Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Trebaju nam 3 boda za (borbu za) prvo mesto i vi biste pre utakmice bili zadovoljni remijem? Zanimljivo
Буразеру, с обзиром да вучем трауме од Кроације (Динама) Рапида, Славије, Петах Тикве, ја сам задовољан резултатом. А да су имали среће, могли су да нас петардирју.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Da nisu uveli to treće takmičenje, mi bi igrali Ligu Evrope. Protivnici nisu ništa slabiji, ni u grupi, niti u kvalifikacijama. To je realno stanje.

Nadam se da ovo nije ozbiljna izjava, nije liga Evrope ni blizu lige Šampiona, ali isto tako liga konferencija nije ni blizu lige Evrope.

(znam da ''igraju'' Tottenham i Roma)
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.750
Reaction score
22.859
Локација
Beograd
Pop igrač utakmice a ti kažeš nisu stvorili krštenu šansu. Svašta a baš svašta....
Piše lepo, do izjednačenja, nakon toga je bilo seci uši, krpi dupe, bili smo grogirani bokser, ali da su nas nešto odlučili, izvinjavam se, ali to nisam primetio, šutevi sa 20 metara su bili dobri, ali realno da su ušli, Popa bi stavili na stub srama...
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Буразеру, с обзиром да вучем трауме од Кроације (Динама) Рапида, Славије, Петах Тикве, ја сам задовољан резултатом. А да су имали среће, могли су да нас петардирју.
Zadovoljan sam tek posle isteka 90og jer su, kao što kažeš, mogli komotno da nam strpaju 5 komada. Ali svakako ne bih prihvatio remi pre početka utakmice, čak i da su nas petardirali opet ne bi smelo da se dovodi u pitanje 6 bodova protiv ova 2 poluamaterska kluba.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ajmo novi front... jebes borbu za titulu i trenutno prvo mesto sa solidnih +8 (uz mec vise nad govnima), jebes i ovo "trecerazredno" takmicenje gde cemo se ipak plasirati dalje kao drugi... jebes sve samo neka se frontovi otvaraju.

StrikeFront - Front = ostajem na Strike, jebes ovo Front :D
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Kako mislis sta predlaze? Pa nije on Vazura ni Rajo Bozovic, ni bilo ko da bi odlucivao o bilo cemu bitnom u klubu. Bas kao i ti, isnosi svoje misljenje verovatno zato sto voli Partizan.

Jedno je da kazes sta mislis o utakmici i igri, a drugo je da ulazis u to kakav je kriterijum za posmatranje Partizana kod drugih. I da taj kriterijum okarakterises tezim recima. Jedno je da kazes 'ja sam neazdovoljan', a drugo je da kazes 'i ti treba da bueds nezadovoljan'. Ako krenes da ulazis u tudje dvoriste onda makar budi konstruktivan, pa predlozi nesto, ako vec treba da menjam svoj kriterijum.
I kolega koji je o kriterijumima pricao, posteno je predloge i dao. I eto... Niti smo mi sto nismo ekstremono nezadovljni ekipom ovce, koje podrazavaju Vazuru, niti ste vi sto ste nezadovoljniji neki frustrirani debili. Posmatramo drugacije.


A to za te menadzere bi mogao da pojasnis, jer sta ima da objasnjavas nekom ko zna o cemu se radi. Valjda treba da obajsnis to nekome ko nije tako dobro upucen kao ti. Ja samo gledam ekipu, nisam u kancelarijama na severu bio 10-11 godina. Ne znam ko tamo sedi vise. Mogao bi da kazes imena tih menadzera, koji slelektiraju Stanoju ekipu. Mozda bi vise ljudi onda shvatilo o cemu se radi, pa bi im se otovrile oci. Braca smo, navijaci, treba da delimo stvari... ;)
 
Последња измена:

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
@LuizEverton
Брате, ја као старији навијач гледам ствари другачије. Тренутно поред овакве, полтронске, лоповске, дупеувлакачке управе једино где треба да се фокусирамо је првенство. Ако нам се дозволи да освојимо титулу и онда да се направи бољи тим (мада ја то од Вучеле не очекијем) којим ћемо пробати да уђемо у ЛШ.
А од ове сезоне у Европи једино што желим је да презимимо и да се тамо на пролеће не обрукамо. Евидентно је да у Европи нисмо конкурентни чак ни у овом трећеразредном такмичењу.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
@monSi

Sve ovo što si napisao je tačno, zato i boli.

