Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.777
Možda nismo neki tim po kvalitetu, definitivno nismo ni nivo konferencija lige, ali imamo tu neku ludačku energiju uz sve te nedostatke i to se negdje zna i naplatiti.

Čim sam vidio da su penali, poznajući našu istoriju sa penalima, oprostio sam se od prolaza, ali eto, precizne penaldzije i Jovanović na golu me demantovaše.

Odavno lošije evropsko suđenje nisam vidio.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.531
Локација
Македонија
Ma nosite se u pizdu materinu jebeni azeri kao pijavice. Momci su dali koliko su mogli (misa pilates efekat) i konacno na penale smo uspeli da eliminisemo ove azerske vaske. Mogli bi ovo da resimo i do 90 minut ali nismo iskoristili.
Cestitke Duljaju svim momcima publici na tribinama.

Azeri se valjali i krali vreme jos od pocetka kao ove srpkse njivaligase. Kapiten azera je zasluzio crveni sudija i ti idi u kurac.

Vazura pusi kurcinu vucicu pedercino.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Kristijan Belic srce i motor tima.
Kako se lik bori tokom celog meca. Kida za svaku loptu,ne staje sa trcanjem. Popravio sve segmente u igri.
Velika steta sto ga nema u timu za sledeci mec u Evropi!
Svaka cast na realizaciji penala.
Ko da ih je Natho sve ucio kako da sutiraju!
Bravo za Jovanovica i ostale momke!
PARTIZAN!!!!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.257
Reaction score
1.973
Локација
Подгорица
Браво за пролаз и борбу. Без Натха ми апсолутно ништа не можемо. Ако се не варам у свим головима нашим је учествовао. Чим је изашао ми нисмо играли. Јовановић на крају извукао.
Али ово мора али мора много боље да изгледа.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
674
Reaction score
5.421
Локација
Nis
Duljaj ostao bez glasa.... Rizikovao je mnogo ali dobro je, sa 4 spica smo igrali (Bazdar i Kalulu na krilu ali su spicevi/poluspicevi), strepeo sam da ne primimo gol a kad je Belic iskljucen jeza me prosla, 4-1-4...
Ilic muda do poda, sve vise me odusevljava, bravo mali.
Saldanja postaje opasna konkurencija Belicu po borbenosti i dizanju navijaca alal vera.
Kalulu najveca misterija, veliko iskustvo, odlican cv, ocekivao sam da bude najvece pojacanje, doduse ne igra na svojoj poziciji ali ne umanjuje cinjenicu da nije dobro.
Sve u svemu, samo podrska, sve mane se nadoknadjuju borbom i ogromnom zeljom.
Duljaj jos jednom kapa dole, kakva energija covece. Negde oko 80og minuta igraci stali, publika mrtva, prvo se dere na igrace i pokrece ih a onda okret ka tribini i dizanje publike. :respect
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
631
Reaction score
2.054
Teško,teško ali prođosmo.
Odoše živci u pi..du materinu..
Puno grešaka u odbrani...
Sreća što su ovi šabani pa ne znaju
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.309
Reaction score
34.592
Локација
vaginamandibularia
Nisam se nadao prolazu, valjda nismo istrosili svu srecu za ovu sezonu protiv sabaha.
Uz strelce Kalulu odigrao odlicno, kad se uigra malo jos sa timom bice vise nego opasan.
Bio sam 200% siguran da antic masi penal, javno mu se izvinjavam ovom prilikom.
Deluje da najzad imamo golmana ludaka.
Belic na zalost pored sve borbe pokazuje da mu inteligencija nije medju vecim adutima.
Steta, falice nam protiv Danaca.
Nadam se da Natko nije dobio crveni na kraju. Bice iznenadjenje ako prodjemo dance, da se ne lazemo.
Da muski odigramo pa sta bude.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top