Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Menig ima kratku kosu, za mene je kao ćelav!
Još 50%, pa da se fokusiramo na kurvu...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Bože dragi, da nije bilo ove duge lopte i gola, mogao bih sa sigurnošću da kažem da je ovo najgora utakmica koju sam u životu pogledao. Kakav seljački fudbal. To je treća evropska liga, Lazaru i Jojiću je valjda jasno da ni tu ne prave razliku.
U svakom slučaju, čestitke momcima na pobedi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Причам целе зиме о том пасу унапред. Било је егал, један пас је решио све. Јојић да части Здјелара што ради његов посао. Дефанзивни прекиди нерешив проблем.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.899
Miljkovicev centarsut iz 54min ,uz gol Meniga ,utisak utakmice!
Pobeda se pamti,igra katastrofa,ali brzo cemo zaboraviti.
Bravo Partizane!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Bravo bre! Zdjelar je masina. JOs kad se uzme u obzir to da je ovaj njihov trener vodio protiv nas Plzenj gdje smo odigrali Boze sacuvaj, znam da Stanoje zna sta radi.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi mi smo dobili ovako mrtvu utakmicu u kojoj smo ono digli ruke od pobede i krenuli da branimo x sa Jevtovicem. Kakvu je loptu poslao Zdjelar za Meniga ijao. Dobismo mi ovo,Stanoje ispade Murinjo. Mora da prodjemo ove bas su tanki.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Prilično dobro skautirana Sparta, pritiskali smo ih na prilično nesigurnu odbranu, gubili su dosta loptu. Naši su pri iznošenju lopte djelovali dosta sigurnije. Zdjelar majstorski pas, šteta samo što Jojić ono ne uvuče, ali nebitno. Napokon jedna gostujuća pobjeda protiv finog rivala.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Hahahah. Gledam ono nase uzasno trange-frange u evropi, nista ni s cim 78 minuta a znao sam da ga dajemo od pocetka. Odavno nisam bio ovako mrtav hladan. Idemo dalje.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Miletić,Jevtović,Zdjelar,Urošević svaka čast :respect
Bravo i za klince ,videlo se da su dali sve od sebe.
O Miljkoviću ne želim pričat...Odlično pripremljena utakmica od strane Stanojevića i skautinga
Ovakva postava i plan igre plače za nekog majstora gde je bio večeras bio Jojić.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Tezak mec, sa mnogo trcanja. Nije bilo puno lijepih poteza ali smo makar gledali Partizan koji gine i koji igra odbranu sa svim igracima. Cestitam ekipi i naravno sefu struke Saletu Stanojevicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top