Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Koja se cifra moze ocekivati od tv prava, s obzirom na 2 meca sa Junajtedom?
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Ako može jedno ozbiljno pitanje vezano za ovu uigranu akciju iz kornera:

Da li je realno da toliku pažnju posvećujemo tome? Zar to nije upravo posao našeg trenera i naših igrača, da imaju uigrane akcije? Zašto se o tome piše svuda kao da smo izmislili toplu vodu, mislio sam da se tako nešto podrazumeva i čak i očekuje? Hvala unapred.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Манчестер Јунајтед ако се не варам клуб са највише регистрованих навијача у свијету, тако да ће наша утакмица ићи практично у све земље свијета :) Сигурно да ће ту ићи доста новца.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.228
Reaction score
4.048
Локација
Uvek uz Partizan
Šta da kažem sto već nije receno. Oduševljen sam prolazom i grupom koju smo dobili. Uvek bih pre izabrao da gledam Sadikovo neznanje nego Ožegovićevu sebičnost.
 
  • Like
Reactions: BiP

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.196
Локација
Žrnov
Prvo, ne znam što ste svi tako odušeljveni što nam je dopao MU? Zato što očekujete da bude "čistač" - što mi je ok- ili što volite cigane iz Mančestera? Meni su oni jedna od retko odvratnih ekipa. Kad im je ono izginula ekipa, posle toga su ih toliko gurali i forsirali, skoro pa kao ove mandove kod nas. fuj!

Ako se oduševljavate zato što je "atraktivan protivnik", pa jebem mu sve, valjda mi dolazimo da gledamo naš klub, a ne protivnika.

Što se TV prava tiče, ne znam da li to funkcioniše isto kao iz LŠ, gde dobiješ lovu kad uđeš i to ti je to, nemaš dodatno od TV prava.

Inače, žreb je mogao i bolji i lošiji da bude...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.598
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Манчестер Јунајтед ако се не варам клуб са највише регистрованих навијача у свијету, тако да ће наша утакмица ићи практично у све земље свијета :) Сигурно да ће ту ићи доста новца.
Pa naravno da ce svi prenositi, jer smo najbolji i najveci klub na svetu, a i otresli smo ih 1966 sa sve Bestom, Carltonom i Louom..:navijac
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Prvo, ne znam što ste svi tako odušeljveni što nam je dopao MU? Zato što očekujete da bude "čistač" - što mi je ok- ili što volite cigane iz Mančestera? Meni su oni jedna od retko odvratnih ekipa. Kad im je ono izginula ekipa, posle toga su ih toliko gurali i forsirali, skoro pa kao ove mandove kod nas. fuj!

Ako se oduševljavate zato što je "atraktivan protivnik", pa jebem mu sve, valjda mi dolazimo da gledamo naš klub, a ne protivnika.

Što se TV prava tiče, ne znam da li to funkcioniše isto kao iz LŠ, gde dobiješ lovu kad uđeš i to ti je to, nemaš dodatno od TV prava.

Inače, žreb je mogao i bolji i lošiji da bude...

Zato što je najveći klub koji smo mogli dobiti u LE, a svakako i jedan od "najvećih" klubova na svijetu. Da li će biti čistači li ne nije toliko ni bitno, treba nam jedna takva utakmica, jedan takav spektakl u Humskoj ulici. Od Reala nismo veće ime dočekivali, a prošlo je dosta od toga.
Reče kolega gore i podatak za broj navijača, valjda i to dosta govori o njima.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mene iskreno zabole za pare od TV prava ili punog stadiona. I onako će to da ide na "održavanje stadiona"
Činjenica da imamo mogućnost da pobedimo Mančester je za istoriju Partizana velika pozlaćena strana.
Jesu mi draga proleća u Evropi ali nekako primećujem da posle nekoliko godina, utakmica protiv Reala mi uvek padne na pamet kada kažem Evropski Partizan.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Ako može jedno ozbiljno pitanje vezano za ovu uigranu akciju iz kornera:

Da li je realno da toliku pažnju posvećujemo tome? Zar to nije upravo posao našeg trenera i naših igrača, da imaju uigrane akcije? Zašto se o tome piše svuda kao da smo izmislili toplu vodu, mislio sam da se tako nešto podrazumeva i čak i očekuje? Hvala unapred.

Zato sto nam je fudbal u tolkom kanalu brate. A vracali smo se iz minusa, malo vremena do kraja, to mozes da nazoves karakterom pogotovo ako se lozis na pfc.

QUOTE="JasminaT, post: 1061461, member: 4254"]
Ako se oduševljavate zato što je "atraktivan protivnik", pa jebem mu sve, valjda mi dolazimo da gledamo naš klub, a ne protivnika.

Pa malo da gledamo kako igraju sa jakima. ;) ;-)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Baš ovo, vreme je da uzmemo skalp velike evropske ekipe. Meni je samo krivo što se ova uprava skriva iza rezultata stručnog štaba, šta je to što su oni dobro uradili? Pojačanja su opet stigla kasno, neugrani tek treba da nadođu a kao po pravilu čekamo kraj prelaznog roka da vidimo hoćemo li ući u evropu da bismo se dodatno pojačali tj da bismo pojačali ono što nam fali.

