Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.257
Reaction score
3.741
Čestitke Stanoju i momcima. Gazimo dalje. Lepa atmosfera na stadionu i dobra fora sa semaforom. Da li sigurno igramo prvu kod kuće?
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
2.001
Reaction score
7.643
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ja sam oduševljen rezultatom i lakoćom sa kojom smo savladali ove Čehe. Da Rikardo nije dobio crveni (deluje mi nezasluženo), Sparta polovinu ne bi prešla. Stvarno smo bili nadmoćni do tog trenutka, i trenutno izgledamo vrlo dobro na terenu.

Moram da priznam da sam imao sumnje u Stanoja i njegov izbor ekipe, ali zaslužili su bezrezervnu podršku. Igramo tvrdo i u meso, sa dosta grobarčina u ekipi.

Takođe, bila je vrlo lepa atmosfera na JNA. Rekao bih da se neka pozitiva osećala u vazduhu još pre početka utakmice, što dugo nije bio slučaj. Česi su se načisto pogubili i nisu se adaptirali sve do našeg crvenog kartona.

Još jednom, bravo momci, bravo Stanoje!

A sada, hoćemo pobedu, pobedu u derbiju!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nego, koja je fora ovo sa posetom vec neko vreme?

nama ili stadion prima 20.000 ljudi ili sam ja slepac pa po onim coskovima staje u tampon zoni staje 17.000 ljudi a u resto stadiona 16.000
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.084
Reaction score
4.338
Локација
Humska 1
PARTIZANE MOOOJ...!

Posle ovog veceras, imam osecaj da cemo izdominirati u nedelju na tribinama! Jedino vreme moze malo da zajebe stvar. Ali momci su zasluzili svaku podrsku! Pa da udju kao veceras od prvog minuta u mec i nema zime.

Da li moze neko da mi objasni onu foru sa telefonima? Ko je pokrenuo, koja je pesma bila, o cemu se radi? To se uglavnom vidjalo kod Turaka ako se ne varam.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.328
Reaction score
4.011
Локација
Kobasicarija "Venac".
bravo, bravo, bravo!
leptejebo, kakav presing na pocetku. cesi do prvog rikardovog gola nisu presli pola. ne pamtim da je neki strani tim ovako lako spustio gace na jna. rikardo nam je skoro pa pola tima. velika steta sto ga necemo imati u prvoj tekmi. pohvale za sve igrace! spartali su i odlicno prekidali skoro sve napade sparte. jedinu zamerku imam na rolu nemanje jovica u ofanzivnom delu. bez muda! stanoje, alal ti qrac za postavku igre, kao i za motivaciju!
ko god nam sutra dodje u zrebu, nece biti izraziti favorit.
bolgarce, crko mamicki!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Nego, koja je fora ovo sa posetom vec neko vreme?

nama ili stadion prima 20.000 ljudi ili sam ja slepac pa po onim coskovima staje u tampon zoni staje 17.000 ljudi a u resto stadiona 16.000

Rekose da je kapacitet smanjen za 50 posto zbog korone pa moguce da je bilo i vise ali nisu smjeli reci zbog UEFE. Makar je to moj utisak.

A navijaci veceras (sve tribine) - cista desetka! Igrajmo sad taj tango smrti...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Stanoje udje na forum, procita @Direktor_Grobar analizu, zakaze sastanak, procita sa foruma analizu, tri treninga pripreme i rezultat dvije pobjede nad spartom. Mogao bi barem neki procenat za brata direktora :D
Moj procenat je kad vidim ovako pun stadion pa sve i da nismo prošli. Moje analize su površne više forumske nego ono što oni temeljno rade. Ali imam neki dobar njuh da shvatim koliko smo jači ili slabiji i da izdvojim neke bitne segmente.

Ono što sam ih provalio je forsiranje tog centaršuta iz one pozicije. Opet pešek probao ali ga Urke urnisao tu, nije mu dao ni jedan.

Ima tu malo sujeverja, moram da je odradim da se dodje do kraja :D

A iskreno i neki hobi i uživanje da podelim sa vama da imate miran san. Jer ako kažem 70/30 za nas a mi puknemo, onda mi recite druže direktore ne seri. :D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Neverovatno...
Jesam li ja to video u 80 minutu visoki presing sa igračem manje?
Da mi je ovo neko pričao da ću doživeti...
Nema tu šta da se priča,ko god da je skautirao i sklapao taktiku sa Stanojevićem kapa dole.
Za ovo je bila potrebna neverovatna energija svakog igrača Partizana,

