Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Na osnovu ovog kratkog snimka sa youtuba moze se reci kad su im farani napravili sansu za gol onda sta reci za nas.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Zreb je odlican jer se penjemo stepenicu po stepenicu,prvo Ril,pa nesto jaci APOEL,sve to ce nas odlicno pripremiti za play off,a odlicno je sto u toj rundi sigurno nece biti ili Salzburga ili dinama,put za ls nam`se otvara samo tako.NAPRED PARTIZAN.
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Миросављевић за МОНДО: Чека вас пакао

Ненад Миросављевић је био Звездин "џелат" пре годину дана. Тада је голом у 26 минуту продужетка изједначио на 3:3 и послао Апоел у прво коло Купа УЕФА (први меч у Никозији завршен 2:2), а црвено-беле гурнуо у амбис.

Сада ће искусни, 31-годишњи нападач поново гостовати у Београду, али овај пут против "својих", јер је у сезони 2006/07 носио црно-бели дрес. Жреб у Ниону је укрстио путеве првака Србије и Кипра на путу ка Лиги шампиона.

"Срећан сам што ћу поново доћи у Београд", поручио је Миросављевић из Никозије за МОНДО.

"Углавном је свима у клубу било важно да избегнемо Олимпијакос и Копенхаген, чак и Бате Борисов. Ипак, свима је јасно да смо могли много боље да прођемо. Ја сам прижељкивао Левски", искрено признаје Миросављевић.

Судећи према његовим речима, Партизан ће имати изузетно тежак посао да би се домогао плеј-офа за Лигу шампиона. Апоел је, за кипарске оквире, велики клуб, има 20 титула и 19 освојених купова.

У прошлој сезони је до шампионских ловора стигао убедљиво, оставивши миљама иза себе Омонију и Анортозис, који је био сензација у Лиги шампиона.

"Кипарска лига је неупоредиво јача од српске, а ми смо је убедљиво освојили".

Миросављевић уверава да је тим српског стручњака Ивана Јовановића сада вишеструко јачи него када је прошлог лета елиминисао Звезду.

"Тада је било десет нових играча у екипи. Сада смо уигранији и искуснији за једну сезону, а довели смо појачања баш на местима где је требало. Дошла су двојица штопера, бивши играч ОФК Београда Бобан Грнчаров и капитен Браге Паоло Жорж, затим некадашњи репрезентативац Словачке, везиста Марио Брешка и пољски нападач Адријан Сикора, кога је својевремено хтела Звезда".




Поред јаке екипе Апоела, црно-бели ће у Никозији имати још препрека.

"Сигурно ће врућина сметати играчима Партизана, јер смо ми навикли на високе температуре, које се крећу од 35 до 40 степени Целзијуса."

Паклено ће бити и на трибинама.

"Стадион прима 25.000 гледалаца, а очекујем да ће их бити између 15 и 20 хиљада када буде дошао Партизан. Навијачи Апоела су френетични".

Миросављевић даје подједнаке шансе ривалима за пласман у наредну рунду.

"Партизан је фаворит, то је јасно, али шансе у процентима су нам 50-50. Сигурно је да ће обе утакмице бити добре, јер обе екипе играју офанзивно", закључио је Ненад Миросављевић, стрелац изузетно атрактивног гола у победи Апоела над Стрејмуром у првом мечу друге рунде квалификација.

С обзиром да је кипарски шампион победио 2:0, реванш у Никозији ће представљати формалност, баш као и друга утакмица између Партизана и Рила.

А онда ће се сви окренути трећем колу и утакмицама које су на програму 28/ 29. јула и 4./5. августа.
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=141212

Курчевито...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Misli covek na pakao od vrucine a njih ce docekati Hell of Partizan.
Izuzetno atraktivan gol, ali mislim da tu ima atraktivnosti merenu skali 1 do 10 za ocenu 2.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Нека их нека кењају. Овај њихов противник није ништа бољи од Рила па су на срећу добили. На нама је да се озбиљно припремимо и нема бриге. :wink:
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Uhuhu stvarno sto kaze kolega kurčevito,još od našeg bivšeg igrača...Ali ako ćemo da se plašimo Poljaka ,Čeha,Slovaka onda da ne igramo uopšte!
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
ako ako... volim ja kad se ovako pale ... pa kad ih saceka hladan tus!
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
"Кипарска лига је неупоредиво јача од српске, а ми смо је убедљиво освојили"