Da ima imalo mozga i pameti pa da dovodimo na vreme da se zaradi i od jednog transfera i od ulaska u evropu pa zatim ko igra takmičarski grupu ko dakle pobeđuje u le za svaku pobedu dobije 500 hiljada evra zatim za nerešenu 190 hiljada i mi nismo seljački klub koji treba da trpi igrača samo zato što smo promašili i dali za njega 100 hiljada evra jedna nerešena i eto otplaćen je. Ja i dalje mislim da Sadik može biti koristan ali ne kao golgeter on može ući sa klupe kao džoker da zadrži loptu ima neku brzinu i pogotovo svež sa klupe kad bi ulazio dolazio bi do izražaja. Isprsite se za špica ne blamirajte se sa kombinacijama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.801
Reaction score
29.764
Локација
Beograd
ne znam što ste svi tako odušeljveni što nam je dopao MU? Zato što očekujete da bude "čistač"
Ја сам одушевљен што нам је допао МУ зато што очекујем да ми њега ,,почистимо,,. :D
vreme je da uzmemo skalp velike evropske ekipe
Od Reala nismo veće ime dočekivali, a prošlo je dosta od toga.
Ни Реал ни МУ нису се у досадашњој нашој и њиховој историји баш ,,распуцавали,, у Београду на ЈНА, па нам се некако опет ,,јавља,, тако нешто... :D
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Prvo, ne znam što ste svi tako odušeljveni što nam je dopao MU? Zato što očekujete da bude "čistač" - što mi je ok- ili što volite cigane iz Mančestera? Meni su oni jedna od retko odvratnih ekipa. Kad im je ono izginula ekipa, posle toga su ih toliko gurali i forsirali, skoro pa kao ove mandove kod nas. fuj!

Zato što je sličan nama. Najveći rival mu je ekipa koja je 30 godina bila tim za History Channel, sa izopačenim navijačima koji drkaju na jednu glupu pesmu i do pre 2 meseca su pričali o pet titula, jednom osvojenom pre 15 godina, a ostalim još osamdesetih, isto kao ovi naši mentoli, zato što su imali trenera mađioničara, isto kao mi Duleta u KK, zato što taj njihov usrani najveći rival decenijama priča samo o sudijama i savezima kao naš, zato što imaju United of Manchester isto kao što mi imamo grupe koje nisu saglasne sa zvaničnom politikom kluba, zato što imaju đavola kao znak, a mi grobokopača... Čak se i vreme njihovog pada poklapa sa našim, samo su razlozi drugačiji, a osvajanje LŠ engleske gamadi i ulaženje domaće žgadije u LŠ se takođe desiše u istoj sezoni.

Real, Juventus, Milan, Bajern i Barselona su oduvek imali debela politička leđa iza sebe, a Mančester Junajted je sve napravio sam i zato je najveći klub na svetu, ne računajući Partizan, pa treba da nam bude drago zbog toga što nam dolazi u goste.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Zato što je sličan nama. Najveći rival mu je ekipa koja je 30 godina bila tim za History Channel, sa izopačenim navijačima koji drkaju na jednu glupu pesmu i do pre 2 meseca su pričali o pet titula, jednom osvojenom pre 15 godina, a ostalim još osamdesetih, isto kao ovi naši mentoli, zato što su imali trenera mađioničara, isto kao mi Duleta u KK, zato što taj njihov usrani najveći rival decenijama priča samo o sudijama i savezima kao naš, zato što imaju United of Manchester isto kao što mi imamo grupe koje nisu saglasne sa zvaničnom politikom kluba, zato što imaju đavola kao znak, a mi grobokopača... Čak se i vreme njihovog pada poklapa sa našim, samo su razlozi drugačiji, a osvajanje LŠ engleske gamadi i ulaženje domaće žgadije u LŠ se takođe desiše u istoj sezoni.

Real, Juventus, Milan, Bajern i Barselona su oduvek imali debela politička leđa iza sebe, a Mančester Junajted je sve napravio sam i zato je najveći klub na svetu, ne računajući Partizan, pa treba da nam bude drago zbog toga što nam dolazi u goste.
Hahah, sjajno! :D
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ali poredjenje Liverpoola i cigana je pobijedilo.. Zamisli koliko si veliki klub kad 30god ne osvajaš titulu a taj madjionicar 12-13 i jedva te prestigne.. Vidi se da si simpatizer Uniteda ali nemoj nas porediti sa njima jer nemamo dodirnih tački nigdje. Liverpool je do 1990 bio ubjedljivo najveci Engleski klub sa velikom i slavnom istorijom i njihovim navijačima je plus što kad je došlo teško vrijeme oni nijesu okrenuli ledja klubu!! Naravno nabijem ih na k. za poraz od mandova i isto tako mi je drago što Utd. dolazi na Jna.. Mada meni su i Astana i United isto..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
solskjaer je vec najavio da ce u grupnoj fazi sansu dobiti mladji igraci. neka uradi isto sto I venger protiv cergara, eto nama sanse za lep skalp

batalite te packe lfc vs. mutd. I jedni I drugi su velika I slavna imena svetskog fudbala. nama, kao klubu sa lepom I casnom istorijom, treba da imponuje ukrstanje kopalja sa najvecima
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Prvo, ne znam što ste svi tako odušeljveni što nam je dopao MU? Zato što očekujete da bude "čistač" - što mi je ok- ili što volite cigane iz Mančestera? Meni su oni jedna od retko odvratnih ekipa. Kad im je ono izginula ekipa, posle toga su ih toliko gurali i forsirali, skoro pa kao ove mandove kod nas. fuj!

Ako se oduševljavate zato što je "atraktivan protivnik", pa jebem mu sve, valjda mi dolazimo da gledamo naš klub, a ne protivnika.

Što se TV prava tiče, ne znam da li to funkcioniše isto kao iz LŠ, gde dobiješ lovu kad uđeš i to ti je to, nemaš dodatno od TV prava.

Inače, žreb je mogao i bolji i lošiji da bude...
Mancester, Real, Juventus, Cristiano, cigani... To ti je to otprilike. Sta bih da da nam je umesto njih Roma zapala. Po mom misljenju se na tu pojavu zvanu Mancester pali preterani broj ljudi na planeti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top