Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Prvo zahvalnost do neba ovoj crno-beloj deci sto su pokazali sta je partizanstina :clap:respect ,bez njih nista ne bi valjalo.
Svaka cast timu na karakteru sto smo okrenuli ovo.
Bode oci losa igra,hrabri sto smo pobedili ako smo se raspadali.
najlosiji utisak celavi Miletic,raspao se prolazili ga lagano,Zdjelar i Scekic daleko bilo takodje.
E sad Sadik : Ako ga veceras ne najure sram ih bilo .Onakav bezobrazluk i kurcobolja,to se ne vidja.Covek je operisan od fudbala i ko ga je doveo taj nije citav.
Ipak onaj bezobrazluk sa telefonom je neoprostiv
Za ovakvu reakciju na gol klupskih drugova najurio bih ga veceras.Sram ga bilo .Olos

sadik.png
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ljudi dragi kad citam pojedine komentare imam osjecaj da smo izgubili ?! Prvo okrenuli smo utakmicu, utakmicu kakvu obicno gubimo, kada je protivnik tvrd i disciplinovan, veceras su momci zaista pokazali karakter. Drugo Nemo u izjavi kaze da nisu radili to sto su se dogovorili sa sefom. Trece, Savo kaze da je bilo lose i da nije zadovoljan, posebno prvim poluvremenom. Cetvrto, trcali su svi kao navijeni. Peto, imali smo jos 2-3 100% sanse (ozegovic, Asano...). Dobri su norvezani, ali i mi smo, idemo sa pobjedom na gostovanje, imamo dobre sanse. Momci ce se odmoriti, pripremiti, bice to dobro, ajmo malo pozitive.
P.s Djeca su vojska najjaca!
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Puno toga ste rekli pa cu pokusati da ne ponavljam. Ali imam zelju da prokomentarisem neke parametre.
Prvo, pitanje je da li u prvom poluvremenu igraci nisu ispostovali sta je Savo trazio od njih ili Je Savo ipak pogresno postavio taktiku i bio malo i prevaren postavkom od strane trenera protivnicke ekipe (drugo poluvreme govori u prilog tome).
Drugo, stvarno po mom misljenju treba iskreno pohvaliti malog Urosevica koga su kad nije valjao, mnogi napadali i sta sve ne govorili. Ja prvi. Ove veceri, cini mi se da je bio najbolji.
Trece, neko rece da je Cela ispao kod njihovog gola. Jeste, ali prvo je ispao Pavlovic sto je stvorilo rupu koja se kasnije i spletom nesretnih okolnosti nije mogla zatvoriti.
Cetvrto, prvi sam kritikovao Zdjelara vrlo cesto otkad je u Partizanu. Ali vcrs je bio odlican. Zao mi je sto nemam statistiku da vidim koliko je momak pretrcao veceras jer mi se cini da nije stajao nikako.
Peto, mi nemamo napadaca. Sadik to nije i amin. Nema se u vezi toga sta vise pricati. Ozegovic, pa ono je strasno. Eeej covek koji 20 godina igra fudbal promasi citavu loptu!!! Pa ono neprestano padanje. Obojici se jos koliko vcrs treba zahvaliti definitivno.
P.S. Onaj ko je trenirao fudbal, zna koliko je onakva lopta kod sanse Asana bila teska za iskontrolisati sutem! Ne treba ga kriviti. Na kraju je ipak za pola sata stvorio dve sanse od kojih je jedna pretvorena u gol.
P.S.2 Uh kako skrsismo u prvom poluvremenu onog iz Molde-a sto je kasnije zbog povrede zamenjen. Vrlo blizu penala za njih. Ali nedovoljno. Mislim za penal ne za krsenje :)
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Kolko traže rimljani da uzmu Sadika nazad?

Zdjelar domimirao i ne samo ovu utakmicu, dečko kida. Jedan od retkih koji se krece bez lopte I može da da pas na 50m.

Vujačiću nije igrač za nas, tehnički jako tanko, kao i odbrana.
Natho je ozbiljno pojačanje, ali svi pasovi isključivo ka Bambiju.
Sve u svemu uz Ostoju i možda par izmena u postavi imamo lepe šanse za Ligu evrope.
I da ne zaboravim, Kapiten je zasližio traku!
 
