Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ko proziva nas koji necemo moci da dodjemo, a nije nas sprecila bolest, neka kupi sezonsku kartu za rupu.
I neka usput jede malog govna.

kapiram da je dozvoljeno ovako nesto da se pise?


Ne znam sta da ocekujem veceras, jos od Augsburga nisam ovako cudno bio miran spolja a nemiran iznutra... hteo sam da se ne preopteretim utakmicom, da sto manje citam o istoj, medjutim ne da mi se, svako jutro sam instinktivno uzimao telefon u ruke i procitao sve moguce vesti! :D

Ja veceras samo zelim da vidim borbu 200%, da izginu, da trce, da ne stoje i ne budu staticni bez obzira na rezultat. Da se ne stede ni jedne sekunde i ja sam zadovoljan.

Srecno veceras i onima na terenu i onima na tribinama i svima ostalima kraj malih ekrana - koji su po definiciji naseg kolege, cigani!
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Treba uvesti Kapitena od pocetka, Everton jedini zadnji vezni, sa sve Tawambom i ozegovicem.. Uhvatiti ih na frku buku prvih pola h, uvaliti ga makar i rukom, sa izuzetno ofanzivnim bekovima, a onda bunker!
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
I popusili bi kao da igramo protiv svetaca iz pariza...
Ne umemo mi da se branimo pa makar protiv timoka da igramo.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ne dopada mi se sto smo se ovoliko raspricali u medijima!

Ali sam ubedjen da nas vajni bajni strucnjak veceras ne ide na pobedu, nego na nereseno, pa da sansu trazi u zadnjem kolu sa nadom da Dinamo izvede omladince....:)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Karma je kurva, a ova kurva nam je duzna i veceras mora da nam vrati dugove ili joj jebo ja mater !!

Moramo, mozemo, hocemo !!!

al5YIy.gif


IDEMO DALJE !!! :partizan_fan:
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Ok, svi se mi uzdamo u Tawambu, Evertona itd, ali po meni je kljuc da se zaustavi Roger Assalé, opasno brz, u prvoj utakmici je tek na trenutke pokazao nesto, ali je kasnije razbijao, opasan igrac. Sad im je tu i Guillaume Hoarau, za razliku od prve utakmice, ze njega ne znam iskreno kakav je, nisam ni gledao, ali cim je bio u PSG, to nesto govori.

Hoaro je najbolji igrac YB, upgrade Tavambe, koji zna da zabije i nogom i glavom...ali pitanje je u kakvoj je formi posle duze povrede, nadam se u losoj!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Boze pogledaj danas i na nas jadne i bedne. Znam da si zauzet, pogledaj nas danas pa ne moras vise nikad. Pomiluj bata Stojketa da izdrzi danas na golu Partizana. Brate Boze ako danas pobedimo necemo zaboraviti da dodjemo na sledecu utakmicu na JNA.

Ako ne mi, ko? Ako ne sad, kad?
Nek se trese JNA, kao jedan grla sva za Partizan...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Nema sta da molimo Boga kad je sve u nasim rukama.

Ovi na Jugu neka pevaju pesmice i masu papiricima, a mi na Istoku i Zapadu zvizduk na svaki napad svajcaraca i jos vaznnije huk da prati svaku akciju nasih igraca.

Kao protiv Groningena, Veleza, Sociedada....
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Hoaro je najbolji igrac YB, upgrade Tavambe, koji zna da zabije i nogom i glavom...ali pitanje je u kakvoj je formi posle duze povrede, nadam se u losoj!

Sad bas odgledah neke klipove dok se nije povredio u YB. U pravu si, ne znam da li bolje bije glavudzom, ili nogom. A i dobro asistira :buhaha

Aj da ne mracim, uzdam se i ja u karmu onda, da vrati za sve do sada
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Meni deluje nestvarno da Partizan obezbedi prolaz već u 5.kolu.
Život me naučio da Partizan u fudbalu uvek prate neki neverovatni porazi i propuštene šanse.