Prvenstvo je obezvredjeno odavno jer osvajamo samo ako nam se dozvoli. Klub vode poltroni, lopovi i neandertalci na svakomu frontu.

A mi i dalje živimo u zabludi da smo onaj pravi Partizan koji se bori za nešto i predstavlja nešto dok nas sve više uništavaju u svakom smislu i titula to nažalost neće promeniti iako je lepo uzeti je eto.

Niko ovde ne nudi neko rešenje jer rešenje u ovakvoj političkoj situaciji ne postoji, ali boli, klub je odsečen od svojih navijača i neko "bolje vreme" nije ni na vidiku dok ljudi raspravljaju Stanojevića i Miloševića..
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
@Micun Ne znam ni sam, mozda drugacije gledamo i na to kako forum treba da izgleda. Sve to sto si napisao je ok, ali ono, delimo tu jednu zajednicku osobinu svi (valjda, posle ovog sranja sa prevarom ni to ne znam), pa je i logicno da obe "strane" guraju malo uopsteniju pricu. Rekao sam sta mislim, pa da se ne ponavljam, zavrsicu ovde.

I hajde, znamo svi odgovor na to pitanje, cak mislim da ni Dusan nije bio ozbiljan. Ali cisto da ispostujem diskusiju:
-agencija koja je ucenjivala roditelje dece, kojom upravlja Nedic preko svojih ljudi, a u kojoj su izmedju ostalih ugradjeni i sin Danilo i Milos Vazura.
-Falji.
-Pukovnik Rajo.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
@LuizEverton
Брате, ја као старији навијач гледам ствари другачије. Тренутно поред овакве, полтронске, лоповске, дупеувлакачке управе једино где треба да се фокусирамо је првенство. Ако нам се дозволи да освојимо титулу и онда да се направи бољи тим (мада ја то од Вучеле не очекијем) којим ћемо пробати да уђемо у ЛШ.
А од ове сезоне у Европи једино што желим је да презимимо и да се тамо на пролеће не обрукамо. Евидентно је да у Европи нисмо конкурентни чак ни у овом трећеразредном такмичењу.
Slazem se sa svim sto si rekao, pogotovo za upravu. Ali eto ne mogu da se ne setim kako je dosta ljudi sa foruma a i drustvenih mreza uopste "upisalo" 4 boda protiv Genta i obavezno prvo mesto u grupi, a nakon utakmice budu zadovoljni sa bodom. I nekako mi je mnogo glupo kad se najavljuje napadacki fudbal, a u praksi bude kifla, vracanje lopte nazad i cekanje kiksa protivnika
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ovaj klub je postojao i pre aktuelnog rukovodstva, kao i menadžerskih kombinacija. Postojao i postojaće i nakon njih.
Što bi legendarni Dule rekao, "Sve će se to jednom lane zvati".
Sad, koliko će ovo trenutno stanje trajati.
Na žalost, verujem da ćemo još izvesno vreme morati da se zadovoljavamo bodom protiv jednog Genta iz dva meča.
Da i dalje uživamo u fudbalskim majstorijama Miljkona, Jojića, Pantića, Miletića..
Pitanje je samo. Dal ćemo u trenutnoj eri, doživeti da dobijemo iole neku nazovi jaču utakmicu.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.255
Reaction score
2.951
Zaista ne shvatljivo da tako panicno igramo kad povedemo u evropi ,ptotiv malo jaceg protivnika..milion puta sam gledao ovaj scenario…pogubimo se i samo cekas onaj trenutak kad ce gol da primimo..
Pantic?! Ko je rako da ce da bude pojacanje…jnjemu je gornja granica ova nasa linglong liga…
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
@RamaPFC
Тако је брате. Ја сам као навијач од кад нас је ово зло узело под своје у неком стању навијачке хибернације. Не могу да разумем људе који се ложе. Партизан волим као ока два и волећу га док сам жив. Питање је да ли ће нам бити дозвољено да освојимо титулу. И да ли је ово наше прво место можда неки договор или ко зна шта већ. Ова багра од цигана ради шта хоће. У свим фудбалским и политичким порама су њихови људи.
Па јебо те они су измислили некакву титулу из 1946-е и то им је прошло. Наша управа на то ћути. Па тако нешто нигде у свету није забележено. Плаче ми се кад се сетим шта смо били као клуб за време Зечевића ма ко шта мислио о њему.
Дуг нам је званично 30 милиона. И све више тонемо. Па шта ће да буде од клуба за годину, две, три? Питање је да ли ћемо постојати и опстати као клуб!! А ми се ту нешто ложимо на Европу!
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Najjači utisak sa večerašnje utakmice.
Nije ulazak Lole umesto Natka.. To čak i mogu i da razumem.
Nekada su se menjali Suma/Natko.. Danas je to Lola. Tako je, kako je..
Ali, ok.. Trebalo je neko da zameni Natka. I ok. Realno, Lola je i to što je odigrao, odigrao korektno.
Najjači utisak mi.. Nije tu reč o mentalitetu (Iako donekle ima i do toga).
Neko je večeras rekao igračima da čuvaju , nerešen rezultat.
Nije uzalud zamena u nadoknadi vremena i ono kilavljenje Pantića dok je izlazio.
Ej bre.. Oni na 1:1 kidišu kao osice. A, generalno, odgovara im i nerešeno.
Oni kidišu, a mi odugovlačimo i čuvamo 1:1 ili 166.000 eura, koliko donosi nerešen rezultat u grupi.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ovaj rezultata je realan ,isto je trebalo biti u Bg. Samo nzm zašto nas karma ne pogura da ostane 0:1 kao njih u Bg .
Svakako smo bolje odigrali nego u Bg , odnosno u BG smo bolji bili zadnji 10-15min dok smo u Belgiji imali daleko više minuta pametnije igre.
Mislim da nas je ovaj dvomeč sa Gentom nečemu naučio.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Slabo generalno pišem, a na fudbalu uopšte , jer ga puno volim, a naš mi izaziva toliku nervozu i agresiju da ga gledam pa 6 min iskuliram pa opet vratim.
Samo sam ovo hteo da kažem, sve sve, ali da ti zamena bude Lola ,bivši igrač već 5 godina, sta onda taj Lazar Pavlović radi na treninzima, sta radi uopšte više u klubu. Isto Rikardo , zar ovi klinci ni pri 3:0 u prvenstvu ne zasluže tih 15,20 minuta da osete, sta je sa Stulicem kao u zemlju da je propao, sta mi radimo ako ne pravimo neke igrače ? Ako struka procenila da nisu dovoljno dobri, puštaj ih na slobodu sta zauzimaju mesto. Uvek smo imali našeg štopera potencijala, sada sve neki u dobrim godinama, a realno suv prosek. Čini mi se da ide sve gore i gore.

