Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Postavlja se pitanje da li je taj redar uopšte to uradio?!
Mi znamo kakvi su cigani ovi Portugalci, ja im ne verujem ništa, želeli su na drugi način da preokrenu tok utakmice.
Onaj komentator na Areni je sraman, kao da je na sahrani i maleriše celu utakmicu, morao sam da pređem na rts, nisam mogao da ga slušam više.
Ako uzmemo 3 pobede i jednu nerešenu to je 8 bodova za klupski koeficijenat ove sezone, ima tu i bonus bodova, pa proleće, znači sada je vreme da postavimo najbolji koeficijenat i nadmašimo onih 7 bodova kad smo igrali proleće.
Sa Švajcarcima se borimo za 13 a sa Belgijancima za visoko 12 mesto.Ja smatram da smo najverovatnije 13 kao država ove sezone, ogroman benefit, kao Danska ove sezone, znači 3 kluba sigurna u grupnu fazu.
Neophodna su pojačanja, kupite ovog Linkolna, pa ne košta 3 miliona, ako ne imate bekove, eno dobrih igrača u Šerifu al teško do njih, igraju ligu šampiona.
Soči je dosta jači od Santa Klare, eno pred naš meč sinoć su bili prvi u Ruskom prvenstvu, što pokazuje naš kvalitet.
Japanca je čuvao Natko a ne Zdjelar, on igra zadnjeg veznog pa je retko imao posla sa Zdjelarom sinoć, čini mi se da se Natko nije odvajao od njega i Japanac je bio daleko od dešavanja na terenu, taktikom smo ga odsekli.
Inače da dodam, samo je CSKA Sofija kao nenosioc u PO LK ušao u grupe, to pokazuje koliko nam je važna bila sinoćna utakmica, pošto verovatno na kraju sezone možemo očekivati 8+ bodova za klupski koeficijenat a briše nam se sezona sa Đukićem.

Za redara nisam siguran, ali za par ljudi sa severne tribine jesam. Video ih svojim ocima, i pored cinjenice sto su im svi oko njih sugerisali da ucute, oni su nastavili svoj performans jos 30ak sekundi. Pronaci doticne pomocu kamera, ako zaista postoje na tribinama, i dozivotna zabrana prilaska stadionu. Iskljucivo se na taj nacin moze iskoreniti ovaj problem. Ajde da se nadamo da niko od ovih delegata nije to video.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Jeste im najbolji igrač, i odličan je - da se razumemo. Ali to što je stajao tu gde je stajao je zasluga Saše Zdjelara, i to treba reći.
Ja iskreno, ne bih volela nijednog njihovog igrača da dovedemo. Možda je moj rezon glup, ali ako su naši igrači, ovakvi kakvi su, i za koje mi smatramo da nisu za Partizan (nekad i neopravdano, a vrlo često i opravdano), uspeli da njihove najbolje igrače neutrališu - šta će nam takvi igrači? Ok, možda bi se oni i uklopili i doneli nam boljitak, ali ja bih ipak, ako ćemo nekog dovesti, da to bude zaista neko pojačanje.
Pa naravno.
Mi imamo bolje igrace, dosta.
Liga nam je slaba, tesko je igrati fudbal iz takve lige. Tesko je dobro se fizicki i mentalno spremiti.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
А јеси се усрећио :D
Са јебеним Страјнићем који је највећу емоцију и жар показао када је сав усхићен повикао "офсајд Јовић".
Јел против Сочија или раније на РТС-у нас коментарисао неки баш добар коментатор, лик ме одушевио како је коментарисао, тачно за неповјеровати да такав један обитава на РТС.
Али очигледно да није задовољио, док су нам поново увалили Страјнића "Не не".
Nisam al je Strajnić bolji od ovog što je prenosio sinoć sahranu.Lik maleriše celu utakmicu, te ovaj ništa nije pokazao, te onaj, te navodi 10 minuta pre kraja od kog smo ispadali i kako smo samo 2 puta prošli u grupne faze kad smo bili domaćini u revanšu.
Veoma značajna pobeda i sa finansijske strane i stabilizacije kluba od silnih lopova koji su nas okupirali.
Ako zadržimo 12 ili 13 mesto, šampion Srbije u sezoni 2022/23 počinje u PO lige šampiona, vicešampion počinje u 2 kolu kvalifikacija LŠ i treba samo jedan dvomeč da proše za grupe a osvajač kupa igra PO lige Evrope i ima obezbedjene grupe.
Znači sada da se napadne titula i u naredne najmanje 3 sezone da budemo šampioni i da se u igračkom smislu odvojimo od ciganja.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Koliko sam razumeo, biće poludirigovan žreb zbog termina i mi bi izleda mogli u Grupe A,B,C i D
A ne u E,F,G i H, da bi igrali u različitom terminu od cigana koji su u F a LE i LK se igraju istog dana pa UEFA razdvaja termine klubova iz iste zemlje.
 

Beckerecanin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
42
Reaction score
264
Локација
Zrenjanin
@Nisi Boga mi ni na zapadu se ne sedi bar sto se tice evropskih utakmica... a sinoc sam odgledao snimak utakmice, mislim da se zalio na nekog redara eventualno fotoreportera ili klinca za lopte jer je jasno pokazivao tacno ko mu je dobacio i mislim da je 4.ti sudija tako i preneo delegatu, da je samo 1 covek u pitanju... zamisli imas Rikija i Sumu u ekipi a nekome pokazujes da je majmun jer je crnac?!?!?! To ne moze biti navijac Partizana, ma ni simptizer...ili cigan ili placen za tako nesto


Pa i da nemas Rikija i Sumu, samo pravljenje razlike medju ljudima zbog boje koze je po meni znak mentalnog oboljenja ili IQ-a na nivou kuvanog krompira.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top