Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Lični hajlajt večeri: pratim tekmu sa ćaletom, sprema se Natho da izvede slobodan udarac i ja gledam i kažem jbt ovaj loše postavio živi zid, ovo lagano može biti gol ako pokuša da šutne u prvi ugao. Kaže ćale ma joook breee nema šanse. 10 sekundi kasnije tatko ga meće :D Bravo momci, zaslužili ste ovo! Idemo dalje!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Oni su danas bili kao mi tamo. Ovo je veliki prolaz, a prvenstveno zbog svih koji su samo čekali da opletu po nama zbog ispadanja.
Jesmo prošli dalje? Jesmo. Sad idemo ponovo od nuleee pa šta Bog da...
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
498
Локација
Ruma
Šta reći, limitirana smo ekipa, ali tu postoji želja, koja dosta toga nadomesti. Čestitke momcima na prolazu, a što se tiče Danaca, ne bi ja nas ni tu otpisao, čak i pored tog crvenog Belića. Nikad se tu ne zna, oni jesu kvalitetnija ekipa, ali fudbal je to, svašta može da se desi. Značilo bi dosta da legne neko pojačanje, ali s ozbirom da Duljaj mora da kuka, nešto čisto sumnjam da će ovi da se iscimaju oko toga. Sve u svemu, guramo dalje, biće i podrška timu, pa i Duljaju dok postoji ta energija. Upravi po običaju sve najgore...
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Кад је кренула утакмица био сам убеђен да ћемо да им сместимо 3-4 и да идемо лагано даље, али не би ово био Партизан кад не би кидао живце сваком гробару. Озбиљне гробарчине имамо на терену и поред аут линије
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sveta Markovic nikako nije za komadanta odbrane a kamoli kapitena. Cenio sam ga bice nesto ali su moje nade usahnule. Prekid neki igrac mu ostao sam na skoku on na ledjima Ilica naseg bukvalno. Natho je za kapitena 1 kroz 1. Danas su bekovi bili dobri pogotovo Antic kome je ovo prva dobra tekma po meni. Nikolic zna da drzi loptu,Pavlovic je dobar igrac ali jednostavno su ga povrede unistile. Pohvalio bi Bazdara decko je odigrao jaku partiju danas,stvarno je sve bolji. Danci su ozbiljnija ekipa od ovih,treba nam minimum ta dva igraca nadam se da ce se ova djubrad iscimati i dovesti ta dva coveka. Jos jednom bravo Duljaj i igraci!
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Braćo moja, moćni rendžeri. Par naših igrača ima muda do poda. Kao što sam pojeo svako govno koje sam za Belića rekao kad je dolazio, spreman sam da pojedem i za Ilića. Duplo više ako treba.
Natko je suvo zlato.
Na golu, GOLMANČINA.
Od stranaca Saldanja i Seve solidni. Nadam se da mogu bolje. Takiju smo našli poziciju u timu!

Moram da kažem da je meni ovaj Kanute taktički potpuno nepismen igrač. Biće mnogo problema sa njim.

Ali sad je to sve manje važno. Prošli smo. Vratili se iz mrtvih. Nadam se da će gelipteri da Duljaju dovedu pojačanja.

Napred Partizan!
Uprava napolje!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.668
Ali onaj šut malog Ilića..koja šteta što ne ide koji santim niže.
Mali ima muda do poda,biće od njega nešto.

Tatko Natho je maestro kakvog nismo imali Dr.Mo-a..naklon do poda. :respect

Duljaj je se sve vreme čuo jače od publike,kakva Grobarština pored aut linije braćo moja..ono je prelepo videti.
I svaka čast za prkos okupatoru na izjavi posle utakmice. :clap

I da li vam je sada jasno da bojkot je najgore sto možemo da uradimo ovom timu Partizana?
"Daj nam krv,daj nam znoj"..momci su dali oboje večeras,zaslužuju podršku i od mene će biti neupitna do kraja sezone.

Napadaj,napadaj Partizane napadj!

:pfc::pfc:

UPRAVO UMRI!!!
:napred-partizan:
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Što se tiče penal serije, iznenadjen sam izvodjenjem i hladnokrvnosti.

Prosto nevjerovatno da smo tako dobro šutirali. Ocekivao sam da ce da omasi Kalulu...

Bez Belica i Natha tamo u Danskoj, bice zajebano ali samo da ne gubimo 2 razlike, puno je to.

Da l mozemo da registrujemo neko krilo ako dovedemo, do kad je rok?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639

Da l mozemo da registrujemo neko krilo ako dovedemo, do kad je rok?
Можемо, рок је ја мислим среда до 24:00.
Много фали везњак карактеристика Натхо.
Кануте и Натхо никако не смеју заједно напоље, један мора увек да буде на средини јер без њих нема разигравања, Шћекара и Николић нису успоставили сигурнију пас игру, ушли су ипак свежи морали су да успоставе сигурнију пас игру, Николић поготово али ајд о томе сутра, прекосутра, хладније главе.....
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Brate izvini ali da li je moguce da mracis posle ovakve utakmice, evo neka bude da nemamo kvalitet ali momci su svi izginuli i ako to ne zasluzuje bar jednu lepu rec onda ne znam...
Брате не мрачим, али не могу улазити у ефорију после Сабаха.
Екипа се бори немам замјерке то, али то само није довољно. Белић момак умире од борбе, али зна како да уклиза, чита противника шта ће да уради. Мораш нешто знати да би борба била дјелотворна. Кануте момак се бори трчи труди, али има милион грешака и често озбиљне. Нека нам било ко затвори Натха ми не можемо дати гол, и то је озбиљан проблем који се мора средити до Данаца.
Једини који је покушао да нешто креаира је Баждар и ми више никога ту немамо.

Одиграли смо најбољи меч до сада без сумње, али желим много бољи Партизан да смо барам ниво ове ЛК.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
627
Reaction score
2.310
Локација
Beograd
Što bi Bosanci rekli "prodjosmo na guzove", ali prodjosmo.
Bravo momci. Bili ste srčani. Tako se bori za Partizan.
Idemo dalje.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.363
Локација
Kipar
Cemu se vi ljudi radujete nije mi jasno. Prolaz u narednu rundu protiv indijanaca iz Azerbejdzana? Ako treba da se radujemo prolazu protiv kluba iz pete evropske kategorije onda u redu. Za mene je Partizan klub za Ligu Sampiona I dok to ne postane standard nijedna uprava nece valjati a drzava ce biti direktno odgovorna za ovu mizeriju.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Inace, nije mi jasno zasto Kamute trci da tjesi ovog bolida sto je promasio penal, umjesto da slavi.

Lik otisao kod njega. Sizofrenija cista
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top