Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
RAZBILI SU NAS I NADIGRALI,U SVIM DELOVIMA IGRE ,NA SVIM DELOVIMA TERENA!

Čestitke APOELu,a onoj cigančini mirosavljeviću jebem sve živo i mrtvo!
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Ko je cuvao ovu dvojicu kod golova, boze me sacuvaj... Valjda ce se nadoknaditi rezultat u Bg-u....
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Нисам дуго гледао горе издање партизана... катастрофа... каква два почетничка гола.. а они Апоелови су ми исто ишли на живце са константним ваљањем подсијетили су ме на цигане
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Очајно.

Цело друго полувреме без шута на гол, без идеје у нападу.

Остаје утакмица у Београду да се проба немогуће, нада последња умире.
 

NukeR

Guest
Takticki smo nadigrani. Jokan je izgubio mec ovde. Pokrili su nas lepo i cekali nasu gresku...Njihov prvi gol necu da komentarisem jer sam i dalje zbunjen sta se desilo sa nasom odbranom...

Jebiga, moramo da dodjemo na JNA u sto vecem broju i da ostavimo srce na tribinama a oni na terenu...

Sta Grobari rade kada ne ide?
PEVAJU JOS JACE SVE DO POBEDE!
 

GrobariKac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
94
Reaction score
0
Ocajno postavljena taktika i ocajan izbor izmena, po mom misljenju. Igramo duge lopte, na Diarru, koji nije nista pokazao, i umesto da ubacimo Washingtona, mi ubacujemo Fejsu da igramo sa 2 zadnja vezna...

Verujem da ce Kiprani dobiti 3 komada u Beogradu!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Unistise mi more...ja goru utakmicu nisam gledao!!!
Nema nama nista od LS ove godine...
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Znaci, ulaganje u visinu se na ovoj utakmici uopste nije videlo... dva gola glavom posle prekida..... a mi nismo pogodili peterac posle nasih prekida. Da ne kazemo da su takticki zaustavili nasa krila i Mo-a... Neca decko dehidrirao, nije mogao da potrci... aj da se nadamo da je moguce nesto uraditi na JNA. :( A Strajnic sto ide na zivceee... joooj.. mrzim RTS!
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Каква бламажа!Боже сачувај....да ми је ово неко причао,после уверљиве победе у првом колу...не бих веровао.Изгледа да смо ипак преценили и своје вредности а и вредности овог тима са Кипра....Осећам се прилично глупо.1000 ствари у нашем тиму не функционише.Први утисак,боље да нисам гледао....
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pa i trbea nam ovako. 2 gola i obadva glavom. Ispade da su kiprani bili u pravu, i da su iskoristili greske odbrane.

Kleo nista,

Diara ima par sansi na pocetku koje bi normalni golgeter realizovao, ali ne... to je problem i neka ide sot prije to bolje...

Nadam se najbolje, malo sam nervozan, ma puno sam nadrkan... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh jebao ih mirosavljevic.....

uzas..
 

uros

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
212
Reaction score
1
jbg. nadam se da je ovo samo loš dan i da ćemo usjeti nadoknaditi zaostatak u revansu,ali bice tesko.Za 7 dana svi na JNA!!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Evo ovako, posto nisam bio jedan od onih koji su sirili euforiju, samo cu reci da je ovo neverovatan skup pi**i ne tim Partizana...
Ovako igrati je u najmanju ruku za batine! Ne zato sto smo izgubili nego zato sto se igraci ne zalazu i manekenisu na terenu! Stevanovic nema sta da trazi u ovom timu, Obradovic sto se mene tice moze odmah da ide, odbrana suplja, Diarra opet treba da se prevaspitava batinama... Hoce vecu platu???! Za sta??? Sad bih svima rebnuo od plate zbog ne zalaganja.... neka dobijem poene ali sam morao....
 

Dr.Hofmann

Guest
Odigrali smo loše, šteta za onu šansu Diare da je ono ušlo bilo bi mnogo lakše, ali generalno nismo ništa pokazali u ovoj utakmici, baš sam se ovoga pribojavao, dali je vreme uticalo na igru verovtno jeste ali nema opravdanja, biće izuzetno teško dati 3 komad u bg-u a ne primiti ni jedan . Ja sam i dalje optimista i verujem da ih možemo proći ali biće jko teško da smo bar dali 1 gol u gostima.
Ovo definitivno nije bilo naše veče, 2 katastrofalne greške odbrane gde oni daju 2 gola iz nikakvih akcija igrač ostaje sam na 5 metara nedopustivo.
Spustili su nas na zemlju kiprani.
 

CHIMBUR

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
6
Reaction score
0
Nepovoljan rezultat totalno po nas.Odigrali smo dosta neodgovorno i neozbiljno.
Sreća pa sam gledao samo od ulaska Fejse.Al bolje da nisam gledao ni to.dosta smo podbacili.Fejsu ne bi držao ni medju 20 igrača.Velika greška što smo sve pokušavali kroz sredinu.Nismo imali širinu u napadu.U odbrani je dosta škripalo.Drugi gol ide na ruku Božoviću.Prvo Zewlakov(kako se već zove,nebitno) skače u petercu a drugo lopta je dugo putovala iz kornera.Biće teško u revanšu jel moramo da napadnemo od početka

:napred Partizan
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Људи су нам одржали час фудбала. Ја бих ставио прст на чело да сам на месту управе.

Још једном понављам: Ђурић је ОБЕЋАО ЛШ и у случају неуспеха неко мора да одговара.


Стевановић, као што је већина и упозоравала, једноставно још увек нема квалитет за овакве утакмице, што не значе да га неће ни имати.


Јбт, какав хладан туш! Ја сам разочаран нашом игром. У скоку што је као требао да нам буде један од главних адута смо били никад гори. Боље и да не идемо у ЛШ.


Не могу а да не приметим да су наши почели да трче тек након примљеног гола. Је ли то приступ који смо толико величали. СРАМОТА!
Показали смо неке карактеристике малих клубова.
 
Последња измена:

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
zalost i katastrofa...

stvarno nisam ocekivao ovako bezidejnu igru i kukavicluk...
 

south_kengur

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
57
Reaction score
0
Локација
australia
Katastrofa...ni dva pasa da povezu za celu utakmicu...nemogu da verujem:banghead
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
svaka cast za napadacku taktiku od samog pocetka :kur
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Neka smo izgubili,kako smo igrali nismo ni zasluzili bolje!Kad ne mozemo da spojimo nekoliko tacnih dodavanja,kad nemamo ideju za napad,kad se svi u odbrani ukopaju pri prekidu nemoze da se pobedi...Ni Apoel nije nista posebno,ali znali su sta hoce i vise su se borili,na kraju im se isplatilo!Ako ovako budemo igrali i u revansu neka ispadnemo,bolje sad nego da se posle jos vise brukamo!!:banghead:banghead
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Памтим као слон али овакав јад дуго нисам видео. Није нас Апоел надиграо већ смо сами себе победили. Без два повезана додавања, безвољно, без идеје, одбрана нула, у три узастопна корнера гађамо супротну аут линију...:banghead

Дај Боже да у реваншу нешто учинимо и ја сам увек оптимиста, али јебем ти фудбал да ти јебем, зар смо требали да дођемо у ситуацију да нам овакав распали Апоел ували ИЗ НИЧЕГА два комада, зар овакав тим да јуримо у реваншу и да страхујемо...:banghead

Не постоје речи да опишем бес.

Сви у Хумску за 7 дана а после тога ћемо видети где нам је место.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top