Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
I Ivanovic je registrovan, Juri je izvisio.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ima logike sto je izvisio Ukrajinac. Miletic će možda morati da igra štopera pa će Urošević/Antonov levo a u vezi ih imamo prilično. Kažem možda, posto su Ostoja i Nema povredjeni.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Valjda, kako pišu na cigosport, Nemanja G.Miletić sa ofarbanom kosom neće moći da igra prvu zbog žutih kartona.
Po Ilievu, u vezi Evertona, istom logikom onda i Miletića treba prodati, pogotovo ako rezultat prve utakmice bude povoljan:D
Nema potrebe za njim u revanšu.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Dobra odluka da se ne registruje Juri kod ovoliko veznih igraca. Nema svrhe da odigra tako bitnu utakmicu a nije igrao vise od 3-4 meseca bilo kakvu bitniju utakmicu.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Sto se karata za Cesku tice ja sam danas kupio u klubu 2 karte. Inace nije tacno da smo dobili 500. 700 karata je samo za gostujuci sektor plus smo dobili karte za jos jedan sektor na centralnoj tribini sto su u klubu prodavali.
Ovih 700 verujem da nece ni prodavati nego ce otici jugu.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Jel zna neko kolko je karata prodato?Ja neki dan pročitah da su zbog velikog intresovanja smanjili broj dozvoljenih karata po jednom kupcu sa četri na jednu kartu...
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Tesko da jug moze da skupi 700 ljudi tako da ce poklanjati ili prodavati.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Nije tesko , posto se organizuju dzabe prevozi za Jug , zbog znamo cega podele al nije za ovu temu , tako da bice ...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
S93JQAp.jpg


Još malo... GAZI !!!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.737
Локација
Tamo gde si ti!
Jel zna neko kolko je karata prodato?Ja neki dan pročitah da su zbog velikog intresovanja smanjili broj dozvoljenih karata po jednom kupcu sa četri na jednu kartu...

Prodato je do večeras oko 9000 karata. Mora to bolje Partizanska braćo. Klub nam je posle 13 godina ponovo obezbedio proleće.
Na nama je da podržimo igrače na terenu i napunimo JNA.
Cene karata su skroz pristojne, tako da ne vidim razlog zašto ne biste bili svedoci prolećne predstave na JNA.

AJMO MI NA JNA, 15.02.2018.!!!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
9000??? Jako lose... Sve ispod punog stadiona je neuspjeh za ovu utakmicu.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kako rade i ovih 9000 je iznenadjenje.


Ako ko hoce da popijemo koju pre utakmice nek se javi :)
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
15ak hiljada maksimum ako se ne opamete sa kartama. Ovo je teski debilizam sto su uradili, kako neko iz unutrasnjosti da dodje do karte ako nije vican kupovini preko sajta, koju su zakomplikovali slanjem na kucnu adresu umesto da ti posalju pdf na mejl koji odstampas ili poneses ne telefonu, kao sto rade aviokompanije. I na sve to dostavu naplacuju, i traze da skeniras licnu i posaljes im. Ja ne znam cak ni da li je to po zakonu da se zahteva slanje licne karte, mislim da je vec jednom onaj Sabic pricao da je to protivzakonito da vam neko osim drzavnih organa trazi licnu kartu.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Karte za cigane i Cska su duplo skuplje nego za Partizan-Plzen, za sve sektore.

Sramota je da za ovakvu utakmicu ne napunimo stadion a opet ovaj drbilizam sa kartama je takav autogol da je to sramota.

Ljudi iz unutrašnjosti,okolnih republika,mladji od 18 godina,ljudi koji nisu vični internetu i poručivanju preko ticket line su dovedeni u situaciju da ih glava boli kako da dodju do karte.

Ja sam izvadio preko ticket line i sve to brzo ide ali umesto 4 karte ,sad svako mora sam za sebe,pa još komlikacije oko numerisanih mesta.

Ideš sa 4 druga pa zovi njega, ej koji si ti red,koje sedište ,hocu i ja pored tebe ali nema mesta,itd...

Ko je ovo izmislio ,Partizanu ne želi dobro..

Ali ovo se ne sme propustiti zato svi na JNA..
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sistem je samo do tog trenutka debilan dok se vecina/svi ne naviknu na njega. Svaka promena je na pocetku sranje. Rekli su i sami da je ovo moralo zbog uefe i da ce tek proraditi sistem u narednim utakmicama tj. da ce se onda karte slati na telefon itd. Pa mislis da se svinja nebi radije omastila sa 30.000 prodatih ulaznica a ovako ce biti maks. 20.000-25.000.


Ovaj sistem se koristi na svim modernijim stadiona, sa razlikom da ulaznicu dobijes na telefon a to ce uskoro biti i kod nas. Da smo se mi pitali nebi nikada ni menjali nas sistem ali bez toga ne mozes vise igrati u jevropi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top