Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Ma dobri smo mi, ali nam ne leže skandinavci... nek EPS gasi svetlo.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.380
Локација
Kosovska Gracanica
Kada bi se u Evropi kao rezultat uzimala fizicka pripremljenost igraca, a ne broj golova, Partizan bi mozda u zadnjih 20 godina ostvario 2 do 3 pobede. Prosto je neverovatno kako nas svaki jebeni tim u Evropi pretrci lagano. Da li je moguce da ovoliko godina ne mozemo da nadjemo pre svega strucne ljude koji znaju svoj posao u domenu fizicke pripremljenosti i kondicije igraca. Pa samo pogledajte nasu kosarkasku sekciju i kako to izgleda kod Bate Zimonjica, gde smo prosle sezone bili jedni od najbolje fizicki pripremljenih u Evroligi.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
970
Reaction score
4.329
Локација
Nis
Ovo sto sam gledao je najgori tim koji smo ikad imali.Uzas. Dukija volim kao brata ali molim ga da podnese ostavku i pusti ovo nek se odvija kako se odvija...menjas Kanutea i ubacujes Bazdara?!!!! Alo bre rodjace!!!. Strajnica ne mogu ni da komentarisem koliko mrzim tog coveka. Upravi zelim sve najgore u zivotu jebem im sve da im jebem. Blamaza epskih razmera. Ovo jebeno dno!!!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nisam pratio Nordšeland pa ne mogu baš da sudim toliko. Ali da l' je realno da su oni favoriti za prolaz? Ljudi koliko god da imamo loš tim, ovakve moramo da prođemo na ime ako ništa drugo. Gubili smo od svakakvih ove i prošle sezone, ali jebote mi smo Partizan i ne vidim zašto ne bi bili favoriti protiv 2-3 tima iz Danske.
E sam vam rek'o.

Da li je konačno došlo vreme da se ovi teraju u kurac svi zajedno?
Koliko još moramo da se brukamo stoko govnjiva?
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Da parafraziram Elvisa J.Kurtovića : Dabogda crko fudbal kad ga svako igra !!!

Duljaj treba da podhitno podnese ostavku i da prestane da svojim ostankom na klupi daje veštačko disanje lopovima iz uprave !!!
Svako ko to radi, njihov je saučesnik !!!
Mi od Vulićevića nemamo beka !!! Aranđele, bolje igra Riska od tebe !!! Marković rupetina !!!
Da odem u Tanzaniji u pleme Čukutukuko našao bih bolja pojačanja od smeška Ivice Kralja. Marš, bagro od Partizana !!!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Duljaj nesumnjivo želi sve najbolje klubu.
Ali valjalo bi da pored igračkog kadra renovira i stručni štab, i da pre štopera, krila, desetki, pa i bekova kao najveće rupe trenutno...nađe jednog Đumija. I naravno kondicionog trenera.
Ekipa ima štofa, on ima menadžerski potencijal, uz nadogradnje i korekcije, ako ništa drugo nećemo se brukati kao večeras.

I onda se setim gde živim/o, ko nam upravlja državom, ko upravlja sa FKP, i samo pljunem i sočno opsujem uz najlepše želje svim odgovornim urednicima!

p.s.
Bar onaj Norvežanin potpisa ugovor pre ove utakmice...mada videćemo kakva će biti motivacija i njemu i ostalim strancima za smrdske kaljuge...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top