Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Nit sam sta video od Partizana u kratkim naletima, a jos manje se videlo od Videotona, sem u zadnjih 10 min, tada je bilo opasno, nismo imali snage, madjari su krenulu napred, i stvorili par situacija, i jednu veliku sansu. Treba biti objektivan, onaj crnac je trebo dobiti crveni, a bogami i mi smo imali nekoliko brutalni uklizavanja. Bio je i penal nad Djurdjevicem. Meni je ovo izgledalo kao Partizan-Backa, kad nas je vodio Tomic prosle godine. Mi ne znamo, oni jos manje........

i sad da vas pitam,... hocete li vi da igramo dobro a da ispadamo kao protiv grka ili da igramo takticki i prodjemo kolo dalje? kako god, ovde uvek ima nezadovoljnih.... kada igramo super i popusimo onda je sranje, kada igramo lose na rezultat onda je i to lose... jebi ga vise...

O ovoj utakmici pravi sud ce se moci dati na kraju druge utakmice....

Daj Boze da je ovo bila takticka zamisao Djukica...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.168
Reaction score
14.547
Локација
Brdo Banovo
i sad da vas pitam,... hocete li vi da igramo dobro a da ispadamo kao protiv grka ili da igramo takticki i prodjemo kolo dalje? kako god, ovde uvek ima nezadovoljnih.... kada igramo super i popusimo onda je sranje, kada igramo lose na rezultat onda je i to lose... jebi ga vise...

Ove tvoje floskule su bas zabavne, "svi danas igraju fudbal", ne znate vi velicinu Videotona( Skenderbeua, Ostersunda, Vardara, Domzala, raznih Serifa..nastaviti niz) i ipak, meni omiljena " igramo takticki i prodjemo dalje" .
Covek kad to procita verovatno pomisli na Juventusove igre i u prvenstvu i pogotovo u Ligi sampiona, pa TAKTICKI..
Partizan - Videoton i ti si nasao taktiku? Znaci, video si nekakav plan, pretpostavljam?

Sta je taktika bila sinoc, a molim te, nemoj reci IGRA NA 0:0 ?
Sta ko igra takticki u Partizanu, i kakvu je taktiku sproveo trener Miroslav?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Dobar je ovo rezultat,ali da mi imamo kakvu takvu igru da se imamo čemu nadati.
Ovako primicemo neku frljoku ,zatvorice se i resice nas rutinski.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Scepovic i Lazovic juce nisu ni hteli da igraju. Djukicevim zargonom igrali su u prvoj brzini.

Ja kad sam kukao na Jankovica, mene ovde napadose da se ne razumem u fudbal. On decko moze da bude dobar igrac pod uslovom da ne pada kad mu neko pridje na metar. Eno primer kako je izborio onaj slobodnjak kad je presao sam pola terena. Plus kad padas na povetarac sudija nece svirati prekrsaj ni da ti nogu polome.

Vule bratina trci, bori se i ima uspesan centarsut na svake 4 godine. 2013. Kojicu i 2017. Djurdjevicu...

Jedino sto koliko-toliko raduje je sto Djukic uvidja greske i pokusava da ispravi to, tj menja prvu postavu. Iglicin rad se vidi po tome sto Djukic mora da vadim najskupljeg igraca u istoriji jer se ne povezuje i da uvodi Saleta od 40 godina...

Fali levo krilo ko hleb, jer ovako guraju Sumu tamo, a on posle bezi u sredinu, pa Djurdjevic mora da ide na levo krilo da trazi loptu, a Tawamba ostaje sam i nema kome da spusti loptu i postaje potpuno beskoristan.
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Sramno izdanje. Bez pretjerivanja, najgora naša utakmica koju sam u životu gledao. Nešto što odbija navijače više od "petardi".
Zanimljivo, nije bilo fatalnih grešaka. Rezultat je aktivan, protivnik loš, uz istu ovakvu igru možemo proći Mađare nekim "bezveznim" golom Ostojića, Miletića...
I to, npr. rezultatom 1:1. Prezirem takve taktike i izdanja.
Ma koliko naivno djelovalo, Đukić na klupi može opstati samo ako napadne ove loše Mađare, primi gol-dva i spakuje im 3-4 komada. A to je itekako moguće.
Bude li još jednom igrao na rezultat ili kao sinoć (ma kako se ono zvalo), svrstaću se na stranu većine koju sam sve vrijeme kritikovao jer je napadala Đuku.
I dalje vjerujem i treneru i Ilievu i Sumi...ali je ta vjera, nakon sinoćne bruke, dobrano poljuljana.
I jutros se osjećam kao pregažen...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ove tvoje floskule su bas zabavne, "svi danas igraju fudbal", ne znate vi velicinu Videotona( Skenderbeua, Ostersunda, Vardara, Domzala, raznih Serifa..nastaviti niz) i ipak, meni omiljena " igramo takticki i prodjemo dalje" .
Covek kad to procita verovatno pomisli na Juventusove igre i u prvenstvu i pogotovo u Ligi sampiona, pa TAKTICKI..
Partizan - Videoton i ti si nasao taktiku? Znaci, video si nekakav plan, pretpostavljam?

