Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
Realno čovek je u TOP15 golmana na SP ako ne i među 10 najboljih i sigurno da želi da konačno oproba da se zadrži u nekoj jačoj ligi i da se fino obezbedi pred kraj karijere. Za mene je on veći grobar od mnogih govana koji su sebe nazivali grobarima jer je to pokazao x puta na terenu. Nadam se da će se vratiti u Partizan kad tad a do tad da mi dovedemo nekog ko ume da gleda kroz reflektor.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
О овоме што си споменуо, најбоље говори репортажа пред Русију где се види шта је Стојковићу, а шта цигану у фокусу и шта кога више занима:

Ja nisam video nista čudno.
Reci o čemu se radi, da ne moram da gledam ceo video.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
I pre 2 meseca sam čuo da odlazi i nema tu šta da se priča. I zimus je hteo da ode, tako da je samo odložio.

Shvatate li da čovek nije nikakav grobar/partizanovac pa da očekujete da završi karijeru ovde? Naročito sad kad nema izazova, nema trofeja, a zna da je najbolji golman.
99,99% fudbalera želi da ,,zabode,, dobar ugovor i da sebe ,,obezbedi,, do kraja karijere...
A to ko je kakav grobar/partizanovac nema veze s odlascima iz kluba niti sa završavanjem karijere u Partizanu, a pogotovo sa time ko šta pokazuje i zna/ne zna na terenu...ali zaista...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.877
Локација
Храм фудбала
A Ivica pusti ciganima Popovica, koji je jedino na nesto licio od svih ovih domacih golmana. O Rockovu mozemo sanjati.
A ako vec moramo da biramo od ovih postojecih, moj bi izbor bio Stevanovic.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Ja nisam video nista čudno.
Reci o čemu se radi, da ne moram da gledam ceo video.

За разлику од циганског говечета чије су жеље и амбиције везане пре свега за Курву, Стојковић нигде не спомиње Партизан већ само репрезентацију.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa dobro jbg mislim da si previše analizirao bespotrebno.
Mislim emisija je o reprezentaciji, ne vidim što bi uopšte bilo ko spominjao svoj klub.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Gurbeti dovode kao na traci,sve stranci dolaze...hmmm sluti da ce 4 stranca opet da se pretvori u 44 u pravilniku.ono sto je tuzno ,to je sto smo dozvolili da opet dovedu sve sto valja domace.Mi kako je suditi po trenutnom sastavu nema sta da trazimo u borbi za titulu pogotovo pored sudjenja koje se ocekuje,a i ovako nemamo jaci tim trenutno... muceni Rikardo se povredio i jos kuka kako nikad nije u zivotu trenirao ovako jako.Jbg eto koga nam dovode ovi nesposobnjakovici....haos
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Pa vidi, bilo je ovde govora i o tome kako se kod nas radi na ,,fizikalijama,, igrača...
...možda je mučeni ,,Riki,, neki ,,pekmez,, koji se povredio odmah kako je potrčao kod nas, a možda i nije on baš toliki ,,pekmez,, nego ga i ovi naši teraju da radi nešto što ne bi trebao da radi, pa se baš zato povredio, ja ne znam...
Ali nadam se da oni znaju, i da dovode zdrave igrače, koji i ako se povrede, brzo će da se oporave...
Rumun povređen.
Zelenorćanin povređen.
Kako nam je Španac?
Da ne bude s njim ko sa onim tramvajem u Beogradu koga zovu ,,Španac,, (napravljen u Španiji), došo u BGD, promovisali ga, stavili ga na šine, a on sa šina u vožnji ispao - nije bio kompatibilan sa šinama...
Valjda će ovaj naš a španski fudbaler biti bolje sudbine i bez ispadanja na terenu... :icon-rolleyes:
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Gurbeti dovode kao na traci,sve stranci dolaze...hmmm sluti da ce 4 stranca opet da se pretvori u 44 u pravilniku.
Ja koliko sam zapazio doveli su dvojicu (Holandjanin i Ganac) i plus imaju onog Bena..
Dok smo mi kupili trojicu (Gomes, Valiente i Enache) i imamo jos 4 (Suma, Tawamba, Dramane i Vakulko) u timu. Koliko vidim nama bi vise odgovaralo da se promeni taj pravilnik.
Bolje da gledamo u nase dvoriste i da vidimo kako da otkacimo bar 40% tima. Ovo je sve posledica loseg poslovanja u proteklih 2-3 godina.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.637
Reaction score
13.783
Локација
Yaoundé
Њега нико није ни помињао, барем ја нисам чуо. Интересантно је да га Удинезе стално позајмљује: Гранада, Мајорка, Мускрон, Ајачио, Брест... и нигде се, осим у Бресту, није задржао дуже од годину дана.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.027
Ja koliko sam zapazio doveli su dvojicu (Holandjanin i Ganac) i plus imaju onog Bena..
Dok smo mi kupili trojicu (Gomes, Valiente i Enache) i imamo jos 4 (Suma, Tawamba, Dramane i Vakulko) u timu. Koliko vidim nama bi vise odgovaralo da se promeni taj pravilnik.
Bolje da gledamo u nase dvoriste i da vidimo kako da otkacimo bar 40% tima. Ovo je sve posledica loseg poslovanja u proteklih 2-3 godina.

To nase dvoriste gledaju i odrzavaju Ivica i Stitarski gurbet, dakle bez brige, sve je pod kontrolom. Nema sekiracije...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ako je istina ovo za Rikarda, to nikako nije trebalo da izadje u javnost, pa sta bi radio da se domogao Porta, Benfike, tamo se verujem jos jace trenira. Ni Tavamba sigurno nigde nije ovako trenirao pre nas pa svaku utakmicu nosi trojicu na ledjima.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ako Rikardo ne moze da izdrzi sadasnji nivo rada onda kod Nikolica nebi dobio 5 minuta na utakmici do novembra. Sve mirise na jos jedno razocaranje :cekanje:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.237
Локација
ante portas
Pa niste li se zapitali zasto neko tog Rikarda sa tom statistikom niko nije ugrabio iz Portugala.
Da nema neke falinke ne bi ni dosao kod nas.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Pa sve je to u redu...mozes da imas falinku u glavi ili u nogama(znanju fudbala),ali da ne mozes da trcis za loptom...e da ga jebem.Pa bar to bi trebalo da ume i moze.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Vazura za sportske rekao da Stojke nije na prodaju, da ostaju i Pantic i Tosic

Ja vih voleo i Soumah da ostane
Ove pripremne sto odgkedah, bicemo jaki
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.027
Da se kod nas lose radi glede prelaznih rokova i uopste, narocito od pocetka 2015 je cinjenica.
Jedini period kada je to licilo na nesto je sezona sa Markom na klupi.
Ja licno ne pratim sta cigani rade, ali iz upisa ovde na forumu od drugih kolega, imam kakvu takvu sliku.
Slazem se ja da treba gledati u sopstveno dvoriste, pre svega, ali mi je hladno oko srca kada znam ko je za to dvoriste kod nas zaduzen. To je sustina mog posta, a ne da treba da pratimo sta cigani rade.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top