Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Šta će nam još dva napadača :biggrin::biggrin:??
Mi sad već imamo 5. A obično igramo sa jednim :D

4-3-3 kao sav normalan svet
--Leo-Gomes-Napadac
Pantic-Zver-Jankovic
Bek-Mitrovic-Miletic-Bek
--------Stojkovic----------

Kao sto sam i ranije govorio, Pantic da igra Krosa, Jankovic Modrica, ostalo neka odradi sportski sektor da dovede pojacanja.
Sto se tikje stoperskog para bolje da zadrzimo Mitrovic-Miletic nego da eksperimentisemo.
Ne verujem glasinama da pregovaramo sa Leonardom, ali to su ti vlazni fudbalski snovi.

Nervira me Iliev, trosi pare ko da nema sutra. Moze polako finansiski da upadnemo u senku kao sto smo i kosarskaski upali.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Igrali smo one godine sa Ješićem sa 3 napadača i nismo dobro prošli.
Igrati sa 3 napadača ne znači biti ofanzivan, kao što igranje sa jednim nije defanzivno. Samo gubimo na sredini..
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
4-3-3 kao sav normalan svet
--Leo-Gomes-Napadac
Pantic-Zver-Jankovic
Bek-Mitrovic-Miletic-Bek
--------Stojkovic----------

Kao sto sam i ranije govorio, Pantic da igra Krosa, Jankovic Modrica, ostalo neka odradi sportski sektor da dovede pojacanja.
Sto se tikje stoperskog para bolje da zadrzimo Mitrovic-Miletic nego da eksperimentisemo.
Ne verujem glasinama da pregovaramo sa Leonardom, ali to su ti vlazni fudbalski snovi.

Nervira me Iliev, trosi pare ko da nema sutra. Moze polako finansiski da upadnemo u senku kao sto smo i kosarskaski upali.

Nema logike ova dva stopera da ostanu u prvih 11, ocajni su, Janković nadam se da ide takođe, Zdjelar ostaje, tako bi bar trebalo.


edit: https://faktor.ba/vijest/pregovori-traju-zakaria-eli-partizan-ali-postoji-jedan-uvjet-298293

Ovi navode da smo zainteresovani za Gorana Zakarića kao zamjenu za Tošića, za neku rotaciju bi bio ok, za prvi tim, teško, baš teško.
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ja bih ovo jako voleo da vidim, znači da Jevtović ili neki strogo defanzivni vezni igra iza Zdjelara i još jednog veznjaka, za sad neka to bude Pantić. Da se bar jedan veznjak malo oslobodi defanzivnih zadataka.

Ja o ovome nisam razmišljao dok nisam video na Kupu, gde je to jako dobro izgledalo i mnogo mi se svidelo. Jevtović je zaustavio potencijalne kontre, tri na tri. Kada je bio ispao Zdjelar. Pantić je imao slobodu, baš kao prava 10, i spakovao dve 100% šanse čini mi se Đerleku i Ivanović, kako su ih promašili meni nije jasno. Mnogo bi bolje izgledalo da nije Antonov ispadao, ja to nisam video u životu, da krilo Mladosti i njihov bek, je pored njega, bukvalno, proša 10 puta, pazi brojao sam. Pa fauliraj ga jednom pička mu materina.
Moram priznati, ako se sećaš, zimus protiv Voždovca, na krovu, kada je Jevtović igrao trećeg štopera, Voždovac nam nije napravio ni jednu šansu, a Miletić je bio opasniji mnogo po krilu. Ne znam zašto se odustalo od toga, to nismo ni jednom na pripremama radili.
Trebali smo to probati protiv Plzena tamo.

Ove godine Kokir mora u prvi tim kao rezerva Pantiću, bez razmišljanja. Prerastao je omladince.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Imao je priliku danas da pokaze da ih je prerastao... Ono sto su on i Djerlek igrali u drugom poluvremene je za prekomandu u kadete Radnika iz Surdulice!

Djerlek je kao najveci talenat u drzavi, godinu dana igra seniorski fudbal i onda protiv omladinaca pretrci 2 km i 2 puta pipne loptu za 45 min...

Daj ti meni nekog novog Zuku, Evertona, Moreiru, a ove balerine mogu u prvi tim kad osvoje prvenstvo i ugaze cigane.
 