Sta je taktika bila sinoc, a molim te, nemoj reci IGRA NA 0:0 ?
Sta ko igra takticki u Partizanu, i kakvu je taktiku sproveo trener Miroslav?

igrali smo na rezultat. nije ti to dovoljno? kako to prepoznajem? pa da nismo igrali na rezultat mi bi se najkasnije na kraju utakmice otvorili i popusili bi a to je bio cesto slucaj. sada smo odigrali koliko smo mogli i koliko je protivnik dopustio.

opet ponavljam, ko je ocekivao da mi sa ovim igracima pravimo dar mar u evropi taj nema pojma o zivotu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Na koji rezultat smo mi igrali??
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Videoton je na nivou Zaglebja, mozda za nijansu bolji.
Protiv Zaglebja smo kuci stvorili 10 sansi, i zavrsili 0-0.
Protiv Videotona smo napravili 2-3 polusanse, a igrama po recima stratega Djukica ultra napadcki fudbal.
Zasto onda protiv ciganijakosa kuci nismo probali da odigramo na 0-0?
Deluje da je to bolji rezultat od 1-3?

Sanse su i dalje pola-pola, ali to nikako ne umanjuje utisak da mi izgledamo veoma lose na terenu.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Zasto onda protiv ciganijakosa kuci nismo probali da odigramo na 0-0?

zato sto grci imaju 10 puta jaci napad od madjara. upravo protiv jakih ekipa mi nema sta da se branimo jer se odbraniti ne mozes sa nasom odbranom.

da smo igrali od pocetka evropu sa stojketom, blekijem, ostojom i 2 odlicna beka pa da mozda i igras protiv jakih ekipa na nulu ali ovako nema smisla.

protiv jednog videotona, koji je po kvalitetu u nasem rangu, mozes igrati kada znas da u napadu nemas neke velemajstore.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jutro posle najdosadnije utakmice koju sam gledao u zadnje vreme.

Ako je Miroslav izigrao ovo kako mislim da je izigrao onda bice belaja u Madzarskoj.U cemu je stos.
Taktika koju je forsirao Miroslav na utakmici je ista kao i taktika Celavog,cekalica pa sta bude,ja mislim da je iznenadio Marka njegovom taktikom.
U Madzarskoj obrnuto,Marko ce napadati,ofanziva, a to je vec taktika gde se mi bolje snalazimo.Ultra ofanzivno.Ako ovo sto sam napisao makar malo ima smisla onda Dzukicu care pravi si trenerski mag,ako ne onda si jajara koja nema blage veze.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
sanse na nam nisu 50-50.....nemoj da se lazemo.....prednost ovih je negde 70-30.....ne zato sto su bolji,nego mi nemamo pojma,a oni ce i takvi kakvi su da nam na o ruk strpaju 2 kom u prvom.....ovaj tim ke smesan,pocev od sadasnjeg djurdevica,koji je kopija gorana obradovica,pa svih ostalih....mi/oni i ako udjemo bicemo kanta za trpanje....
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.381
Kad Djurdjevic bude pogodio aut sutirajuci na gol, nek se javi. Do tad je Obradovic jedan jedini.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Znaci da smo protiv ciganijakosa probali da igramo na nulu, izgubili bi 6-0?
Zanimljiva logika.

Nista onda, protiv Videotona da postavimo taj novi autobus sto vazura kupuje ispred gola, pa da se uzdamo u penale i Stojketa.
Jer mi smo Partizan.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Nemamo trenera i to je svakome ko se iole razumije u menadzment i u upravljanje jasno ( a posao trenera je upravo to, ne zovu ih dzaba u Engleskoj tako). Ocigledan primjer je slobodan udarac Jankovica, ako onako i na treningu iz one pozicije izvedes slobodnjak, ne mozes na utakmici da ih sutiras i tacka, a kod nas se ni ne zna ko izvodi nego se dogovaraju na licu mjesta. Nadam se da prolazimo, na penale kako drugacije :)
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.168
Reaction score
14.547
Локација
Brdo Banovo
Ma vidi prijatelju, razumem ja igrali na rezultat..zavrsi se 0:0 i sta, to je bila taktika?
Da je priznat gol Djurdjevicu, taktika bi verovatno bila "tacan rezultat 1:0"

Jelnsi ti video neku ideju u igri, sem da ne primimo taj gol od Milana? Neka taktika sem nema potrebe da prelazimo centar cesto, ipak je Everton ozbiljan protivnik.
Zaduzenje igraca, da l' postoje ili se sve svodi na potrudis se, pa mozda Bilbao ne postigne gol na Jna?
Kako sad za revans, jos ovakvih 90min.pa da vidimo ko ce ovom prilikom da sklopi okice i sutne penal...

