Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Prvi čovek Crvene zvezde je u izjavi listu ''Informer'' uputio poruku nadležnima u KSS, kojom im je jasno stavio do znanja šta će klub sa Malog Kalemegdana uraditi ukoliko mu se ne usvoji žalba posle dodeljivanja titule Partizanu u juniorskoj konkurenciji, a posle opšte tuče u finalu.


Čović tvrdi da će Zvezda u tom slučaju ''pripisati titulu sebi'', bez obzira šta će na to reći ljudi iz Saveza!


''Ne budu li poništili utakmicu, Zvezda upisuje titulu sebi, jer to je jedina pravda. A šta će na to da kažu Tomaševići, Stragarci i ostali 'dvomotorci', to me baš briga", tvrdi Čović, a prenosi ''Informer''.
Znaci kakav debil jebote :banghead :pop Zasto mu se ovoliko dozvoljava? Propali politicar definitivno je poceo da prisvaja kosarkasku pozornicu misleci da mu je ovo mesto odakle su ga izbacili...pa jebote, dok ovaj nije dosao da terorise javnost, sve je bilo prokleto u redu...
 
Последња измена од уредника:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Људи немојте да губите енергију на овако бесмислене ствари, на јебеног ћокија. Видимо сви да је то једна неопевана дебилчина која када год губи прави разна срања, игра на ту карту, да ако ништа бар мало загорча титулу. Он ће да присвоји титулу? Па нека је присвоји и шта сад? Сад је то важеће или шта ако ће да присвоји?
Још једном да поновим, ја личо у Чачку, да будем објективан, ни једног тренутка нисам видео зашто се они жале, у чему је то Звезда оштећена, судија ј епоступио тачно по правилима, и ту се прича завршава. Ово накнадно кењање, зна се како се запушавају уста таквима!
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Stvar je jasna,neko se usudio da sudi po pravilima,a ne po direktivi,a to se kod krimosa ne prasta.Jedine mi nije jasno kako neko onog titinca nije nabo na patiku,da ne mlatara po terenu.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Nije moglo nikako drugacije da bude. Dobro je da ipak ima bar malo neutralnosti i pravde. Cestitam klincima od sveg srca, a ciganima samo mogu da porucim :pickaciganska
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
941694_10152440433841686_1177386664_n.jpg
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Sad će ćoki da vidi kako izgleda pehar pa da napravi isti ovakav, samo od kartona. :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.790
Reaction score
55.721
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Јел гледао неко Срећка Гашића? Физикалије изузетно обећавају. Е сад занима ме да ли је дрво с физикалијама, или има колко толко добру моторику, да га Дуле обради.
Било би лепо да имамо још неког у том годишту уз Глишића који је понајбољи играч Европе у том узрасту.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Zna li se sastav juniorske ekipe,samim tim i b tim i nameravamo li da uradimo nesto po pitanju kadetske lige .Mislim da bi Glisic i Marinkovic mladji mogli vec sad u juniorsku ekipu.Ako moze malo o tom Gasicu,pozicija godiste i sl.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Па Глишић ће вјероватно и бити у јуниорском тиму ! Он је пред крај прошле сезоне играо неке утакмице за њих, тако да вјерујем да ће ове наставити...

Он је дечко изгледа стварно талетован, и против годину дана старијих он доминира... Ја се надама да ће већ кроз годину двије бити у првом тиму, не би ваљало да и њега прогутају млађе категорије..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Počinje upis malih košarkaša u školu Partizan REBA 03.09.2013.
1352.jpg
Škola košarke Partizan REBA upisuje nove polaznike, a sva deca 2003. godišta i mlađa mogu od utorka, 3. septembra da se pridruže treninzima i postanu deo nove generacije uspešnih košarkaša.

Treninzi će se održavati u Školi za dizajn tekstila (Vojislava Ilića 88), ponedeljkom, sredom i petkom od 19:30 do 20:30 časova, a utorkom i četvrtkom u Osnovnoj školi „Veljko Dugošević“ od 19:30 do 20:30.

Najmlađim polaznicima predškolskog uzrasta, Partizan REBA je omogućio da treniraju besplatno, što izdvaja ovu školu košarke kao jedinu koja na taj način pruža priliku deci da zavole igru pod obručima.

Od ove sezone pojačan je i trenerski tim. Glavni trener sada je profesor Bojan Đelkapić, a pomoćni Filip Nešić, koje odlikuje veliko iskustvo, znanje i motivacija u radu sa decom.

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1352

Zna li neko sta nam je ovo REBA? Da nije neki novi sponzor ili saradjujemo sa nekom skolom?
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Pretpostavljam da ima veze sa Borislavom Rebom Ćorkovićem.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Znao sam da mi je poznato nesto, ali lijen covjek da ukuca na Google-u :oops:

Hvala.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
rebalegenda.jpg


Da se ne ponvaljaju više takve stvari. Kao klinac sam u banci vukao mamu za suknju da bih joj pokazao trenera Partizana, na šta mi je čika Reba sa osmehom dao autogram, i pozvao da dođem na Kalemegdan.
Osvajač prve i treće Partizanova titule 76 i 81 godine.

Borislav Reba Ćorković jedan od najvećih trenera u istoriji KK Partizan.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.334
Reaction score
2.777
Ako je istina da smo tražili onog malog Nešića što je sad u Saragosi, samo da kažem HVALA BOGU što ga nismo doveli. Novi Miličić u najavi.

Znači, spomenik ispred Hale sportova onome ko je doneo odluku ili onome koji nije ponudio dovoljno novca ili šta već.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Neznam gde se izgubila tema o mladjim kategorijama, pa cu postaviti ovde, nek moderatori posle prebace..

Partizan Vodno Sans...

Neznam kakav dogovor nas klub ima sa ovim, ali je sjajno videti toliko dece u nasim dresovima.. uz to redovno idu izvestaji sa utakmica i sve vise i vise dece pocinje da trenira kosarku.. Ne bi bilo cudno da se svo ovo desava u Srbiji, ali se ipak ovo desava u Makedoniji.. Evo par slika

1472819_553418198077056_94137447_n.jpg

936582_553417794743763_1693242105_n.jpg

1477350_553416531410556_588347884_n.jpg
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Jel ima sanse da Glisic ide stopama Tripkovica pa da ga vec sledece godine gledamo u prvom timu?
 
Top