----------------------------------------

Ajde da si rekao malo jaca,jednaka....pa da ti oprostim.Tebe sinko vec trese suncanica.I mi smo nasu ligu ubedljivo osvojili,a vas cemo tek da napunimo.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
"Кипарска лига је неупоредиво јача од српске, а ми смо је убедљиво освојили"

Pa mozda je jaca od srpske...ne znam da li je mislio na istok, zapad ili sta vec. Nije precizirao.
Neka....da i mi sad ne seremo i prizivamo losu srecu. Videce se ko je ko vrlo uskoro.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.309
Reaction score
34.597
Локација
vaginamandibularia
tačno, jača je neupordivo do Srpske lige. Al mi smo Superligaši. I nju smo osvojili sa 20 razlike. A cigane smo dobii 2 puta. I to ne kad su bili unezvereni, ko na početku prošle sezone, već kad su se malo uigrali... Igro je na JNA a on priča o nekom paklu na kipru... Pa videće već, posebno ako revanš bude u Bg šta je Pakao, čisto da se podseti... Mada, on je igrao u sred bojkota, tako da... Svejedno, treba mu otvoriti oči!
 

Ljubo

Početnik
Учлањен(а)
21.06.2008
Порука
7
Reaction score
0
Haha, slatko se nasmijah, cuj neuporedivo jaca, pa to on hoce da kaze jos da je apoel jaci od partizan a najveci uspeh u istoriji im je sto su pobedili cigansturu !!!
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Taj dečko nije imao mesta u Partizanu koliko se ja sećam, toliko o kvalitetu.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
753
Reaction score
248
Idu mi na kurac vise ovi nasi bivsi kvazi igraci koji su kod nas bili samo na papiru a sad lece frustracije ovakvim izjavama kao ovaj sandokan koji je kod nas odigrao 15 utakmica i dao cela dva gola. Secam se i prosle godine je srao za zvezdu da je nas najveci klub, jeb`o mu ja kevi i njemu i svima od ovih 15000 hiljada freneticnih navijaca. I da ne zaboravim onog borca protiv rasizma iz tunisa e i njemu. Izvinjavam se ako sam se malo zaneo.......... :)
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Изузетно сам задовољан жребом,противник за нијансу јачи од Велшана,корак по корак,загревање за четврто коло(у којем Бога молим за динамо,да им се нај...начеститамо миле нове године!)
видим да неки већ мраче,ако наши уђу у дуел,као против Рила,без имало подцењивања,немамо од чега да стрепимо очекујем две убедљиве победе!
НУСКНВП
 

Dr.Hofmann

Guest
Nek samo kenjaju po medjima , videćemo se 28.07 pa onda posle tekme ćemo ih čuti, ovo mi liči na optimizam Velšana koji su prognozirali pobedu sa jednim golom razllike!!
Gledajući par klipova njihovih utakmica mislim da smo neuporedivo kvalitetniji i mislim da ćemo iz ovg dvomeča izaći sa bar 2 gola više u njihovoj mreži!!
Kaže Mirosavljević "kod nas je 35 stepeni , mi smo na to navikli" , e a kod nas je sad 13 stepeni pa ćemo da se skuvamo kad dođemo gore !!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kakav idiot ovaj Mirosavljevic , nikad ga nisam gotivio...Jedino me je obradovao kad je zavukao ciganima...
Previse su poleteli , al dobro Boze moj spusticemo ih vrlo brzo na zemlju...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
uz salcburg, tezeg protivnika nismo mogli dobiti u ovom krugu. koliko smo imali srece da se ne mucimo u prvom, toliko ce biti problema u drugom kolu. krajnje ozbiljan pristup i takticka postavka neophodne.
partizan je bolji i proci ce dalje:BB
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Boze, Boze, ja i dalje ne verujem sta je decko izjavio, mislim na Mirosavljevica!:pop
Nas prolaz u cetvrto kolo ne bi' smeo da se dovodi u pitanje, ipak je razlika u klasi!!!:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top