Последња измена:

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
Ne znam kakav je bio u mladjim kategorijama, ali Djerlek je vrlo skromno igrao za seniore. U njegovom uzrastu su Pantic i Zivkovic izgledali daleko bolje. Da ne pominjem Ljajica i Jovetica.
 

kecmania

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2008
Порука
68
Reaction score
49
Кафански селектор пише да смо заинтересовани у позајмицу Раула де Томаса из Реал Мадрида.

Дечко је у протеклој сезони за Рајо Ваљекано дао 24 голова :eek:

Зна ли неко колико има истине у томе?
 

Grobar084

Početnik
Учлањен(а)
24.05.2018
Порука
5
Reaction score
7
Локација
Ledinenovi beograd
Imao je priliku danas da pokaze da ih je prerastao... Ono sto su on i Djerlek igrali u drugom poluvremene je za prekomandu u kadete Radnika iz Surdulice!

Djerlek je kao najveci talenat u drzavi, godinu dana igra seniorski fudbal i onda protiv omladinaca pretrci 2 km i 2 puta pipne loptu za 45 min...

Daj ti meni nekog novog Zuku, Evertona, Moreiru, a ove balerine mogu u prvi tim kad osvoje prvenstvo i ugaze cigane.
E to je problem sto oni kada udju u prvi tim misle da su uhvatili boga za muda ali tu ti treba neki stanoje koji ce da ih satre od rada I da ih tera da budu 5x bolji od svih da bi dobili barem sansu. A kod dripca iz stitara mozes sve pa I da ga napusis jer on je pacifista covek siri ljubav
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Imao je priliku danas da pokaze da ih je prerastao... Ono sto su on i Djerlek igrali u drugom poluvremene je za prekomandu u kadete Radnika iz Surdulice!

Djerlek je kao najveci talenat u drzavi, godinu dana igra seniorski fudbal i onda protiv omladinaca pretrci 2 km i 2 puta pipne loptu za 45 min...

Daj ti meni nekog novog Zuku, Evertona, Moreiru, a ove balerine mogu u prvi tim kad osvoje prvenstvo i ugaze cigane.

Ovde ne mogu da se složim s tobom. Mislim da grešiš.
Tačno je što si rekao za Đerleka, štaviše on nije igrao dobro ni u prvom timu. Ali se ne bih složio za Kokira, ako smo gledali istu utakmicu, Kokir je jedini juče nešto pokušavao, jedini je išao u prodor, problem je bio što je bio sam, pa kad ga okole tri cigana i uzmu mu loptu, izgledalo je kao da solira, a nije tako. Daleko od toga da ja njega branim za bol u kurcu koju je imao u jednom trenutku.
Kokir više ne može da napreduje u omladinskoj školi Partizana, za njegov napredak, mora se prebaciti na stepenicu više, tj u prvi tim Partizana. I za dve godine može biti glavni igrač.
Opet, nije mali Đerlek kriv što mu je bezmudi ciganin Đukić trener.
I ja bih Zuku, Evertona i Moreiru, ali znaj da ti igrači posle godinu dana igranja kod nas ne mogu da vrede više od 800k €, ma kakvi oni majstori bili. Dok ovako sitan Đerlek, i moram reći bezmudi vredi 2.5 miliona €. Sveta Marković koji je juče odigrao dno dna utakmicu, i koga su cigani nekoliko puta prolazili kao da ga nije bilo, i koji je isto imao bol u kurcu, sada vredi 3 miliona €.
Kokira sada možeš prodati za milion€. Pa mali Vlahović je otišao za 1.6 miliona €, a nije ni odigrao pet utakmica.
Od tih balerina živi ovaj FK Partizan...
To ne znači da pola trenera omladinske škole ne treba da dobije otkaz, to ne znači da nam ne treba reorganizacija, da našim trenerima treba usavršavanje, po Evropi, jer cigani izgledaju bolje od nas, ali malo mi je neumesno da se uvek pljuju naša deca. Da on igra s 18 godina neki atomski fudbal on ne bi bio u Partizanu, nego u Ateltiku, Bajernu ili negde drugo. Oni su takvi, jer je klub takav, da je klub na zdravim nogama, i oni bi bili bolji.
Tako da to slanje nazad u kadete ne bi ništa pomoglo.
Imaš primer Miletića beka koga smo doveli 300k€, a danas ne može da ode za više od milion, dok Cucin koji je možda u ovom trenutku lošiji, mada on igra desnog beka, sada vredi 800k €.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ma slazem se ja sa tobom, ne mislim da ne treba da guramo klince.
Ipak, ne treba ni da ih guramo ovako kako sad radimo - pustimo talentovanu balerinu da nam se godinu dana vuce po terenu dok neko ne donese milion-dva za njega...

