovim gmazovima sve najgore.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.134
Локација
Beograd
Aranđel je godinama jedan od najboljih bekova u ligi. Često se ubacuje, ima dobar centaršut, solidan u defanzivi. U ovom trenutku bolje rešenje od Filipovića, a kvalitetom je iznad Antića na levom beku. Igrao i za novosadsku cigančicu.

Može komotno da bude novi Vulićević. Na tom nivou, godinama da igra, na to mislim. Možda jedan od boljih transfera, iako, dovesti igrača iz ping pong lige sa 28 godina u Partizan, iskreno nije baš najpametnije.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Može komotno da bude novi Vulićević. Na tom nivou, godinama da igra, na to mislim. Možda jedan od boljih transfera, iako, dovesti igrača iz ping pong lige sa 28 godina u Partizan, iskreno nije baš najpametnije.
Tacno sa 28 god. (ako se ne varam) je Vulicevic stigao u Partizan i igrao odlicno,sigurno i zrelo. Nazalost kasnije povrede su ucinile svoje....
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Meni je neozbiljno da Kalulu,Firmino i Stojkovic budu u timu vec u subotu.

To je kao da pustis medicinara koji je tek zapoceo praksu, da radi neku tesku intervenciju.

Sa druge strane, ne mislim da imamo mi neke posebne akcije i sablone, tako da ako su spremni i imaju instant kvalitet, odmah na terenu, pa sta nam bog da.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Vulicevic je bio jebeni doktor uz desnu aut liniju, jedan od boljih centarsuteva u skorijoj istoriji...
Mislim da Arandjel nije taj kalibar ali bih se slozio sa kolegama prije mene da je bolji od svega sto trenutno imamo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Бољи је од Филиповића али без обзира на то ипак није неко ко ће да направи неку значајну разлику. Ни један домаћи бек не може да направи неку већу разлику. Ово је била прилика да се доведе неки бек странац, избор је далеко већи али шта је ту је изгледа да не размишљамо у том правцу, ослањамо се на домаће играче позади.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.317
Локација
Beograd
Бољи је од Филиповића али без обзира на то ипак није неко ко ће да направи неку значајну разлику. Ни један домаћи бек не може да направи неку већу разлику. Ово је била прилика да се доведе неки бек странац, избор је далеко већи али шта је ту је изгледа да не размишљамо у том правцу, ослањамо се на домаће играче позади.

Za 150 hiljada jako tesko da mozes da dovedes boljeg igraca, a i domaci igrac nece da pobegne ako klub preskoci da mu da nekoliko plata. Svakako mislim da nismo ni planirali desnog beka, ali da je ovde klauzula bila toliko ispod realne cene da bi bilo suludo propustiti priliku da ga uzmemo za te pare.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top