Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Sunce ti jebem, da sam došao od toga da sam na početku sezone strijepio protiv jebenog Hamruna, do toga da više strijepim od Tužne tribine da li će opet upaliti baklje i prekinuti Tango smrti, nego može li nam Keln nešto! A za to je zaslužan samo jedan čovjek - Gordan Petrić, koji je u momcima probudio ono što imaju. Bravo za sve, oduševljen sam, idemo do prvog mjesta! Samo Partizan!!!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Partizan se vratio kući.
Uprkos bagri u upravi i bagri na jugu.
Bila je dovoljna samo jedna doza pravog, autentičnog grobarstva na našoj klupi.
Prijatelju @Direktor_Grobar, hajd da ne kvarimo ovakvo veče sa tom njuškom, kud nam ne stavi Tanju Bošković, a ne tog botoksiranog.
U Nici opet sa dva špica, važno bi bilo da budemo prvi u grupi.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Ovog Strajnica namerno stavljaju da komentarise nase utakmice,znam da nas jebuckaju i na taj nacin…
Jebem mu familiju ko ga postavio da bude komentator na nasim utakmicama!
Partizan Sampion!!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Momci su apsolutno zasluzili da izadju veceras i da se polivaju malo viskijem po glavi. Mislio sam ako iz dvomeca sa Kelnom izvucemo jedan mrsavi remi i to je to,ali ponovljena pobeda me odusevila kao retko kad. Prosle sezone nijednu bukvalno nisam ono jedva cekao ali ovu danas ne znam,samo sam na to mislio ceo dan. Bravo Gordane,grobare!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Neverovatno sigurno i autoritativno deluje Partizan I u Srbiji I u Evropi. Ovako nesto nije vidjeno dugo, dugo godina a pamtim utakmice pre vise od 40 godina. Nikada Partizan nije dominirao u Evropi na ovaj nacin kao u ove dve utakmice protiv Kelna.
Za ovo ne postoji racionalno objasnjenje. Kako je Petric, covek u koga je malo ko verovao(ja najmanje), uspeo da od onakvog raspalog tima napravi masinu koja gazi sve redom spada u domen Treceg Oka. Izvini majstore, kapa dole! Ne daj da ovaj osecaj prodje. :)

P.S. pre nego napadnete cigansku arenu poslusajte strajnica I videcete da je arena u poredjenju s njim grobarski kanal.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
У оваквим временима урадити овако нешто је више од чуда.
8 бодова после 4 кола у групи која је све само не просечна ЛК група....уз онако антистресне и лежерне утакмице у лиги.. Петрић је господин. Човек трунку сујете нема као ни неку егоистичку тврдоглавост да гура до краја неке своје идеје чак и ако не функционишу. Сваку грешку прихвати, схвати и преокрене је у нашу корист.Та његова врлина је створила све ово. Свака част свим нашим тренерима који су оставили неки позитиван траг али ово сам видео само код Гордана.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
sreća pa pišem pošto glasa više nemam!
Ovaj adrenalin me neće pustiti do 3 ujutru!
Kakva utakmica, kakva atmosfera!!!

Odoh da čekam reprizu
auf Wiedersehen!!!
 

Прилози

  • IMG_20221013_190540_012.jpg
    IMG_20221013_190540_012.jpg
    707,4 KB · Прегледа: 49

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Napravismo od bundesligaša mušteriju za tačno nedelju dana.
Rutinski.
Da su se igrali produžeci, mi bismo igrali punim tempom.
Da se igralo do sutra, Keln nam ne bi dao gol.
I gledam Zen Gordona, kakva flegma, neverovatno.

BRAVO PARTIZANEEEEE
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Petrić je na konferenciji rekao ono što drobim od kada sam na forumu što se tiče trenera, njegov je posao da im uprosti sport i da sakrije mane a naglasi vrline. Najjednostavnije moguće.
I jeste da on naglašava igrače, i greota je ne dati im svo pravo da je pobeda apsolutno njihova, ali pobeda je njegova.
Namestio im je glave i to je to. Koliko će trajati to niko ne zna, lud je ko kurac...
Nek nabode Mišu FIlipovića pa da osvajamo ovo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top