Svim snagama na titulu ,da boli ciganšture.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Gde je Bajbek i ko ga je doveo?
Kolika mu plaćamo da trenira sa nama?
Ko ga je doveo? Čija je želja bio?

Menig?
Ajde videćemo od njega šta da očekujemo.
Plata verovatno u visini Kleove i Leonardove a, ili tu negde...
Ipak je iz Ajaxa. Ima pedigre. Za sad samo to.

Čukarički Pantić?

PIsle ciganskog kiksa i naše pobede sam dobio ban. Jebiga ovo prvo sam morao da zalijem žestoko.

Da li je trener odgovorio za faul na derbiju? Zaista ne znam. Čovek se zakleo da će da kaže odmah u subotu.
Nije valjda, ovoga mi krsta?

O utakmici je rečeno. Branimo nerešeno. Publika zvezdi Čukaričkom Pantiću zbog zadržavanja vremena. Vuče se...

Daj Bože titulu. Ali kakav nam tom ostaje... Koga plaćamo, kome produzujemo ugovore, koga angazujemo u sred sezone. Ne liči mi na zalig za budućnost.

Ovde se čak pominjalo i da nas ne petardiraju ovi.
E to je Partizan.
Pa sad, dobro je 1-1. Iako nam to ne završava posao.

Ja ne znam nikoga, ko je oduševljen našom igrom i filozofijom uopšte.
Mada uglavnom znam ljude 35+ godina. Možda je do toga.

I posle ove sezone ima sezona. Trener je najavio da želi da ide. Da osvoji titulu i da ide.
Nama ostaju Miljkon, Čukarički, Zeka i još mnogi...

I što je greh ako se kaže da je trener svedočio u korist smrdljivom terzića? Ili terzin brat blizanac beše. To stariji znaju šta je u pitanju.
To je istina. Podržao ga je ispred suda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top