Ajde večeras da bude jedan presedan, 13 godina! Vreme je!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ако ће неко данас да изађе и игра као мртвопувало, онда одмах нека раздужи опрему и отвори неки кафић, киоск, пиљарницу, да не губи време са фудбалом, није то посао у коме ће се хлеба најести.
Данас је тренутак да се буде најбољи могућ, па и колико год је могуће преко тога.
Ко је за то вољан и способан нека се скида, па шта нам Бог да и срећа јуначка.
Бог хоће да помогне ономе ко је спреман да помогне самом себи, а срећа хоће да послужи оне који је и заслужују.
Ако се учини да смо можда инфериорнији од противника, онда опет остаје оно, да није важна величина пса у борби, већ колико је борбе у псу.
Ко разуме и осећа, нека одигра за Партизан, тако је најбоље, ко то није у стању, нека одигра за себе и то ће бити довољно.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Moji snovi gotovo uvek ppstanu realnost. Sanjao sam kako ulazim na forum i kako nam Gazda cestita pobedu od 2:1 i prolaz dalje.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
narode imam brzo pitanje, postoji minimalna sansa da uspem da dodjem za bg, samo sto bi krenuo tek oko 4 ili malo kasnije iz Nisa, busom. E sad ima razlog zasto pitam, uvek kada dolazim, nebitno da li je fudbal ili kosarka, ja imam obezbedjenu kartu, ceka me neko sa kartom ko je kupi za mene unapred, tako da retko idem na blagajnu. Ipak, sada, cak i ako se stvori mogucnost, dosao bih potpuno sam i bez karte, sto je novina za mene. Tako da je pitanje, sta mogu da ocekujem oko karata, guzva? da li cu stici? izvinjavam se sto pisem ovde, ali ovde vas ima najvise, a nema puno vremena..hvala unapred :)
ovoga puta ne bih isao na jug.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Samo hrabro pa šta Bog da. Žilom Oro je klasa od igrača, sjećam ga se dok je igrao u PSG-u i gledao sam ga dosta puta, nadajmo se stvarno da je u lošoj formi sad inače će Stojke da najebe.

Kao što rekoste, prolaz će vjerovatno zavisiti od trojca Stojković-Everton-Tavamba, ali ja ne bih zaboravio Sumu, mislim i da je sam on svjestan da mu je ovo za njega na individualnom planu najbitnija utakmica od dolaska u Partizan, u prvih će 11, bunkera nema, biće širine, biće prostora, mora da pokaže šta zna jer je Young Boys došao da pobjedi.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
@Luka
hvala ti puno!
ne sekiram se, uvek mogu da odem na keln :prekrsti :puke




:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Navikao je nas partizan na sve i svashta ali bi me veceras najvise zaboleo neresen rezultat,ili sa jna da idem tuzan ili srecan kao ker jer trece nema.veliki je raskorak izmedju zelja i mogucnosti ja prvi mislim da je young boys ekipa iznad nas po kvalitetu ali nesto verujem da dobijamo.gledao sam ih za vikend lepo igraju i drago mi je bilo da okrenu za vikend jer se mislim da bas zbog toga kod nas nece proci.gol daje celavi miletic ili 51, 1-0 puna kapa.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
http://sport.blic.rs/fudbal/evropsk...da-smo-u-antickom-dobu-pitali-su-se-i/mchp933


"Pa, opet, ova sportska arena, otvorena 1949. i od tada samo sporadično renovirana, odiše jednim posebnim šarmom. Ta 72 godina duga istorija može da se oseti ovde na svakom koraku, u svemu što pogledate - baš nasuprot fudbalskim hramovima moderne ere, gde fascinantni duh tradicije tako bolno, bolno nedostaje".

Uzivajte u svemu sto sledi jer je to deo nas, bilo da je radost, slava, tuga ili bol.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top