Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.335
Локација
Kej Republika
Dobro je. Samo kad nije rekao da je zadovoljan ekipom, da smo popunjeni na svim pozicijama.
Miriše mi da će ćelavi napraviti finu priču kod nas. Videćemo.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Fale još minimum 3 igrača ovoj ekipi. Jedno od ta 3 mesta mora biti golman. Pun pogodak bi bio Ilić iz Kortajka.

Pozdrav svima, moj prvi upis na forumu.

I prvi poeni
 
Последња измена од уредника:

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik

"Dugo je belgijski fudbaler prelamao koju ponudu da prihvati, a imao je dosta ispred sebe na stolu. Jedna od njih je bila i od beogradskih crno-belih. Na kraju, odlučio je da ostane u domovini. Od danas Ngoj je zvanično novi igrač Mehelena."
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Mislim da je ta prica odavno zavrsena, posto je o Ngoju u poslednje vreme pisao samo cigansport koji ovog leta nema dobre informacije (primer je najava da planiramo da dovedemo spica iz druge lige Juzne Afrike za pola miliona), a pritom nema nikakve logike dovoditi Ngoja kada imamo Meniga koji je igrac slicnog profila, samo (po mom misljenju) bolji.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.213
Pred da dodjes za trenera Stolica trebao si debelo da razmislis kakav tim ces da vodis uskoro ako na ovaj igracki kadar ostane ima veliki razlog da ti se drma Stolica.
 
  • Like
Reactions: MAK
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Sada cemo da vidimo taj plan B, dali je to tip iz Sosoa ili neko ko je vesto sakrivan ? Videcemo, i ovako nam fali brdo pojacanja !
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ako je verovati pbg njuzu , Ngoj nije ni bio opcija jer su pisali da je za prvu opciju koju jurimo problem obestecenje.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Kakav crni Ngoj nema sanse da mi dovedemo takvo pojacanje... Iako je slobodan igrac (sto je glavni preduslov za dovodjenje) mi nismo u stanju ni vise para od mehelena da ponudimo.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Već vidim naslove :)

Vazura - "Partizan ima mlade igrače, idemo na duplu krunu"

Ivica - "Bili smo veoma blizu dovođenja dva igrača, koji su dosta iznad nivoa naše lige"

na kraju šlag na tortu

Vučela kroz Novosti -"Rikardo nije na prodaju, jer je Partizan ozbiljan klub"
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
I šta će mo sad?

Uhh Upravo, upropastiste klub
A najbitnija sezona zbog direktnog plasmana u LŠ
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Neizvesnost u prvenstvu ne postoji od 2015 godine. Osim, što reče Lazar, u glavama navijača Partizana koji veruju u Alisu iz zemlje čuda.
Sezona sa Markom je "incident" koji se ne sme ponoviti, a koji je, kako svi znamo "rešen" ponudom od Videotona kakva se ne odbija...
 
Top