Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Jako me oraspolozila ova vest oko dovodjenja ovog Ganca(ili Ganjanina:)), konacno ovih dana nesto lepo da cujem. Verujem da bi on bio odlicno pojacanje jer je iskusan igrac i vidim igrao je u nekih prosecnih klubova(kao sto smo i mi:D) poput: Hapoela, Lokomotiv (M), Hartsa. Verujem da ce proci probu, posto nemamo mnogo vremena za razmislanje, krecu kvalifikacije za 3 nedelje!? Nadam se da dovodjenju ovoga ne znaci odlazak Moa!?:roll:

P.S. Sta je sa onog Libijca?:confused

Edit: Kako je bilo lepo mastati i ziviti za vreme dok je trajao prelazni rok 2003!:D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Od kad je pomenut ja svaki prelazni rok sanjam Nikolu Ventolu:D jes da se raspao al gotiva bi bila...i on i Moreno Toriceli :(
spominjao se i Kandela, Kanu...
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
A Les Ferdinand, Torsten Fink, Viorel Moldovan...?:D Kasnije i Viorel Ganea... :)
 
Последња измена:

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.116
Reaction score
304
Илие је такође био у игри
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ahahah de se seti ovoga care :clap secam se ove price, tada je po novinama svaki dan dovodjeno neko zajebano pojacanje, i niko nije prosao probu:buhaha
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
E bre Grobari, licitirate tu, a zaboravili ste Diona Dablina. :D
Taj bi nam popunio sve rupe u timu.... Milan Stojanoski u tamnoputoj varijanti.
Stavimo obojicu u tim pa protivnicki trener ne zna koji ce gde da igra :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
@1910, oces da kazes da je njemu mjesto u startnih 11 zagarantovano? Jel po tebi on stvarno toliko odskace od drugih? (Znaci samo pitam) Utvrdili smo da je on po tebi najbolji igrac Partizana, ali da li je on toliko ''odskakao'' od ostalih igraca u zadnjih 4-5 mjeseci?

Mo i kada sedi na klupi je za dva koplja ispred onih na terenu!


Jeste, a evo i deo teksta.

Kingston važi za prgavog igrača koji česo dobija crvene kartone i koji se ne libi da uđe u sukob sa trenerom ili saigračima što se videlo nedavno kada je Milovanu Rajevcu rekao u lice sve što misli pošto ga srpski trener nije uvrstio u reprezentaciju za Svetsko prvenstvo. Prošle sezone je imao previše problema sa povredama pa je na mečevima na kojima je igrao uglavnom razočarao pa u klubu nisu želeli da produže ugovor sa njim.

Pravi igrač za ovu upravu. Ako im se on ne najebe keve, neće niko!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
E bre Grobari, licitirate tu, a zaboravili ste Diona Dablina. :D
Taj bi nam popunio sve rupe u timu.... Milan Stojanoski u tamnoputoj varijanti...

Uh, uh, uh....ovo ti nije trebalo...ako se sprdaš sa boldovanim imenom...

Jednom sam pisao ovde čije su zasluge da je Taribo došao tada kod nas...iako nas je prvi put ispalio i naši ga uzalud čekali na aerodromu da sleti (a on zapalio za Moskvu umesto za Beograd)...

E, taj isti čovek bi doveo i Dablina tada...odmah nakon Tariba...samo što je već u startu bio od ispaljen u vezi Tariba i rekao je "ma jebite se bre svi vi, ja sam veća budala od svih vas, hajde zbogom..."

Ne zajebavam se nimalo.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ovaj Kingson deluje dobro.Ima dosta nastupa za svoju zemlju,za zadnjeg veznog bi bio verujem dobro resenje.Mgu da kazem da mi deluje na dobrog igraca!

Nisam stigao da napisem ali bismo mi mogli mozda da pokusamo da dovedemo nekog igraca koji je bio na ovogodisnjem prvenstvu Sveta.
Postoji toliko nepoznatih a nimalo naivnih igraca koji su se pokazali na ovom prvenstvu.

