Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Boze pogledaj nas sjutra i daj nam za protivnike timove koje smo u stanju da nadigramo i prodjemo u nokaut fazu LE, mole ti se Grobari, tvoji srpski sinovi.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nas Norveski brat Kristian Kars slavi ulazak Partizana u LE! :partizan-fan: :D
https://www.facebook.com/plugins/vi...deos/10157249486375907/&show_text=0&width=267" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

To je inace ovaj lik
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Uh kakva utakmica, ali ima nešto u ovom Savinom Partizanu što mi govori da nije ovo onaj naš Paća od ranije koji ispada posle ovako glupo primljenih golova...Ovaj Partizan se vraća to je najbitnina stvar!

Idemo crno beli gaziiii breeee!!!
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Paok, Bate, Torino, Legija, Maribor, Steaua, Aek, Rijeka, Zorija, Spartak, Strazbur su timovi koji su večeras ispali iz LE i istu će gledati na tv-u tako da sam ja PRESREĆAN!!
Utakmica se već većeras zaboravlja i čeka se žrijeb. Odlično je da smo u 3 šeširu koji djeluje jače od drugog a od četvrtog je pet puta jači. Nadam se nekom jakom timu i dva slabija (jaki može United zbog prodaje paketa i sl. a dva slabija da napadamo prolaz)
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
367
Reaction score
2.290
Локација
Kraljevo
Svaka čast Savu i momcima na prolazu u ovako teškom trenutku za Partizan! Šteta što ovo smeće od uprave nije imalo muda da ostavi Pavlovića i da sa još jednim špicom proba da igra takmicarski u LE ove godine. Živeo Partizan!
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
BRAVOO CELAVIII,BRAVO PARTIZANE!!!
Svaka cast ekipi i Savi i svi na JNA u nedelju da ih podrzimo zasluzili su...
Voleo bih Mancester i dva slaba protivnika pa da prodjemo lagano:napred-partizan:
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Braćo nek nam je sa srećom!!! Presrećan sam noćas, skoro i da sam zaboravio da odosmo u Evropu bez špica!
Što se žrijeba tiče, drugačijeg sam mišljenja, volio bih totalnu grupu smrti, sa što atraktivnijim rivalima, zbog atmosfere i krcatog stadiona. Realnost je da su nam s ovakvom ekipom šanse za prezimljavanje minimalne, zato neka bude sjutra:

Manchester United
PSV Eindhoven
Partizan Belgrade
Glasgow Rangers
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Izvlačio sam na el draw simulatoru i dobio ove protivnike Dinamo Kijev, Kopenhagen i Slovan što se mene tiče ovakve bih protivnike želeo ne toliko atraktivne, ekipe koje nisu za podcenjivanje ali opet ekipe sa kojima se može igrati. Kome je potreban atraktivan rival da bi došao na stadion taj nije pravi navijač i šta mi na kraju krajeva imamo od toga što bismo igrali protiv atraktivnih rivala i da ne prođemo grupu. Zato što neatraktivnije a da što duže budemo u toj evropi. Ajmo crno beli!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ima bas dosta ekipica sa kojima bi mogli da se pobijemo. Nemam problem dam zapadne neka ala iz prvog sesira, ali bilo bi sjajno kad bi bar iz jednog od preostala dva dobili protivnika po meri. Necemo valjda maleri.
Man utd
Kopenhagen
Partizan
Lask
Uglavnom, momci i savo, svaka cast i hvala za ovo do sada!
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Cestitka za prolazu u grupnu fazu. Nije bilo sjajno ali bitno je da smo prosli. Malo da se pojacamo i bice to dobro.

1.Porto
2.Seltik
3.Partizan
4.Ferencvaros
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ja bih voleo Romu, imamo neke nerasčišćene račune, kad smo vratili Videotonu, vreme je da vratimo Romi, neki Seltik i Dudelange, ma dajte koga hoćete, samo nam dajte kasvetnog špica. Odbrana nam je dobra, bolja nego ranijih godina, sredina će da radi ali špic, ljudi božiji. Mi svaku utakmicu igramo prvo poluvreme sa jednim pa drugo sa drugim napadačem. Sad smo u grupnoj fazi, možemo naći adekvatnog napadača, ovi sada ne mogu da teraju ni našu ligu, da ne govorim o kupu i LE. Koja je lova ušla u klub, verujte mi, nije problem finansijske prirode, ovde je problem samo kadrovski. Kod nas je sportski deo uvek bio ispred uprave i to se i danas pokazalo. Nije Partizanština debeli profesor u plavom džemperu koji siluje našu himnu u svlačionici.
Vidiš igrače i stručni štab, tebi drago, vidiš upravu, povraća ti se. Nego nije to samo naš problem, da ne pričam kako navijači MU ili Livera neće da čuju za svoje uprave. Idemo dalje, bilo bi nestvarno da umesto vazure gledamo Mijata ili umesto vučele Antića.
 
  • Like
Reactions: BiP

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
Samo ću reći,VOLIM PARTIZAN...

Nije tema ali ako mi neko može reći kako da stavim video klip da vidite kakvo je veselje bilo večeras u Banja Luci
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Zeleo bih da dobijemo Rendzerse,imam osecaj da bi ih nacepali u dve utakmice ako nisu u nasem sesiru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top