Последња измена:

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Zamislite kako je igracima kada citaju naslove u srpskim medijima i onda dodju ovdje i citaju vase postove ...
Sram da vas bude ... Pobjedili smo a vi ne stajete sa pljuvanjem ...
Pa evo ti i Jasmina onda posle svake utakmice sedite, napišite komentar utakmice i mi ostali ćemo poslušno, bez bilo kakve polemike, pogovora i upotrebe mozga da lajkujemo i to je to...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Walt,Ozegovicu ti li si?
Sadik je odigrao uzasno,ali Ozegovic je bio duplo gori! Sadik je cak dobio dva-tri duela,ovaj nije dobio ni jedan!
Reci za Sadika da je los a ovamo svaki drugi post spominjati kako je Ozegovic dobar i koristan je blasfemija.
Uvek bi pre izabrao Sadika nego Ozegovica! Uvek! U svakom smislu je bolji od raspalog padavicara Ozegovica koji danas nije dobio ni jedan jedini duel nego je padao kao uvek i koji je celu loptu uspeo da promasi!
Slazem se samo da nam treba bolji igrac od obojice. Sadika bi ostavio kao zamenu. Mada posle ovoga veceras i onog sta je radio na tribini pitanje je dal ce biti tu jos dugo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bravo crno-beli !!! Bravo crno-bela deco !!!

Ne volim kad primimo gol kući u evropskim kvalifikacionim utakmicama ali s obzirom na okolnosti i kako je sve izgledalo pred kraj poluvremena kad smo primili taj nesretni gol ( jer onakav gol od dve stative samo mi primamo ) na kraju se jako dobro završilo po nas.

Jako loše prvo poluvreme srećom ipak završavamo u egalu nakon jakog lepog i bitnog gola Sumice. Odličan okret i šut na Tošićevu asistenciju. Ostalo dosta loše, iako ni Molde nije nešto posebno pokazao. Drugo poluvreme nešto bolje uz nemoguć ali ipak moguć promašaj Asana koji se kasnije iskupio u učestvovanju kod akcije za pobedonosni gol. Samo i da pomenem neverovatnu situaciju ali ipak za nas tj njega vrlo verovatnu kad Ožegović smeta Tošiću da loptu zakuca u gol. Na svu sreću stižemo do pobede nakon sjajne akcije kad prvo Asano odlično poigrava opet vrlo dobrog Uroševića koji još jednom asistira Tošiću za gol. Napokon Bambi Tošić. Natho će biti klasa, to se videlo za 20-ak minute njegove igre.

Neće biti lako tamo na veštačkom terenu ali nekako mislim da ćemo lakše igrati. Ovi će da se otvore. Gol ili dva tamo rešavaju sve. Idemo po to.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da li je vas bre jebeno ba rmalo sramota?! Pa znate da kenjate kad nas pljuju po medijima, a ata vi radite?!
ALO BRE POBEDILI.SMO!!!
Daj bre Jasmina ne padaj na tu željko pantić patetiku, ja opet kažem da li se vi sećate medija za vreme vesica u zvezdi, i kako je izgledao kkp?
Mozemo i da nemamo i da imamo, selekcija se mora bolje odraditi, ne može toliko igrača slabih na lopti jakih u prostoru itd, da ne idem u dubinu, ovo je bilo jadno ako ništa zbog one dece da gledaju kako Sadik šutira loptu van 16 da ne može da dođe do gol linije, pa baciće loptu u đubre kad vide ono...
Zanela nas je ona malatija ovde a to je jedina ekipa protiv koje smo mogli da odigramo na kontre, a njima zvoni na sve strane u odbrani...
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Pa evo ti i Jasmina onda posle svake utakmice sedite, napišite komentar utakmice i mi ostali ćemo poslušno, bez bilo kakve polemike, pogovora i upotrebe mozga da lajkujemo i to je to...

Utakmica je bila ruzna, norvezani fizicki prejaki i takticki ozbiljan tim... Sta ti mislis da se mi ne nerviramo ?
Mogli smo ih dobiti i sa vise razlike, a mogli smo i da izgubimo ... Meni je licno remi bio puna kapa nakon prvog dijela ali sva sreca dobismo...

