Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Nemci su isto u problemu kao i mi..
Samo što se bojim da su naši problemi pustili korenje..
Ali optimizma da nema , onda ništa nebi imalo smisla..
...

I oni imaju SNS veprove u upravi? :D
Što se tiče optimizma, tu se slažem. Odigraćemo drastično drugačije nego u poslednje tri utakmice u prvenstvu to sam siguran, ali se bojim da neće biti dovoljno. Nemci su prilično "pismena" ekipa, a to je za nas sasvim dovoljno.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Narode, nema šta da izgubimo. Ako pobedimo, slavićemo pobedu. Ako izgubimo, slavićemo odlazak Milinkovića. Nismo mi toliko loši kao što mislimo. Mi smo u Jevropi izgubili samo jednu utkmicu ove godine. Da, da, nismo igrali protiv aždaja, ali ko god uđe u LE svakako nije duduk!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Gledao sam im highlights i golove protiv Menhengladbaha, Hofenhajma i Atletika.
Naprijed još i nekako ali pozada su tragični.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Nismo mi losi, samo su nam igraci u kurcu.

Uprava napolje.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Mi smo toliko navikli da kretenski gubimo protiv ekipa koje su u kanalu da bi bilo cudo da uzmemo bodove u cetvrtak. A realno nismo mi bas toliko slabi..

Zamislite uzmemo 3 boda...koje bi to ludilo bilo ovde..delimo prvo mesto sa 6 bodova vise od oba seledeca, jos ih dobili obe...liiiiijjj. sci-fi :)
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.070
Локација
100 кураца
Ja ne vidim nacin da mi od Augzburga ne primimo neki tragikomican gol..prosto nadrealno deluje ta solucija.

Da se vratimo sa bodom, bio bih presrecan. Na stranu sto se taj Augzburg raspada, za nas su trenutno ,sa onim fikusom kraj aut linije, Borusija Dortmund licno i personalno. Dodajte na to i jajarski mentalitet igraca Partizana u Evropi, kada treba da se zapne za pobedu, usrace se vec u tunelu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sta se lozite ,koja pobeda koja ludnica ? :) pa nas vozdovac i radnicki nis izotimaju od zivota.. Ovi nemci ce da nas dobiju na zelju,muda i prepad. Nadam se x-u a spreman za poraz od 2-0 ,3-0

Sada gledam kvota na nas 6.15 :buhaha ovo mora da se pokusa iskoristiti :)
 
Последња измена:

Dusko84

Početnik
Учлањен(а)
31.12.2008
Порука
46
Reaction score
5
Локација
Japan,kanazawa
Hvala

Hvala svima koji me podsecaju da u Evropi igramo samo protiv rasapalih ekipa :confused ! Mi smo inace azdaje, sve pobede redjamo u fantastcinoj Jelen Super ligi. :D:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Aha.. a ako dobijemo švavbe onda će biti "poluamaterska ekipa", "raspad" i tome slično
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Њима голман, а нама, у појединим фазама, 75% тима :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.997
Локација
Kobasicarija "Venac".
@web gazda:
oni su trenutno u bundes ligi totalni raspad, a videcemo kolika je razlika izmedju njihove I nase havarije.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
I AZ je raspad u svojoj ligi, nasa grupa je skup svojelignih raspada :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top