Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Njima je odbrana velika rupa. To se videlo u ovim utakmicama sto je Tun odigrao u svajcarskom sampionatu. Ostaje da se vidi kako ce to da izgleda do naseg susreta. Da nismo u ovakvim problemima, nemali bi sta da se plasimo njih.
Imaju utakmicu u kupu protiv FC Echallens (treceligas) i posle prve utakmice protiv nas igraju u prvenstvu protiv Siona.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Vidite da nam je krenulo na bolje, sto se golova tice. Dali smo 4 za vikend, toliko kao u svim evropskim do sada. Kakvi god da su golovi bili, krenulo je koliko toliko na bolje.

Jos samo da se uigramo i bice super.

Mislim da je u BG-u bitno da odigramo bez primljenog gola jer na strani iz kontre sa brzim Fo10 mozemo postici sigurno makar jedan gol.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Dragi ministre finansija, mi smo umuljali 2 gola uz penal i onaj na kraju jednom pazaru :)

Thun je za pazar druga dimenzija, to su ljudi koji primaju pare za to sto rade u svajcarskoj, znaci postoji neki red. Sigurno su motivisaniji, strucniji, bolji, brzi, spremniji od jednog popisanog pazara, tako da me ta "4" gola uopste ne ulivaju neko poverenje. Jos na to moramo dodati da smo primili 3 gola posto nam je stoperski bedem bušan ko stare gaće od tog popisanog pazara.

Nemam pojma rodjaci, ali tun je j**en igrac za nase uslove, kad vidimo situaciju na terenu i u kancelarijama, pritisak koji se stvorio u proslih mesec dana, taj grč nasih igraca itd..
Bice cupavo...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Iako sam rođeni pesimista i realista ovoga puta uopšte i ne razmišljam, kalkulišem, jer sve je jasno kao dan, ispadamo od Tuna, a sve će biti rešeno već u Beogradu... 0:2 ili tako nešto. Ovaj tim nije sposoban da pobedi NP. Tun je za njih treća dimenzija.

Kraj bilo kakve diskusije o Evropi!
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Pa nema sta, svi mi to znamo, to sto se mi nadamo nekom prolasku, to je zaostavstina grandioznosti i velicine naseg kluba kakav smo nekad bili. Partizanu treba jedan dobar restart i krenuti sve ispocetka.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Partizan neće dati gol u ovom dvomeču. U to sam siguran. A primiti mora. Kraj priče.

Možda postoji promenom trenera neki promil šanse, ali sa ovim snagama na klupi i terenu, no way, ne bi ni La Valetu prošli.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
већ сам то написао .. " на жалост ово ме све подсећа на Шамрок сезону " ...

не видим начин на који би ми могли овакви какви смо да прођемо ове Швајцарце .. ?!! једино да нас срећа послужи , а њу смо потрошили против Ширака ...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
На још већу жалост против Шамрока смо имали чему да се надамо јер смо колико-толико играли. Са овом игром од синоћ и игром против НП, не знам шта можемо да очекујемо. Сјебано је то што ни Тун није звучан противник, да јесте, опет би могли да се наложе ови наши па да и извуку нешто више из себе, овако плашим се тешке бламаже у сред Београда.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
већ сам то написао .. " на жалост ово ме све подсећа на Шамрок сезону " ...

не видим начин на који би ми могли овакви какви смо да прођемо ове Швајцарце .. ?!! једино да нас срећа послужи , а њу смо потрошили против Ширака ...

Daj boze da bude Samrok sezona. Te godine smo na polu-sezoni imali 10 bodova vise od roma.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Trener fudbalera Partizana, Vuk Rašović, imaće dosta problema da sastavi tim za meč sa Tunom u plej-ofu Lige Evrope.

Najveći problem predstavljaće izbor napadača. Prema rečima stratega crno-belih, Mitrović je mislima uveliko u Anderlehtu, Fofana nema pravo nastupa, Šćepović je rovit posle povrede zadobijene u reprezentaciji, a Kojić je u Nišu povredio zadnju ložu i tek u ponedeljak će se znati intenzitet povrede.

Pravo nastupa nema ni Nikola Gulan zbog isključenja na meču protiv Ludogoreca, ali se u tim vraća Jojić koji je odradio suspenziju.

Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://www.sportskacentrala.com/ind...rtizan+na+Tun+bez+napada%E8a%3F#ixzz2cKNEQHq0

Kome treba Tejgo?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Džaba Tejgo kada će naši da ga upropaste. Eno Đemba sa oreolom velikog borca nikako da ukliza, sve to zato što ga je Rašović iskvario.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Dokle smo dosli kad je za 80 h evropska utakmica, a tema mrtva...
Ja ne pamtim evropsku utakmicu koju navijaci Partizana iscekuju sa vise apatije. Nisam napisao interesovanja, nego apatije.

Onda bar da ja, kao osvedoceni mracnjak nesto napisem, mada sam nakon zreba odmah tipovao 0:2 u Bg.
Idem na utakmicu, mada sam sam uveren da nemamo ni 10% sansi za prolaz.
Heh... Sta da mislim... Jedina sansa-odigrati tvrdo, pokusati da se izvuce bar nereseno, pozeljno 0:0, pa u gostima sa Volkovom i tim malim Ganijcem (ako dodje ove godine), na Mitrov smek izbunariti nesto...



Da li verujete koliko me je sramota sta pisem...
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Nisi jedini... Ja sam uvek gajio neki optimizam, ali i tome je dosao kraj. Nemamo sanse, ne znam kakvo cudo treba da se desi pa da prodjemo... Mene je sramota od keve i caleta da idem na utakmicu, jer je i oni gledaju i vide OCAJ i ja dodjem sa tekme a oni me gledaju u neverici i kazu : " I ti si ovo isao da gledas?" :D Ja to precutim , jer mi lek za svaku losu utakmicu bude zajebancija sa ekipom i opijanje :D Od derbija ne mogu da docekam vece da cu se pevajuci vracati sa tekme i ubiti od alkohola jos vise nego kad sam dolazio na tekmu sa nadom da cemo zgaziti protivnika, ali jednostavno ne ide...I ja ne idem u cetvrtak, muka mi je. Mozda sam promasio temu al jbg, moram reci sto mi je na dusi :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top