Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ma kojih 8 miliona, pa ova bagra da moze dobiti 2 milke za njega, istog momenta bi mu na glavu stavili masnicu.

Vidim na instagramu za Lolu i kontam neko se sprda malo zesce.

Edit: jebo te Bog stvarno ga nasli i vratili :D
Vukicu javi se, treba nam 10 za lijeka.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sad ako je za utehu nikome apsolutno nista nije jasno. Lola dobrodosao u sigurnu kucu, separe, kibla tu je sve.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Auuu sad videh notifikaciju za ovu vest..pa jel moguce jbt pitam se..ocekujte ponovo konferenciju za stampu kao kad smo kurvu napunili 4:2 na cmarakani i posle toga kapitensku traku da mu stoji oko ruke...Ivice nisi normalan.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Jebem ti zivot, ne mogu da verujem, pa ovo je ludilo mozga
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Još samo fale Voja Brisel i da se rehabilituje najveća kara u svlačionici.
Majko božija, dokle smo dogurali. Gde je uopšte bio lola sve ove godine i da li je uopšte igrao?
Edit: Poslednjih 5 godina - 60 utakmica, prošle sezone 20
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.362
Локација
.
Alo bre ljudi mi da smo imali jednog Lolu na derbiju u rupi znaš kad bi se ostali sakrivali od lopte i odigrali onako pičkasto. Sigurno nije u stanju da igra pun gas, neka dodje samo zbog ravnoteže u timu, nemamo bre Grobara u timu
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Gde je uopšte igrao Smiljanić ovih zadnjih godina? Šta uradiše od kluba i nemaju nameru da stanu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Лола је играо (носио 10) у Хапоелу Ашкелон који је сад већ прошле сезоне испао у другу израелску лигу.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Isus na krstu, Iglica na DMTu, Partizan na nuli.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
čekajte ljudi, možda ipak dolazi da "radi" u Marketingu, da "organizuje" one fufice "obučene" samo u naše dresove ( ne mislim na igrače:whistling:)? :cool:
evo, da me je neko pitao, ja sam stvarno mislio da se on odavno penzionisao od fudbala.. bilo kakvog.. :krsti:
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Edit: jebo te Bog stvarno ga nasli i vratili :D
Ovo je prava konstatacija.Gde su ga nasli jbt.Covek mi je komsija i niko iz kraja pojma nema gde je i sta radi par godina,dal uopste igra ili glumi Maradonu(penzionisanog),i njega se neko iz kluba setio?Koja je ovo kokainska kombinacija da mi je znati o_O
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top