Znaci ti graci nisu sigurno skupi,nisu naivni i za nasu ligu bi bili odlicni.E sad treba naci takvog,ima ih ali je pitanje da li su nasi uopste i gledali u tom pravcu.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Ljudi, a Turcin Vedat? Oko njega je bila prava drama, pa stalno pominjani brazilski stoper iz poljske Korone, Hernani valjda ili tako nesto.
Inace, Ventola jos igra, usao je sa Novarom iz Serije C1 u Seriju B.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Kako se zove onaj zadnji vezni sto je cini mi se proslog leta bio kod nas na probi,procelav tip lici malo na Duljaja radilica klasicna,igrao je i neku pripremnu utakmicu za nas,do tada je bi clan nekog kluba iz engleskog 'shampionchipa'-a....koliko se secam izjavljivali su nasi da uopste nije los igrac ali smo mi tada bili popunjeni na poziciji zadnjeg veznog pa zato valjda nije potpisao...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ваљда онај Летонац руског порекла, Вишњаковс? :confused
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ovaj Kingson deluje dobro.Ima dosta nastupa za svoju zemlju,za zadnjeg veznog bi bio verujem dobro resenje.Mgu da kazem da mi deluje na dobrog igraca!

Nisam stigao da napisem ali bismo mi mogli mozda da pokusamo da dovedemo nekog igraca koji je bio na ovogodisnjem prvenstvu Sveta.
Postoji toliko nepoznatih a nimalo naivnih igraca koji su se pokazali na ovom prvenstvu.

Znaci ti graci nisu sigurno skupi,nisu naivni i za nasu ligu bi bili odlicni.E sad treba naci takvog,ima ih ali je pitanje da li su nasi uopste i gledali u tom pravcu.

s jedne strane da računamo da ćemo da utrapimo nekome Raću za elike pare jer je bio na SP, a s druge da možemo jeftino da nađemo dobre igrače na SP?

Što li bi neko zbog SP kupovao Raću od nas kad može da preskoči posrednika..

Mi treba da nađemo dobre igrače pre nego što se proslave i probiju, dok su klinci kao Emeghara, ili kao što su cigani doveli Dramanija svojevremeno.. kad dođu na SP već je kasno..

Edit: bili su i Višnjakovs i Pereplotkins, ali i braća Steško, svojevremeno..

sećate li se reprezentativca Angole, Pedro Paulo nešto, dolazio krajem devedesetih i nije prošao probu? :)
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Moreira: "Kakva Turska, imam ugovor sa Partizanom"

25. jun 2010. | 09:13 | Izvor: Sportske.net, Sport


Šta se dešava oko Moreire niko ne zna. Klub mu je poručio da ne može da ga plaća, ali su ga poveli na pripreme. On demantuje da razmišlja o odlasku u Tursku, neće pristati ni na redukciju, odnosno smanjenje primanja. Praktično, u pitanju je pat pozicija, a crno - beli izgleda misle da će se problem rešiti sam od sebe.
stanojevic-partizan.rs16119020100614082225.jpg
Pre nekoliko dana trener Stanojević je otkrio da je razgovarao sa predsednikom Đurićem o statusu Moreire. Prvi čovek Partizana je treneru rekao da je Moreiri poručeno da klub ne može da ga plaća i da nađe novu sredinu.


"Vodim ga na pripreme, Partizan će biti korektan prema njemu", ostao je nedorečen Stanojević.

Ako računa na Moreiru, malo je čudno da deo igre gradi na fudbaleru za koga se klub nada da će otići. Ako ne računa, nije mu mesto u autobusu.

moreira14950020100525025007.jpg
Moreira u današnjem "Sportu" kaže da ne zna ništa o Turskoj.

"Ne znam ništa o tome, ostajem, imam ugovor sa Partizanom", kaže Portugalac.

Klub nema novca da ga plaća 400 000 evra godišnje, ali imali - nemali, isto im se hvata.

Oni će morati da isplate Moreiru, po slovu zakona, ako ostane u klubu.

Zimus je na pripremama "Mo" rekao da će, ako treba i trenirati sa Teleoptikom, jer je profesionalac.

moreira14666020100520032243.jpg
Ponavlja li se slučaj Đorđević?

Koja je motivacija Moreire da ode? U gore sigurno neće, godine mu ne dozvoljavaju da nađe neki bolji angažman, a novca se neće odreći.

Zato Partizan mora da ima neklu strategiju, jer pustiti da sam igrač traži klub, znači kraj leta i "slučaj Moreira".

Videćemo hoće li se klub oglasiti i saopštiti šta namerava i kakav je status ovog igrača...

slike: partizan.rs
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top