Nije problem da taj klinac igra, da grijesi, da ga otresaju jsl livadari, da se spetlja pred golom...ali mora da trci, da ore, da grize za nogu tog livadara. To nikad nisam vidio od igraca iz nase skole, nikad ni jedan nije grizao kao Zuka, Moreira, Everton, Luka itd.

Garantujem da je Djerlek ubjedljivo najbolji igrac na onom terenu juce, a vidio si sta decko radi. Ne moze tako majku mu! Tako ce i u prvom timu cim dadne 3-4 gola.

Ako je iko davao sansu klincima, to je DV, ali se mora znati kako se ta sansa zasluzuje i kako se ponasa kad se konacno zasluzi. Igranje bez obaveze i bez sankcije ne ide u prilog ni Partizanu ni toj djeci.

Ne slazem se u vezi sa Kokirom, mislim da trenutno nema sta traziti u Partizanu. Teleoptik, neka pozajmica, pa cemo vidjeti...
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.760
Reaction score
19.345
Локација
Nickname
Imaš primer Miletića beka koga smo doveli 300k€, a danas ne može da ode za više od milion, dok Cucin koji je možda u ovom trenutku lošiji, mada on igra desnog beka, sada vredi 800k €.
Što je najgore, na Transfermarktu već odavno stoji da cena Miletića iz Javora iznosi 1,2 miliona evra. Kako ga ne uvaljaju za 500k, a još je sada ko Nejmar, meni nije jasno.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Кафански селектор пише да смо заинтересовани у позајмицу Раула де Томаса из Реал Мадрида.

Дечко је у протеклој сезони за Рајо Ваљекано дао 24 голова :eek:

Зна ли неко колико има истине у томе?

Ali pazi ime portala "kafanski selektor" :pop:pop :banghead::krsti:
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ah, čari ukidanja zabrane na određene medije...vidim Zona sumraka piše da su pčele koje pretvaraju čoveka u seks-mašinu pobegle iz istraživačkog centra...

Elem, sad ozbiljno. Osnov svega je da ode đukić, sve ostalo je sviranje kurcu. Koga god da dovedemo igraće bar 40% gore nego kod nekog normalnog trenera. Tako da ja pratim ovaj prelazni rok, jer je jače od mene..jebiga..ali zaista se ne očekujem da može na dobro da izađe, pa taman doveli Salaha.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi koliko mi skarta imamo u ekipi koje sve i da poklonimo niko nece. Ko je lud da kupi Ozegola, Miletica levog beka, Urosevica... Nema ni neke Ljeide da pita za Djukicevo zdravlje. Da sam SD ne bih mislio odmah o pojacanjima nego kako da uvalim nekom Aktobeu, Safhauzenu ili Admiri ovaj balast koji nosimo i placamo.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nekako imam negativan osecaj u vezi nove sezone. Ovo je prvi put u prethodnih 10-15 godina da se ne radujem pocetku sezone i prelaznom roku.
Ako ne potpise Pantic i ako ostane (a sada vec izvesno ostaje) Djukic nemam zelju da gledam Partizan uopste.
Protiv Partizana naravno nikad necu navijati za razliku od reprezentacije kojoj zelim najveci debakl u istoriji.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Кафански селектор пише да смо заинтересовани у позајмицу Раула де Томаса из Реал Мадрида.

Дечко је у протеклој сезони за Рајо Ваљекано дао 24 голова :eek:

Зна ли неко колико има истине у томе?
Od danas je zabranjeno citiranje sajta tzv. Kafanskog selektora, smatram da nije ozbiljan i pouzdan izvor!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Od koga je to djukic napravio igraca pa sad treba da se radujem bilo kojem pojacanju ? Cak i Stojke koji je u pocetku kidao je poceo da pada nakon ulaska u djukicev "sistem". Vakulka je djukic licno najavio kao veliko pojacanje, a svi znamo koliko je taj Vakulko igrao u prosloj sezoni. Ja sam ubedjen da koga god igraca dovedu na "obradu" kod djukica da od njega nece ostati ni F od fudbalera jer primera radi cak i Leo da se vrati ja ne verujem da kod djukica moze da bude makar i bleda senka onog igraca. Nema tog igraca koji god djukica nece postati gori nego sto je bio...znaci ne isti nego gori.
Osnov svega je da ode đukić, sve ostalo je sviranje kurcu.
Upravo to.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top