Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
"Veceras je utakmica, ne cekaj me ti,
Sa Grobarima u kafani, ja cu ostati"

Nema opravdanja da se veceras ne dodje ne Jna! U stvari, ne moraju ovi sto imaju agorafobiju i frigofobiju ( pozdrav za novog forumskog Chelsea kolegu) :D

Hladno, al' standard!

Ajmo MI
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Moze jedan info vezan za karte?

Jel ima karata za zapad do juga? I da li moze sa nekom drugom kartom za zapad da se udje u taj deo? :/
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ako me sjecanje dobro sluzi, za taj dio odavno nema a ne moze da se udje sa drugom na taj dio. Jedino da pozoves Tiketlajn ili stadion pa pitas.

Inace, imam isti osjecaj kao cika Goran, a pritom sam jos daleko od Beograda. Ko ce izdrzati do veceras.
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Tiketlajn sam zvao, za taj deo nemaju. Burazer uzeo kartu za taj deo, a nije me pingovao za karte. :(
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ajde Sejduba pokaži klasu večeras! Idemo dalje bre! Iiiii zato nemoj ooooo, brinuti za nas ooooo! Imam neki lud osećaj da dobijamo. Tandem Suma-Tavamba ima da razvali :)
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Suma je do sada imao trip da mora da se dokaze da je vrh igrac tako sto ce predriblati sve i dati gol. Nadam se da mu je neko objasnio da ce najbolji biti ako se podredi ekipi i da sve sto moze,a najbitnije pravovremeni pas.

Samo da odigramo timsku i musku utakmicu i ja se ne brinem bicemo zadovoljni.



https://youtu.be/IL2oPqnoTpA
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Suma je zasluzio pokazanim na pripremama, mislim i da Ivanovic ne moze prvu zvanicnu utakmicu da igra a da bude ove vaznosti. To bi bilo previse za njega u ovom momentu...ja ne smijem nista da prognoziram jer sam se nagledao svakakvih 'nesretnih slucajeva' od nas za tri zivota.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Ajde Suma, pokaži da nisi prevara.
Donesi našem Partizanu pobedu danas.
Ajde, molim te.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Veceras je ta noc momci odigrajte hrabro koncentrisano bez panike i bezglavog srljanja i rezultat ce doci. 2-0 za nas pa idemo kod njih da se muski potucemo.
Ajmo Partizane :napred Partizan :D: :šal
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ja sam odigrao Suma daje gol i Partizan pobjedjuje, kvota 10. Suma, kvalitet si, vrijeme je!
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ja ne znam sta je ovo danas...
Bilo je ovakvih utakmica, ne svake godine, ali bilo ih je. Pa i protiv YBje bila euforija. Ne pamtim da sam se ovoliko treso i kad je trebalo da krenemo protiv olimpijakosa 2010 godine, neverovatno.

Dal je zato sto je neradni dan pa nemam o cemu da razmisljam nego o utkamici veceras....
Neverovatan osecaj....Gazimo ih!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
WKNT5Cs.jpg


Q0KnMM.gif


E9X8j4.gif


86z15W.gif


VP2A6O.gif


mQ0OJn.gif


N9KL38.gif


86z1Qr.gif
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Uh, koliko mi je krivo sto veceras necu biti na stadionu.

Ali nema veze. Pre skoro deceniju i po, kada sam tek pocinjao da pratim i upoznajem Partizan. Daleko od Beograda, hladna noc i televr u toploj sobi. Igra nas Partizan protiv Dnjepra.

Koliko je navijaca bilo po onom snegu i kijametu. 2:2 sa Dnjeprom, narandzasta lopta..

1000 uspomena i neka tuga sto dam skoro pa duplo stariji u odnosu na tad.

Tuga za proslim vremenom i tim Partizanom koji je u odnosu na ovsj sadasnji negde da rangu CSKA ili Sahtjora iz najboljih dana.

Sneg, ko zna koliko stepeni ispod nule a tribine dobro popunjene.

A danas.. danas kazu, nece biti pun stadion, hladno je, mozda bude sipila kisica i mozda se ljudi smrznu na 1c u februaru.

E stari Grobari. E stari Partizane...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ma Vazura jede govna,neće da pusti da se parkiramo na atletsku stazu pa po 4-5 u kolima ko ljudi da gledamo utakmicu,kupio bih i za auto kartu majke mi.
Mnogo smo razmaženi,kad je februar "Joj zima" kad je maj "Jebote možda će kiša" a i junsko sunce jebeno ugrejaće nam se pivo.Dve upale pluća sam preležao zbog Partizana,pa opet se spremam i za treću,boli me k...c za vreme,o čemu ću sutra pričati unucima ( deca već odrasla samnom na tribini)
Ajde ne svirajte kurcu ko može po kartu pa na stadion.Nema izgovora.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Braco moja, jos jedan veliki mec naseg Partizana...

Molim sve nas da sacuvamo zivce, barem za revans. Veceras uz pun stadion hrabro i strpljivo do pobjede, ali u svakom slucaju da sacuvamo bar gol.

Idemo dalje!

Srecno crno beli!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top