Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Mi ćemo danas upravo i pobediti zbog te dece koja su veći motiv igračima nego mi matori. Sreća pa su nas zatvorili jer smo mi matori teški baksuzi, deca danas donose prevagu i 3 poena za prvo mesto u grupi.

Nek grmi sa svih strana na na na na na
Za decu Partizana nananananana
Nije moglo bolje da se namjesti. Barem cemo sledecu ako prodjemo moci da gledamo na stadionu, osim ako klinci ne naprave sranje.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Samo da ne uđemo u meč sa nekakvim kalkulacijama. Gledam Partizan dovoljno dugo da znam da nam se to, skoro uvijek, obije o glavu.

Ali Gordan je totalno drugačiji od svih i očekujem da će kalkulacije ostaviti po strani i ići na pobjedu, kao i u svim mečevima do sada. Dokazao je da zna da psihički preporodi i pripremi igrače i ne sumnjam da će tako biti i danas.

Želim nama starijima da se ne podsjetimo na neka klasična izdanja Partizana u Evropi, a ovima mlađima da sačekaju malo na to iskustvo. Jer znam, poznavajući naš Partizan, da ćemo iskusiti nešto slično u budućnosti, gotovo sigurno.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Nije moglo bolje da se namjesti. Barem cemo sledecu ako prodjemo moci da gledamo na stadionu, osim ako klinci ne naprave sranje.
U tom slučaju bi nama starijima dozvolili da gledamo 1/8 finala, a klincima do 16god. bi zabranili jednu utakmicu.
Šala naravno. Samo hrabro do pobede i prvog mesta.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
:šal Sretno vama na terenu veceras, a i nama koji to gledamo u kuci..deca da se lepo provedu i da vide dosta lepih akcija i nekoliko golova u mrezi Slovackog..da opet igramo to prolece u Evropi! Partizane napadaj, napadaj , napadaj..:navijac
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.873
Reaction score
13.639
Хоћу победу и прво место !

foto-Dusan-Sandic-14.jpg
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Voleo bih da pobedimo i pokažemo deci taj duh Partizana. Izuzetno je važno da igramo dobro i priuštimo mališanima dobar osećaj. Možda će neki od njih da postanu zagriženi navijači crno-belih i predstavljaju budućnost našeg kluba. Bitno je da im poklonimo dobar rezultat, da Partizan bude dobar i uvide da bi trebalo da budu uz nas.

Upravo ovo sto rece Natho. Veceras ce na utakmici medju tom djecom biti mnogi koji su ili neutralni ili cak navijaju za pogresne. Ovo vece ce to promjeniti! 'ajmo crno-beli!
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Najteza dva prenosa koje sam gledao.

Dobra stvar sto je SP uskoro pa sledi odmor, da se odmorim malo od FK.

Igra je bila uzas kao i cela utakmica.

Falio je samo penal za cehe u zadnjem minutu.

Cestitke Gordanu i ekipi na prolazu!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
A jebem ti fudbal usta!
Pa da l
Moguce, jebem ti pockastu igru idrugo mesto,i glupavi baraz..ispali smo a nismo..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top