Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
u meni postoji tracak nade da mozemo proci sabah. olicena je iskljucivo u onom sto su momci pokazali u topoli i ns. rani golu prvih 20-ak minuta bi mogao doneti mnogo.jos uvek mislim da smo itekako potentni ofanzivno. problem je sto je ispred nas ekipa koja ni individualno ni tehnicki nije bog zna sta. medjutim, njihova snaga lezi u timskoj igri, kojom diriguje trener sa znanjem.tu je naravno i fizika, koja je na njihovoj strani.

opet kazem, nadam se, a necu se previse iznenaditi ako nas okrenu i kod kuce.
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
118
Reaction score
265
Локација
Zemun
A, da, prije svega toga treba svinjuru i vucelu matorog vezati lancima i izvuci sa stadiona i govnjivom motkom ih prebiti.
Od necega se mora poceti. Kad budemo 100% za promene, bez obzira na sportske rezultate one ce se i desiti. Ovi upisi mogu na temu Uprava, ali kako ovde cita vise clanova, i ja sam tu nastavio.
Apropo bojkota i saopstenja novog talasa sa Juzne tribine, misljenja sam da smo olako spremni da prepustimo mladima da grese, vec bi vredelo da ih i posavetujemo.
Upisi kolega NikoleG i Mandragora su po meni linije ispod koje ne treba popustati.

PS : pre 30 godina kapacitet Juga na JNA je bio 17,5 hiljada, i bio je pun Gde smo sada, na kojoj tribini ili kontinentu, nije bitno. Verujem da pratimo Partizan i zelimo da bude najbolji.

PPS spam majstor doktorirao na temu Spama
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Slobodno uredničko uverenje. Sledeći put će biti kratak predah za slična visprena poređenja.
U četvrtak bi valjalo odigrati tekmu sa 3 špica, nek ide život. Saldanja traži dupli pas i lopte u prostor. Taki bi mu legao sa svojim znalačkim forama i statiranjem kao Breskvici tuki u buljsona. Pustiti Meniga i Saldanju u napad, Takija iza da se gradi i "distribuira", Natka i Belku povučeno a Kanutea ispred (jer kad pogreši u pasu kao poslednji u centrali, a greši, pravi sranja). Seve levo, Aranđel desno pa nek pune pasovima i štrikaju. Bellka sa strane gde je Seve, naravno. Totalna ofanziva od početka. Pa nek bude što biti ne može.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Mozda simpatizera, iskrenih navijaca neverujem.
Nikada mi nece biti jasno kako to delite? Niko ne može da me ubedi da neko je kao navijač KKP-a i onda ne navija za FKP?! Kakva bi to bila šizofrena cepanja!

Ok je ako pod "navijač" podrazumevate da neko ide na utakmice - koraškaške ili fudbalske, pa je ond KKP ili FKP navijač.

Ali evo ja ne idem ni na rukomet ni na vaterpolo pa sam opet navijač RKP-a i VKP-a. Nije navijač samo onaj ko ide na utakmice.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Podatak da smo samo Spartu 1966 i QPR prošli kada smo imali minus 2 i više zaostatka iz prvog meča mi ne uliva nadu u pozitivan ishod.

Nisam spavao posle meča u Azerbejdzanu. Ja prvi nisam očekivao pobedu (tipovao 2:2) ali da izgubimo meč i da onako budemo fudbalski poniženi nisam ni u snu mogao da sanjam.

Vi ne shvatate šta je njima RFS uradio pogotovo u Letoniji. Ovo je bruka kako smo mi odigrali.

Osnovni problem koji imamo je činjenica da iz poslednje linije ne znamo da izadjemo sa Svetom i Ilićem i zbog toga konstantno preskakanje terena.

Hteo sam da pošaljem detaljnu analizu prvog duela, gde sam zaustavljao video i kada bi vam pokazao kako je stajala poslednja linija u nekim momentima vi biste se zaprepastili. Primera radi, Filipović je Letiću ostavljao prazan prostor na toj strani jedno 5x5 površine. A kad krenemo da iznosimo loptu totalno bez sinhronizacije bekovi bivaju odsečeni i onda naravno Ilić i Sveta krenu sa dubinskim loptama na Saldanju.

Ovo je žalosno. Da sam trener, sam bi sebe išamarao ispred ogledala i zapitao se šta ja radim?!!!

Evo daću vam plastičan primer,

Zamislite samo situaciju gde Aleksa Avramović počinje napad iz svog reketa i da protivnik vrši presing. Aleksa daje pas ka Zeku koji se nalazi u uglu terena na protivnikovoj strani. I taj pas biva 9/10 puta presečen….
Eto tako trenutno igra naš FK
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Први меч је био и прошао и по мени главни разлог оног дебакла је ужасна физичка припрема меча да не идем сад у детаље..... Зато су голови пали у другом јер смо колабирали...мада се од старта видело по говору тела играча да су дезоријентисани...
Чињеница да нема више правила гола у гостима ми буди оптимизам. Ако први постигнемо гол...а и ако га не постигнемо први ово неће бити исти меч.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
U četvrtak bi valjalo odigrati tekmu sa 3 špica, nek ide život. Saldanja traži dupli pas i lopte u prostor. Taki bi mu legao sa svojim znalačkim forama i statiranjem kao Breskvici tuki u buljsona. Pustiti Meniga i Saldanju u napad, Takija iza da se gradi i "distribuira", Natka i Belku povučeno a Kanutea ispred (jer kad pogreši u pasu kao poslednji u centrali, a greši, pravi sranja). Seve levo, Aranđel desno pa nek pune pasovima i štrikaju. Bellka sa strane gde je Seve, naravno. Totalna ofanziva od početka. Pa nek bude što biti ne može.
Što više špiceva to "napadačkiji" fudbal.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.653
Локација
Beograd

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Sanse za prolaz dalje postoje ali su nam minimalne. Problem je sto svaku utakmicu primimo gol a razlika je minus 2 znaci treba da damo minimum 3 komada. Ljudski je nadati se to je to nije nam ni prvi ni posljedni put da ispadnemo na pocetku kvalifikacija.U cetvrtak oko 23 sati cemo doznati na sta smo, ili pokojnik ili pukovnik.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Da je prva igrana kuci i da mi je neko ponudio unapred jedan gol prednosti za Partizan, ne bih prihvatio. Zaista bih ocekivao barem dva razlike ako ne i vise. E sad imam predznanje iz te prve koja je igrana tamo i gde su nas realno oducili od fudbala. Medjutim bez obzira na to, ocekujem prolaz i zaista sam optimista. Ne mogu da prihvatim da je neki Sabah bolji od Partizana ni u rvanju, a ne u fudbalu. Tacno je svi igraju fudbal, svuda postoje mine itd, ali ocekujem prolaz makar na penale. Potreban je rani gol i ne predavati se i umuljacemo valjda dva gola vise u 90 minuta. Napred Partizan!
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Daće nam 3 komada ako krenemo sa 3 napadača.
Slažem se da je suludo i rizično,ali... jednom se živi.

Opet, dali su nam 2 kad smo krenuli sa jednim. A mogli su 5.

Bolje da odigramo blickrig pa da se posle zatvorimo, ubacimo Šćeku i još kojeg svežeg u defanzivu i Daču ostavimo na klupi celu tekmu, nego da peglamo okolo i "čekamo grešku" do 60. minuta a posle da bunarimo bez unapred smišljene postavke, takođe sa 3 napadača i Dačom pride, jureći bezglavo a ovi da ubijaju kontrama umorne Svetu i Ilića.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top