Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Kreten! :banghead
Jebe mi se, ionako mi je recnik ulicarski. :s
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Ваљда за пренос из Јеревана, а не из Пјуника. :D

Иначе одличан mail. :D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Evo, poslao sam im novi mail:

Napisao sam malocas greskom prenos iz Pjunika, umesto prenos iz Jerevana. Zelim ovim putem da vam se najiskrenije izvinim. Da ne bude zabune, izvinjenje se odnosi samo na to i ni na sta drugo sto sam napisao. Kad malo bolje razmislim, necu da vam se izvinim ni zbog toga... neka ostane kako je bilo - hocu prenos iz Pjunika. Eto. I jebem vam mater ako budete prenosili tekmu iz Jerevana.
Smrdite!

EDIT: Jebote, ako me lociraju, nece me nista pitati, samo ce me poslati u ludaru.
 

Kleo

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2010
Порука
52
Reaction score
0
Локација
Sumadija
ako na kraju ne bude prenosa ni na jednom od nasih kanala fala telekomu imamo kakav takav internet pa cemo moci da pratimo utakmicu ;) a i strani komentatori ce makar deratii kada bude neki gooooooooool :)
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
Bitno je da nas "javni servis" vec desetak godina unazad uveseljava serijama "Bolji zivot", "Srecni ljudi", "Stizu dolari", ova gorepomenuta, "Porodicno blago" itd, mislim da tako nekako ide redosled tih serija, da slucajno ne zaboravimo neki detalj iz istih. A ne mogu da obezbede jedan jebeni prenos...
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Meni samo nije jasno kako to da nisu sredili prenos jos pre prve utakmice po sistemu mi vama vi nama i to je to. Ne verujem da su ovi sa rts bas toliko naivni pa nisu pitali za cenu pre prve utakmice
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne znam zasto Je-Ne-A ali meni nece da otvori taj tvoj post,jel to do mog kompa ili?Ili ako te ne mrzi ponovo da postavis...Bio bih ti zahvalan

http://www.uefa.com/MultimediaFiles.../Regulations/01/48/42/49/1484249_DOWNLOAD.pdf

Oko koeficijenata 46-48 strana dokumenta.

Pri vrhu 47. strane ( c) Guaranteed minimum ) se krije razlog zašto nam pobeda nad Šahtjorom nije donela onoliko poena za koeficijent koliko bi normalno trebalo...
 
Последња измена:

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
@Baraba
To ti kazem. Memedovic moze da ide da peca ribu od Norveske do Juzne Afrike, od Aljaske do Indonezije, a ne moze da se odvoji par zelenih novcanica za prenos iz Jerevana (ili iz Pjunika, sto bih rekao ja). Setite se samo da smradovi nisu slali komentatora u Izrael na tekme sa Makabijem, nego je debeli krezavi cigan prenosio iz BG studija. Eeeej, odlucuje se o odlasku na F4, ali njima je skupo da salju coveka tako daleko. Sto rece akiopaki, u isto vreme drugi cigan ide u Gruziju da prenosi raspalu sledecu sezonu.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Pa ljudi imajte razumevanja,skoro su oteli od Pinka "Ja imam talenat "...a Bingo na Zlatiboru i okolnim opštinama,pa treba da se vuku po raznim vukojebinam da bi napravili svadbu za 2 dana...troškovi su to.koga inače zanima fudbal?...:pop
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Које смо ми дно од државе ...... у дневнику већа предност француским курвама него нашим играчима ....:puke
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Ovo je teška sramota,jebena državna televizija je ovoga puta prevazišla samu sebe po količini gluposti. I našem forumu su nabrajani teški propusti koje su ovih dana objavljivali na svom zvaničnom sajtu,kako rade i organizuju prenose svi smo se uverili milion puta,pa onda more grešaka njihovih sportskih komentatora koji su osim 2-3 izuzetka SVE KRETEN DO KRETENA itd,itd... Naravno,ono što nas Grobare najviše zanima,je odnos tih smradova prema FK Partizan,a koji je zaista sramotan... Koliko su samo puta stavili pogrešan grb kada govore o FK Partizan!! Pa ja samo lično video barem deset puta kako stave grb sportskog društva a ne grb FK Partizan... I sada u dnevniku iznad našeg grba nisu bile dve zvezdice... Njih jednostavno zabole dupe da bilo šta urade kako treba...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pusti to oko dve zvezdice iznad grba...tu smo mi kao klub ubedljivo najveći krivci, pa tek onda svi ostali. Kod nas u klubu nikad nisu ni čuli za pojam "korporativni identitet", a kamoli da dođu na ideju da sopstvenu knjigu korporativnog standarda proslede svim medijima...

atdhe danas daje rudar pljevlja-liteks...valjda ce biti mesta i za nas sutra.

Ma ne zanosi se. 90% tih utakmica koje ima na streaming-u prenosi neka TV-stanica pa se odatle uzima. Iz te nedođije nijedna TV-stanica neće prenositi, pošto je nedođija, tako da i onih 10% šansi da bude streaming-a (iako nema TV-prenosa nigde) postaju praktično 0%. :(

EDIT:

Upozorenje za naše:

Salcburg pukao na F. Ostrvima 1:0. Otišao je naravno dalje, ali blam nad blamovima...
"Ujke" gube 2:0 u Kopru a još čitavih pola sata do kraja i stislo im se govno samo tako...
Dodamo li tome poraz Žiline na Malti u provj utakmici...kao i to da je Šerif danas u šiptariji drhtao do poslednjeg sekunda da ne primi i 2. gol i ispadne...

Ne dao nam Bog da sutra prvi primimo gol...bilo bi sranja (ne daj Bože!) samo tako...

A TNS iz Velsa nakantava irskog Bohemiansa samo tako...trenutno 4:0....
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.464
Reaction score
2.240
Jer FK nije pre nekoliko godina nije osnivao svoju tv pa sve svoje utakmice ekskluzivno prenosi na svoj tv a da za pare proda pravo prenosa na ostale tv koji su zainteresovani! Ili da nadje neka tv ovde ili nadvor od drzave da prenosi sve utakmice koji igra FK Partizan kuci i u Evro kupovima.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ovo sa Dinamom veceras mora da nam bude za nauk sutra,nikako se ne smemo opustati i potcenjivati ove Jermene,moramo igrati fudbal a ne cekati da se utakmica zavrsi.Mi ionako imamo busnu odbranu,ova Dinamova je beton za nasu a primi tri komada i umalo i cetvrti od ovih indijanaca.Znaci sutra igrati na pobedu i hrabro pritisnuti Jermene da im ubijemo svaku nadu jos u prvom poluvremenu, jer mi nikad nismo ni znali da kalkulisemo,pederisemo se i cuvamo rezultat,dobro je sto ih je Sale odveo dva dana ranije,da se aklimatizuju a ovaj Snajder neka placa smestaj ionako je na pojacanja dosad dao 0 dinara:banghead
 

Dr.Hofmann

Guest
Nadam se da nećemo sutra previše da strepimo, ali poznavajući Partizan mislim da ćemo baš da strepimo( daj bože da grešim), ja sam srećan što prenosa neće biti jer ja preko tv-a Partizanove utakmice nemogu da gledam ,nemam živaca za to samo uživo kod mene dolazi u obzir.


Samo da im uvaljamo gol u prvih pola sata i onda će to biti odrađivanje posla, u protivnom jedna lopta može da zakuva.
Zaista imamo lepu šansu da prođemo do četvrtog kola relativno lako, sve je u našim rukama nadajmo se da imamo dovoljno pameti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top