Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Nema veze što te gol vodi dalje, čuvaj 0-0 u 83 minutu, ni slučajno ne ubacuj 3 špica, taman posla. 360 minuta 1 gol i to ga špic nije dao,nema nama ništa od nas. Penal tako naš,tako partizanovski.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Neznanje!!! Nisu oni krivi sto ne znaju! Bugari zasluzeno idu dalje!!! Za nas je LE premija!!!! Ostojicu prebiti noge!!!! Dok se ne privatizujemo nema nama napretka!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ми смо јебено најуклетији тим на земаљској кугли. Пљуц, пљуц, пљуц!
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Sta reci :cry:

nemam sta da zamerim momcima, pokazali su ono sto sam zeleo da vidim, a to je da se bore...

Koliko Obradovic nama znaci jebote... neverovatno! :eek:

Od sad pa na dalje i ubuduce, Ninkovic izvodi sve! Decku svaka cast za izvodjenje prekida!

Ali eto to je, koliko se gluposti skupo placaju, iz prve utakmice pogotovo.

Uostalom, djuricu govno jedno smrdljivo, ne moze se bez ulaganja u elitni rang, pizda li ti materina. Idi kupuj krpice i placaj ekskurzijice onoj smrdljikusi!

P.S> jos ako moze neko da mi kaze, da li je ono stvarno bio penal, ili ne ili za direktan crveni :banghead

P.S 2> Sta li ce biti sad sa Rasovicem...?
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Dzaba i Mitar, svaka mu cast sto nije hteo da izadje... Ovo je bas bas dno.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Mi smo jednostavno rastimovani, iz raznoraznih razloga. Ima tu materijala ali ne moze se na ovaj nacin. Sredine nemamo. Kretnja igraca bez lopte je katastrofalna. Imali smo protivnika koji je dosao da igra otvoreno ali...
Ostojicu? Scepovicu? Rekao bih mnogo toga ali nemam snage.
Osteceni smo za 2 prva dosudjena ofsajda na samom pocetku.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Scepovicu jebem ti te usta picko jedna.

Najobicnije smo sise bre.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Drzati DVA (2) zadnja vezna, od kojih je jedan vec puko, kad moras da ganjas gol u zadnjih 10 minuta, i pritom izbacujes najraspolozenijeg igraca sa terena onda ocigledno ne ides na pobedu nego na cuvanje rezultata.

PLAČEM!
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Kratko i jasno. Bez obzira sto ovde protiv Rasovica nesme a da se kaze, covek jednostavno nije trener za Partizan. Sta god se desilo sa upravom, Rasovic mora da ide. Pojma covek nema.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ama bre ljudi koji vam je djavo? pa da su svih 15-16-17 nasih igraca (koliko da je vec u protokolu) na terenu mi gol ne bi uvaljali jos 90 minuta.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Svaka utakmica crveni jebeni karton mi nemamo pojma.

Kakva liga sampiona kakvi bakraci to nije za nas.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
sreca treba da se zasluzi a ko nas vodi ovih godina dobro je da i igramo kvalifikacije za ligu sampiona. prosao je bolji tim,ostaje nam borba sa utesnu nagradu. da dodam vuk ovde snosi maximalno 5 % odgovornosti.. p.s. UPRAVA NAPOLJE !!!!!!!!!!!!
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
I da...krivo mi je za Gulana... brate u ocima mu se vidi da ga nije ni taknuo! Bedara...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Niti sam se nadao pobedi niti prolazu jednostavno tim se ne pravi za 1-2 nedelje, žao mi što će opet samo Rašović i sportski deo da ispašta verovatno.

Bez obzira na sve nikako mi nije dobro nisam onu nadoknadu ni gledao upm. :cry:
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Како смо сејали тако сад жањемо.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Lepo receno, nemamo kvalitet za vise. Po meni nije mi shvatljivo da je ostavio dva zadnja vezna u igri, Djemba-Djemba nemoze da odigra 90 minuta. Nismo imali ni srece u nekim momentima, ali previse smo bili pasivni. Kao da nismo mi morali da jurimo rezultat. Falila i ideja iz sredine terena. Ali znamo svi ko je kriv za ovo: UPRAVA NAPOLJE!!!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Sta reci ,kada ne ide onda ne ide ... primamo golove kao papani ... nema tu puno mudrovanja ... Najgori danas kapiten Ilic ... plus svi mi govorimo kako nam je Partizan u srcu kako nema izgovora da moramo svi da budemo uz klub i u ovako bitnoj utakmici ima ljudi koji zvizde nasem igracu ( ma koji je i ma koliko svima nama da ide na onu stvar ).

Koliko smo sansi imali mi smo morali najmanje 2 zabiti ,nema tu puno pametovanja , ljudi mi smo sve sto smo trebali da napravimo skoro sve napravili osim tog jebenog pogotka.

Plus je Ostoja ... a gospodina , izadji Ostojicu pojacaj tim , jebes bugarske stopere kad u prekidima nasi igraci bjeze od Ostojica ...
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Fudbalski, tu smo gdje nam je mjesto. I evo moram: Rašović je prerano došao za trenera Partizana. Ne vjerujem da će ostati trener. Ono se moralo napasti sa trojcom naprijed posljednjih 10-15 min. Djemba možda bude dobar, danas je ispario u drugom poluvremenu. Ostali u granicama svojih mogućnosti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top