Jasan je meni tvoj matematicki pristup utakmici npr. Liferinga i Austrije wac ( znaces bolje te velikane), ali nalaziti zadovoljstvo i opravdanje u 0:0 sa madjarima na nasem stadionu je jako tuzno. Mislim, za NAVIJACA PARTIZANA. Za matematicara i teoreticara je verovatno sasvim ok.
p.s. u prvom onom svom postu, pobrojah neke "velikane", Ostersunde, Vardare, Serife i sl. Znas sta je svima njima zajednicko? Svi postigli bar po gol protivniku. Neko tako izbaci Bordoa, Galatu, Frajburga..al mi jok, postujemo dostignuca Videotona, pa na 0:0.
P.p.s. poslednje takticko dostignuce Partizana, kad umalo ne dozivih nervni slom..Sirak ( jebena Jermenija) 1:1 tamo, na Jna 0:0..kakvo olaksanje kad sudija "izduva" kraj utakmice.
Od tog ispadanje, Sirak nikako da se oporavi.
Videoton je sledeci, samo takticki!

Upravo, hvala za strategiju, viziju, sposobnost, rad vam nije ostao neprimecen.
nusknvP
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ako od ovih izgubimo i ne treba da igramo evropu, kratko i jasno kao dan. Pitam se samo jednu stvar, gde je nestala ona Đukićeva taktika sa jednim zadnjim veznim i sa "desetkom" na svom mestu, iza špiceva. Suma će teško igrati ono što je igrao Leonardo.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Jel primećuje još neko ,osim mene , da se Tavamba nakurčio i da to nije onaj igrač iz prošle sezone ?!
Počeo i on da mlatara rukama i kao upućuje neke poglede ostatku ekipe ,kao nesto mu nije jasno ...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Meni deluje da on to mlatara rukama zbog sudija, ne deluje mi da ima problem sa saigračima.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ma vidi prijatelju, razumem ja igrali na rezultat..zavrsi se 0:0 i sta, to je bila taktika?
Da je priznat gol Djurdjevicu, taktika bi verovatno bila "tacan rezultat 1:0"

Jelnsi ti video neku ideju u igri, sem da ne primimo taj gol od Milana? Neka taktika sem nema potrebe da prelazimo centar cesto, ipak je Everton ozbiljan protivnik.
Zaduzenje igraca, da l' postoje ili se sve svodi na potrudis se, pa mozda Bilbao ne postigne gol na Jna?
Kako sad za revans, jos ovakvih 90min.pa da vidimo ko ce ovom prilikom da sklopi okice i sutne penal...

Jasan je meni tvoj matematicki pristup utakmici npr. Liferinga i Austrije wac ( znaces bolje te velikane), ali nalaziti zadovoljstvo i opravdanje u 0:0 sa madjarima na nasem stadionu je jako tuzno. Mislim, za NAVIJACA PARTIZANA. Za matematicara i teoreticara je verovatno sasvim ok.
p.s. u prvom onom svom postu, pobrojah neke "velikane", Ostersunde, Vardare, Serife i sl. Znas sta je svima njima zajednicko? Svi postigli bar po gol protivniku. Neko tako izbaci Bordoa, Galatu, Frajburga..al mi jok, postujemo dostignuca Videotona, pa na 0:0.
P.p.s. poslednje takticko dostignuce Partizana, kad umalo ne dozivih nervni slom..Sirak ( jebena Jermenija) 1:1 tamo, na Jna 0:0..kakvo olaksanje kad sudija "izduva" kraj utakmice.
Od tog ispadanje, Sirak nikako da se oporavi.
Videoton je sledeci, samo takticki!

Upravo, hvala za strategiju, viziju, sposobnost, rad vam nije ostao neprimecen.
nusknvP

ok a sad mi fino reci od kojih nasih igraca ti (i ostali ovde) ocekujete neki Partizan tipa sezona 2010? ajde, prosto pitanje... sami ce te doci do zakljucka da mi ne mozemo igrati taktikom gde mi gradimo igru...

sa Leonardom smo makar na krilu imali igraca koji prodje jedan na jedan (i tada igrali bez prave desetke) a od kada je on otisao jedini koji ume da prodje igraca je Jankovic.

jel ocekujes da nam utakmicu gradi jedan Jevtovic, Kosovic ili cak Everton?

lako je kritikovati. slazem se, treba kritikovati kada imas materijala ali sa ovim igracima sa kojim mi raspolazemo nema sta da se prsimo u evropi a pogotovo ne u jednom plej ofu. na stranu to sta ja mislim kao NAVIJAC PARTIZANA i sta su moje zelje,... to je sigurno kod nas sviju na istom nivou ali celu ovu situaciju trebas gledati realno.

mi da imamo ludilo od igraca pa da se i nerviras zbog lose utakmice ali sa ovim igracima je ovo pa skoro maksimum.

cak i ti igraci koji su bili vrh prosle sezone su sada u kanalu,... tu mislim najvise na Djurdjevica, koji nije ni 20% od igraca od prosle sezone i mi nemamo taj luksuz da on sedi na klupi i da umesto njega igra neko treci nego nam igra igrac koji je totalno van forme.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top