Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Prolazimo ovo na opustenost. Nemamo nikakav pritisak, igramo rastereceno, pa sta uradimo.
Iskreno mislim i da je dobro sto se ne stavlja pritisak na ekipu za ovaj dvomec i to nam moze samo dobro doneti.
Svakako imamo i previse pritiska u prvenstvu.

Ocekujem nekoliko promena u 11, nesto tipa
Popovic, Miljkovic, Vujacic, Sanicanin, Urosevic, Jevtovic, Zdjelar, Jojic, Markovic, Menig, Rikardo.
Mozda cak Milovanovic i Jovic od starta.
Ovaj dvomec nam itekako moze koristiti da razigramo sve igrace do derbija.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.510
Reaction score
29.264
Локација
Novi Sad
@Grobar92


• Dozvoljeni broj gledalaca na stadionu za utakmicu FK Sparta Prag – FK Partizan je 1000.
• Ulazak na stadion gostujućim navijačima neće biti dozvoljen, kao ni kupovina ulaznica za utakmicu.
Prema prispelim informacijama koje posedujemo, ovo je konačna odluka i shodno odluci UEFA da uslovi odigravanja utakmice podležu zakonima zemlje u kojoj se odigravaju, FK Partizan ni na koji način ne može da utiče na ovu odluku i pored višednevnih napora koji su učinjeni da se ova situacija prevaziđe.

Cini mi se da ni sinoc protiv Plzena nije bilo vise od ovih 1000, ali sam gledao vecinu utakmice bez zvuka tako da ne mogu da tvrdim, ali je definitvno taj donji deo tribina (valjda istoka) bio skroz prazan
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mi ako hocemo proci moramo se napti iz petnih zila da donesemo u Bg solidan rezultat i da ona u Bg prezivimo sve nase gluposti i protivnika pa da prodjemo dalje. Tako da nemam velika ocekivanja iz razloga sto nas zvanicno boli k.. za ovaj dvomec ( djelimicno i ja taj bol osjecam). Sve to generalno ne mora biti kontraporuktivno, jer je situacija idealna da se opustimo i odigramo dobar fudbal u dvije utakmice sa Spartom. To je opet malo vjerovatno. Okacim post pa odoh lagano do apoteke da se podmirim medikamentima. Sparta, derbi, kup u Nisu se primakao. Ihhh šarene pilule za lilule hijer aj kom.

Sparta je solidna ekipa, ne treba ih potcjenjivat jer su u stanju da nas rutiniriaju tamo u Pragu i da im onda putovanje u Bg dodje kao ekskurzija. Glavni igrac im je Adama Holozek, ima 19 godina i vrijedi im pola ekipe. Treba ga se pripaziti jer daje golove a jos bolje asistira. Fizicki su dobri, duel igra ima nije problem, a mi nemamo bas puno igraca za tog posla.Moja slobodna procjena je da su u tom segmentu bolji od Genta ali da fudbalski nisu bolji od njih.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Niti znam sta o njima niti sam ih gledao jos od perioda kad su odlucili da ulete strasnu lovu za pojacanja pa ispromasivali za medalju i propali kao klub.

Ali... to je profesionalni klub iz Ceske. Ne znam kako to treba da igraju da bi ih mi tamo dobili 2 razlike. Svakakve grupe gradjana su nam po evropi drzale lekcije fudbala, tako da ni sekunde nisam pomislio da smo favoriti.

Da ne igramo nasu klasicnu evropsku utakmicu gde poluvreme igramo anti-fudbal, pa negde u toku meca primino gol koji nas stavlja u losu poziciju gde moramo da mislimo i na drugu utakmicu.
Svi ti revansi koje pominjemo redovno su rezultat toga sto nam je mentalitet takav da ne mozemo da igramo jednu utakmicu, a da ne mislimo na drugu. I to na nacin da smo uvereni da cemo ih tu drugu izdominirati.
Bicu prezadovoljan ako budemo pokusali da igramo protiv njih.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.914
Reaction score
21.623
Nebitne su pare, prolazak dalje bi privukao ljude da odu u rupu na "derbi", a posle pobede u "derbiju" standardno 2-3000 na prvoj utakmici kući jer smo govna. Daj Bože da se opametimo
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
siguran sam da cemo vecinu utakmice odigrati dobro. najvise se plasim zadnjih 15-ak minuta. ziv ne znam da li ce to biti dovoljno da ostanemo neporazeni. spartu nisam gledao, ali sve navodi na to da nisu bolji od genta. izgleda da nema nekog pritiska na rezultat, ali svakako se nadam maksimalnoj ozbiljnosti.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Stanojev stav da misli više o utakmici nakon Sparte nego o Sparti sam po sebi ne znam više da li je komičan ili tragičan, poražavajuć svakako jeste. Razumem da u svojoj glavi ima prioritet a to je titula, i to je verovatno svima jer smo svesni da ovo takmičenje teško da možemo osvojiti ali ipak valjda treba ići korak po korak ako ništa da se ne izmalerišemo.

Sparta kao Sparta je možda u maloj prednosti jer su očigledno Česi daleko profesionalniji i kao klubovi a i igrači u tim klubovima od ovih naših koji izbegavaju i istezanje.

Njima neće igrati dvojica standardnih igrača iz zadnje linije zbog povreda, plus golman. Naš napad i nije tako loš koliko je odbrana očajno selektirana po sistemu Saničanin igra levom nogom on je levi štoper.

Uzdam se u neku sreću i želju igrača da se dokazuju na evropskom nivou, da se bar ako ništa prodaju, ako od starta budemo igrali na remije i čuvali se otićićemo u revanšu u produžetke, pa ćemo tu u 102 minutu da crknemo skroz, a onda u derbiju kud koji mili moji.

Ovu utakmicu treba baš dobro odraditi pa kalkuliši revanš, do pobede!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
 

Ranger

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
24
Reaction score
28
Локација
Beograd
Stanojev stav da misli više o utakmici nakon Sparte nego o Sparti sam po sebi ne znam više da li je komičan ili tragičan, poražavajuć svakako jeste. Razumem da u svojoj glavi ima prioritet a to je titula, i to je verovatno svima jer smo svesni da ovo takmičenje teško da možemo osvojiti ali ipak valjda treba ići korak po korak ako ništa da se ne izmalerišemo.

Sparta kao Sparta je možda u maloj prednosti jer su očigledno Česi daleko profesionalniji i kao klubovi a i igrači u tim klubovima od ovih naših koji izbegavaju i istezanje.

Njima neće igrati dvojica standardnih igrača iz zadnje linije zbog povreda, plus golman. Naš napad i nije tako loš koliko je odbrana očajno selektirana po sistemu Saničanin igra levom nogom on je levi štoper.

Uzdam se u neku sreću i želju igrača da se dokazuju na evropskom nivou, da se bar ako ništa prodaju, ako od starta budemo igrali na remije i čuvali se otićićemo u revanšu u produžetke, pa ćemo tu u 102 minutu da crknemo skroz, a onda u derbiju kud koji mili moji.

Ovu utakmicu treba baš dobro odraditi pa kalkuliši revanš, do pobede!
Svi ste smorili sa ovom njegovom izjavom,čovjek je samo rekao da nam je prioritet titula.Vidjećete sutra njegovu izjavu i koliko je naložen da se prodje Sparta jer je protivnik po meri
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top