Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
video sam da je fizicki napredovao, kolko siroka ramena ima decko strasno, a nema ni 17... bice odlican
za tog jovanovica sam cuo da je odlican poenter, suter...
a bojanic takodje ima dobre fizikalije
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Malog Jovanovića sam gledao malo na nekom turniru pre par nedelja gde je igrao za selekciju Beograda zajedno sa Bojanićem. Baš je bio dobar, ima taj produženi dvokorak, podseća na Kecmana dosta, dobar šut, dobro čita odbranu. On je u juniorima 2/3, mada je oko 194cm visok i pitanje da li će još rasti. Da sam na Dulelotov mestu probao bih njega na treningu umesto Vanje na mestu pleja (umesto ovog đetića što je probao :D), dosta je bolji sa loptom od Vanje pa kako se pokaže. Vanju sam gledao u reprezentaciji letos i skoro da nije spuštao loptu na parket, samo je šutao, on mi je bas čisti bek šuter, teško će on igrati pleja jer nije igrao nikad u mlađim selekcija za razliku od Bogdana. Mene je pozitivno iznenadio sa kontrolom lopte u ovim improvizacijama na mestu pleja, očigledno je sa Duletom dosta radio na tome.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Jel gledao neko kvalfikacije ovih nasih juniora?
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
KK Partizan
18 сати ·
Juniori su ubedljivo savladali Albu i plasirali se u finale evroligaškog ‪#‎AdidasNGT‬! U nedelju od 15h vodiće borbu za trofej i put u Madrid.

;)
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Tacno da je igrao Vanja ugazili bismo ih ... ali sta da se radi , u takvoj smo situaciji da nam juniori moraju igrati u prvom timu..
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Od 9 do 11 aprila, kadeti(1999 godiste) Partizana ucestvuju na turniru u Zrenjaninu na kojem ce pored nas igrati jos Real Madrid, Barselona, Cibona, italijanska Stella Azzura i jos tri ekipe iz Srbije.

Ako ima zrenjaninaca na ovom forumu nek dodju da pogledaju ove nase mlade momke :) :napred Partizan

evo i raspored utakmica
asdd.jpg

11100803_1015576941804097_1501911749_n.jpg


a ovo su igraci koji igraju za nas
asdd.jpg


Ako neko ne moze da procita mi igramo 9 aprila u pola 2 protiv ekipe Sveti Djordje iz Zitista, a 10 aprila u 10 ujutru igramo protiv cibone i isto 10 aprila ali u 8 i 15 uvece igramo protiv Real Madrida.
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Sveti Djordje:partizan 76-92
Partizan-Cibona 82:57 ( Adzic 19 p, Tadija Tadic 16 p)

Veceras u 8 i 15 igramo protiv Real Madrida.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Pobeda protiv Zemuna. Zadnja tri minuta stigli i prestigli dvocifren deficit. Glisic 31p 13r 11iznudjenih faulova.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.139
Локација
Žrnov
Otres'o nas FMP u polufinalu 38 razlike!

Rezultat možda zabrinjavajući, ali ne toliko koliko podatak da nam je nekoliko juniora (od kojih su neki jos kao kadeti bili prikljuceni prvom timu) dobilo stipendije i otislo u SAD.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
tebi je podatak da je nekoliko klinaca iz ove nacisticke svinjojebine otislo u SAD zabrinjavajuc ?
sta se sa tobom dogodilo ?
 
Top