Znam i ja da nismo onakvi kakvi bi svi zeljeli da smo ali to nam je sto nam je ... Ja volim klub kakav god da je bez ustrucavanja i hejta ...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pa evo ti i Jasmina onda posle svake utakmice sedite, napišite komentar utakmice i mi ostali ćemo poslušno, bez bilo kakve polemike, pogovora i upotrebe mozga da lajkujemo i to je to...
Pa.ne radi se o hvalospevima nego o realnosti. Igras na rezulat dvomec, gubio si 0:1 i preokrenuo, trener napravio prave izmene i preokrenuo utakmicu i prvo sto se pise je da nista ne valja.
Pa eto vam heroja nacije oni igraju vrhunski
@Stojance kao.da sam ja slepa pa.ne znam.da nemamo spica ali bar u prvih 2 sata poe utakmice moze da se pise pozitivno nesto. Imamo celu nedelju za kritikovanje. Da je neko ponudio 2:1 pre utakmice u ovakvoj situaciji svi bi pptpisali na keca da ne igramo
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Asano je danas promašio nešto što bi teško i mnogi drugi dali. Lopta koja ide iza leđa je sve samo ne zicer. Probao je fudbalski, iz prve, promašio, dešava se.
Ono je nemoguca lopta bila kako je padala a on takodje bio u padu. Samo budala moze ono zamjeriti. Natko se mora osposobiti za 70 minuta za 7 dana. Mozda nam od toga zavisi prolaz. Usli smo u sezonu bez napadaca, Savo je sam sebi skocio u stomak jer je insistirao i cekao Sadika. Ako bude poceo u Norveskoj ja sam sa Savom zavrsio.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Bravo crno beli!!!
Srce puno zbog pobede pred klincima.
Klinci koji su održali lekciju iz navijanja.
Nažalost igrom nisam oduševljen.Tačnije bolje nismo mogli i u tome je problem.
Naše najbolje je dovoljno za prolaz samo uz nevidjenu sreću.
Mi smo igrali 90+ minuta bez napadača.To nije dovoljno za LE.
Sadik već sada ima veliki uzorak utakmica koje govore da momak ne zna da šutirati,gubi vazdušne duele,ne ume nogom primiti loptu,ne ume se zagraditi.Definitivno je možda za 4tog napadača u našem timu
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Walt,Ozegovicu ti li si?
Sadik je odigrao uzasno,ali Ozegovic je bio duplo gori! Sadik je cak dobio dva-tri duela,ovaj nije dobio ni jedan!
Reci za Sadika da je los a ovamo svaki drugi post spominjati kako je Ozegovic dobar i koristan je blasfemija.
Uvek bi pre izabrao Sadika nego Ozegovica! Uvek! U svakom smislu je bolji od raspalog padavicara Ozegovica koji danas nije dobio ni jedan jedini duel nego je padao kao uvek i koji je celu loptu uspeo da promasi!
Slazem se samo da nam treba bolji igrac od obojice. Sadika bi ostavio kao zamenu. Mada posle ovoga veceras i onog sta je radio na tribini pitanje je dal ce biti tu jos dugo.
Ožegović prosečni livadar je za Sadika lično Van Nistelroj može tu i tamo bar da da neki gol i odigra neku loptu,a obojica zajedno su za potpalu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.526

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
539
Daj bre Jasmina ne padaj na tu željko pantić patetiku, ja opet kažem da li se vi sećate medija za vreme vesica u zvezdi, i kako je izgledao kkp?
Mozemo i da nemamo i da imamo, selekcija se mora bolje odraditi, ne može toliko igrača slabih na lopti jakih u prostoru itd, da ne idem u dubinu, ovo je bilo jadno ako ništa zbog one dece da gledaju kako Sadik šutira loptu van 16 da ne može da dođe do gol linije, pa baciće loptu u đubre kad vide ono...
Zanela nas je ona malatija ovde a to je jedina ekipa protiv koje smo mogli da odigramo na kontre, a njima zvoni na sve strane u odbrani...

Upravo o tome se i radi, poserem se u usta ostoji, vazuri, vuceli, ilievu, profesoru furuni, i ostaloj gamadi, ali ovde se igracima FKP-a ne daje isti kredit kao i igracima KKP-a, i to je nazalost jebena cinjenica...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top