Ne daj da stane molim te Partizane! Još samo malo u komšinicu pa posle i ne morate igrati više ništa da igrate.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.183
Reaction score
15.125
Локација
Kipar
Mocno je delovao Partizan veceras. Toliko mocno da je Sparta licila na nas u vecini utakmica protiv jacih evropskih klubova. Toliko mocno da sam se pitao kako je Sparta zalutala u ovu fazu takmicenja.
Svaka cast Stanoje, na prvom mestu. Zatim I svim igracima.
Izdrzali su cak I sudiju I sudjenje na kome bi mu pozavideli I najveci bardovi ling long lige poput maja vujovica ili robijasa obradovica.
Ovo je bio cist fudbal, onaj koji vraca na stadion. Ovo mora da bude mera Partizana za svaku sledecu godinu. Da se vrati ugled posrnulog kluba.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.618
Reaction score
30.121
Локација
Novi Sad
@crna ovca bela vrana ne znam koja je fora, isao je Tango smrti kad je to bilo. Prvo je par njih sa severa (kontam decurlija) mahali od tamo sa upaljenim svetlom, onda mi moj sin trazi da i on mase sa zapada i posle kad je krenuo tango smrti ceo jug upalio pa i ostatak stadiona. Jako je lepo izgledalo.

Sto se tice utakmice, nema sta da se doda majke mi, svi su vec sve rekli. BRAVO BRE GROBARI, BRAVO STANOJE, BRAVO BRAVO BRAVO SOMA PUTA BRAVO!!!! ZUBE POKAZALI, ISKIDALI!!!

Sad mali odmor - psihicki, pa sve u nju!!!! Trpaj kurvu seme joj jebem!!!!!!!!!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.231
Reaction score
4.065
Локација
Uvek uz Partizan
Ovakav Partizan i ovakav prolaz u ovoj fazi Evro takmičenja zaista ne viđamo često i za ovo kapa dole Stanoju i ekipi. Retko ko se ovome nadao posle završnice u grupi i utakmica protiv Flore i Anortozisa. Delovali smo moćno i sada sa optimizmom čekam sutrašnji žreb. To ti je naš grobarski život od totalnog pesimizma i "sigurnog" ispadanja od Sparte do totalne euforije.

I sada dolazimo do one bugarske gnjide i sramnog suđenja. Čovek očigledno došao sa lošom namerom. U prvih pet minuta dosudio nepostojeći ofsajd, ukrao nam korner i dao nepostojeći žuti karton Rikardu. Probao bi očigledno i da ozbiljnije utiče na rezultat ali smo ih na vreme pregazili pa je eto posao završio još jednim izmišljenim kartonom Rikardu.

Sve u svemu crno-beli bravo bravo!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.497
Reaction score
5.971
Локација
beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Добра фора са подсећањем на 1966.-у и ,,претварањем,, овог новог семафора у стари добри ,,лампаш,,!

Ватромет је био права ,,лудница,, и није било свеједно ни нашим играчима, а камоли Чесима који овако нешто сигурно нису очекивали, а после су чак неке ,,изгоретине,, као неки папирићи падали ,,озго,, по целом стадиону...


Нисам ни ја очекивао ватромет, али сам очекивао пролаз...уз можда неко мучење да одмах примимо гол, па да дуго јуримо изједначење, па да стрепимо да нам они опет не увале гол...па можда и да победимо, али...

Али, јеботе, ко би рекао да ће ,,Парни ваљак,, ,,под одма,, да ,,убаци у шесту,, и самеље Чехе још на почетку утакмице!
Браво момци, браво Станоје, браво Рикардо, капа доле!!! :respect

Браво и за навијање, стадион је био уједињен целу утакмицу, а мобилни су се ,,попалили,, када се певао ,,Танго смрти,,!
И цео ЈНА је тада личио на оне почетне стихове: ,,делеке јецају звезде,,...



Тута Бугарин нас је ,,мало клао,, али што рече неко - одлична припрема за недељни дерби!
Уосталом, и што се тиче Лиге конф...како год да се зваше, ми смо Партизан и ми идемо по противника, навикли смо већ да се боримо не само против ривала, него и против неправде - имаће ко да замени Рикија у првој утакмици, а Рики ће да их ,,овери,, у другој и - ИДЕМО ДАЉЕ! :šal

И ма колико да је ова утакмица захтевала ,,потрошњу,, и борбу наших играча (и напор да се игра са играчем мање) - опет се већ над свима нама још вечерас ,,надвијала,, нека позитивна атмосфера за дерби који следи!
Знам да су играчи чули шта се пева и шта се ,,мрском непријатељу,, поручује...

Знам и шта су све певали заједно са навијачима после ове утакмице... :D

Једноставно, видело се да су већ сад изузетно, што би се на Хрватском рекло ,,набријани,, да у дербију, што би се на Српском рекло ,,покидају,,!
И ја верујем да ће бити тако.
Довољно је да нас дође ,,доле,, оволико колико нас је вечерас било ,,горе,, и - нема зиме.

А ко има ону Арену премиум 2, сад у 23часа ће пустити снимак утакмице, па ако неко није гледао, или би опет...извол'те...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Znam da mi nismo dobili bodove već liga, a koliko smo uzeli keša za ove dve pobede? Ili je samo bonus za prodjeno kolo? Negde sam pročitao 600.000€ za prolaz.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top